Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.
@pax I jedyny z nielicznych Brazylijczyków, który potrafił jeszcze grać po 30 na poziomie czy to 2 ostatnich sezonach u nas czy w Juve i PSG, a teraz zasłużona emerytura w Brazylii.
@busquets5 Ronaldinho trochę się później spasł, ale nie wiadomo czy ten kontuzje Neta, to nie przez tryb życia jaki prowadzi. Nie wiem czy 2-3 lata mu się znudzi gra i jeszcze bardziej będzie imprezował. To co Neymar robi, to początki tego, co robił Ronaldinho. Jeszcze jak grał u nas to mu Unzue zwracał uwagę.
@busquets5 Dużo bardziej sobie tego nie wyobrażałem z Ronaldinho i się myliłem, bo po Milanie, to już była emerytura. Już końcówka w Barcelonie była na słabym poziomie. Zobacz lepiej, co się stało z najlepszym LO lat 2015-2018 Marcelo.
@Barca1992 Pewnie z kasy szatni. Skoro, tak bardzo chciała jego powrotu, to niech wykładają. Co to dla nich śmieszne 100 mln jak się to rozdzieli na kilkunastu zawodników.
@itmustbejoke Super... Zagrał 1 sezon na 4, gdzie w decydującym momencie nie był połamany, a i tak nie potrafił rozegrać 30 spotkań w sezonie. W swoim pierwszym sezonie jedynie tyle rozegrał. My nie potrzebujemy zawodnika, którego praktycznie nie ma ponad pół sezonu, a na cały.
@fart Już nie chodzi o jakieś głupie hashtagi, a o to, że jego zwolennicy nie mają żadnych argumentów, żeby tutaj przyszedł i się jadają jak 10 latki trickami i joga Bonito w wykonaniu Brazylijczyka.
Gdyby Neymar wygrał LM w PSG i był kluczową postacią tego sukcesu, to bym myślał, że u nas też by tak mogło być, ale praktycznie nic w tej LM nie zrobił przez te 4 lata, to nie ma o czym mówić.
Tak jak PSG miało szansę z City w pierwszym meczu. No, przynajmniej w 1 połowie. Tak, w drugiej i w całym rewanżu nie grają zupełnie nic zasłużony Finał dla City.
3
Kante to bym za ten mecz na miejscu Abramowicza pocałował w tą łysinę i dał podwyżkę.
37
A kto by Kante nie przytulił? Ja bym go chętnie przytulił, a szczególnie do Barcelony.
0
Chelsea powinna ten mecz kondycyjnie wytrzymać, bo z staruszków mają tylko Silvę, a on jak na swoje lata gra bardzo dobrze, a w Realu monolit to dziadki.
0
@FanFcBarcy Raczej piłkarz. Lukaku czy Ibra by go połamali.
5
Casemiro fauluje i jest faul na nim...
1
Henremu Benzema i tak nie dorasta do pięt.
0
Tak Real może sobie strzelać przez 90 minut. Strzały sygnalizowane i bramkarz by musiał dostać udaru mózgu, żeby tego nie obronić.
0
Mount jest lepszy niż Foden, to moja opinia.
3
Werner chciał przepuścić sobie w stylu starego dobrego Suareza, ale mu coś nie pykło. Obecnemu Luisowi też to już nie wychodzi.
0
Nie było to przyjemne.
0
@betonito Obecności Brazylii na MŚ, tak. Samego zwycięstwa całych MŚ już nie. Bardzo dobre MŚ zaliczą jak dojdą do Półfinału.
0
@Kondziubarca Chyba do 2033 conajmniej, to się prędko nie skończy.
1
@Chakalaka @Rewolucja123 Nie wiem cały czas kto, tak napisał o Semedo w Barcelonie, ale mnie to bardzo śmieszy.
1
@pax I jedyny z nielicznych Brazylijczyków, który potrafił jeszcze grać po 30 na poziomie czy to 2 ostatnich sezonach u nas czy w Juve i PSG, a teraz zasłużona emerytura w Brazylii.
0
@busquets5 Ronaldinho trochę się później spasł, ale nie wiadomo czy ten kontuzje Neta, to nie przez tryb życia jaki prowadzi. Nie wiem czy 2-3 lata mu się znudzi gra i jeszcze bardziej będzie imprezował. To co Neymar robi, to początki tego, co robił Ronaldinho. Jeszcze jak grał u nas to mu Unzue zwracał uwagę.
2
Oglądam mecz na TVP Sport Retro Polski z Rosją w siatkówkę z Rosją. Widać, że Winiarski to był geniusz.
0
@busquets5 Dużo bardziej sobie tego nie wyobrażałem z Ronaldinho i się myliłem, bo po Milanie, to już była emerytura. Już końcówka w Barcelonie była na słabym poziomie. Zobacz lepiej, co się stało z najlepszym LO lat 2015-2018 Marcelo.
1
@Barca1992 Pewnie z kasy szatni. Skoro, tak bardzo chciała jego powrotu, to niech wykładają. Co to dla nich śmieszne 100 mln jak się to rozdzieli na kilkunastu zawodników.
3
@itmustbejoke Super... Zagrał 1 sezon na 4, gdzie w decydującym momencie nie był połamany, a i tak nie potrafił rozegrać 30 spotkań w sezonie. W swoim pierwszym sezonie jedynie tyle rozegrał. My nie potrzebujemy zawodnika, którego praktycznie nie ma ponad pół sezonu, a na cały.
4
@fart Już nie chodzi o jakieś głupie hashtagi, a o to, że jego zwolennicy nie mają żadnych argumentów, żeby tutaj przyszedł i się jadają jak 10 latki trickami i joga Bonito w wykonaniu Brazylijczyka.
0
@SonBarcaGoku Moim zdaniem nie będą faworytem Finału.
0
@jeyx77x Kolega pisał maturę 17 lat temu i mówi, że ta, co jest teraz jest prawie na poziomie podstawówki. Oczywiście porównując do tej.
0
@Rust_Cohle Ale od tamtego czasu minęły 4 lata i już nie gra na takim poziomie jak wtedy.
0
@LuisSalvano Neymar jest szczęśliwy w PSG i zostaje przynajmniej do 2022 roku.
6
Gdyby Neymar wygrał LM w PSG i był kluczową postacią tego sukcesu, to bym myślał, że u nas też by tak mogło być, ale praktycznie nic w tej LM nie zrobił przez te 4 lata, to nie ma o czym mówić.
0
Tak jak PSG miało szansę z City w pierwszym meczu. No, przynajmniej w 1 połowie. Tak, w drugiej i w całym rewanżu nie grają zupełnie nic zasłużony Finał dla City.
4
Dla mnie Chelsea to aktualny faworyt obecnej LM, to nie jest ta sama Chelsea, co 9 lat temu i grają fajną piłkę. Gra City mi się nie podoba.
1
Widać, że nie tylko u nas klimat jest powalony... Rok temu u nas w Maju też padał śnieg. No, przynajmniej u mnie.
1
@Volcano Ah to żebranie zielonych...
2
@Janiama Dobra dam Ci zielone, ale 100 razy bardziej bym wolał piwo, bo mam mnóstwo książek. I tak na mnie pewnie nie trafi, ale niech będzie.