0

@Chakalaka Xavi świetny sezon pożegnalny. Odszedł w świetnej formie i z trypletem.

0

@Transu96 Kto Ci da za 32 letniego bramkarza 20 mln Euro i to w dodatku gościa całkowicie przyspawanego do ławki? Gdyby to był taki Cillessen, co był wartościowym zmiennikiem to jeszcze, ale nie za gościa, który nawet w PK nie broni.

4

@Transu96 Pjanic to dobrze jak odejdzie za 10 mln. O 20 to nawet nie ma co marzyć. Neto 20? 8 to góra. Lenglet gdzieś za 25-30 mln.

0

@Maciek98 Akurat zawsze lepiej jest zdobyć Mistrzostwo tej ligi farmerskiej i puchary z tamtego kraju niż 2-3 miejsce w La Liga, odpadać cały czas w pierwszych rundach puchary i walczyć tylko w LM.

1

@Maciek98 A dlaczego niby miałby grać w Realu? Podaj 1 argument.

2

@TheHeisenberg Niedługo to kupę zrobi i wysmaruje nią cała klatę i powie, że jego kupa jest zdrowa. I będą to sprzedawać, a dzieciaki będą namawiać rodziców do kupna.

0

@BartqRKO Wizyty na NFZ tak właśnie wygądają lepiej chodzić prywatnie, ale to kosztuje.

3

Nie wiem dlaczego Chelsea przez tyle osób była skazywana na porażkę. Gdyby za Wernera zagrał ktoś kto potrafi wykańczać akcje, to Real by nie miał żadnych szans w rewanżu. Myślę, że stary Giroud w drugim spotkaniu powinien zagrać.

0

@chroma93 @Nocturno Nie wygrywa przez swoją nieskuteczność. Nikt im nie zabrania wykorzystywać swoich sytuacji.

0

Nie ma co pisać bzdur o jakimś pakcie diabła z Zidanem. Chelsea powinna wygrywać 2/3-0 przed tą bramką Realu.

0

@ArterkHD Tak jak Neres. Jakby się czegoś naćpali.

0

Pulisić przy tym golu zdążyłby zaparzyć herbatę. Gdzie była obrona Realu!

1

@Fawrf Jaki uśmiech wielka szkoda Liverpoolu.

1

Rakitic miał u nas żelazne płuca, tak teraz jest z de Jongiem.

0

@vangoor Klauzula strachu obowiązuje tylko w przypadku wypożyczenia, a Chorwat to piłkarz sprzedany definitywnie.

1

@amanter Kolejny twój chyba mokry sen. Zaraz obok LM Realu.

0

@Messibestplayerintheworld Nie chce przedłużenia o rok to ile chce o 3-4? To bye bye.

0

@Rewolucja123 To się jeszcze może z 10 razy zmienić. Dużo zależy czy PSG wygra LM, Francja EURO czy Argentyna Copa America.

3

@amanter Real jedyne co dziś zgarnia, to lanie od Chelsea.

5

@saczers438 Akurat takim Hazardem tuż po odejściu Neymara z Barcelony bym nie pogardził. Kto przewidział, że po przyjściu do Realu stanie się z nim, to co stało?

0

@Rewolucja123 Niby jaka?

0

@DonMatteo901 To tak jak na W-fie się podaje dużo lepszemu koledze i on robi praktycznie wszystko :D

0

@Conradxc Bardziej stawianie Marcelo przy Roberto Carlosie, to żart. Pokaż mi lepszego PO od Alvesa.

3

@Chakalaka Jak zwykle wrzucasz wszystkich do jednego wora.

1

@DLFCB Gdyby Dembele miał jego zdrowie... Wspominam o nim, bo Francuz mi trochę Hiszpana przypomina.

0

@Quavosk Nie ma takiej możliwości. Jedynie może być trochę więcej takich zawodników jak Ibra, że będą grali na dość wysokim poziomie jak na swój wiek, ale to nie będzie TOP. Wieku się nie da do końca oszukać. Regeneracja jest dużo bardziej potrzebna jak się ma prawie 40 niż jak się ma 20.

1

@taris Akurat te najważniejsze spotkania wygrywamy, bo wychodzi na to, że mecze z Getafe czy Villarreal są ważniejsze niż z Realem Madryt.

7

@damianex10 No, przecież pisał o ogórkach... Czyli Real zalicza do ogórków.

0

@Chakalaka Było.

1

@pax Pjanica i Fernandesa bym nie zaliczał do jakiejkolwiek gry to nie są zawodnicy których Koeman chciał i są na wylocie, Coutinho nie ma prawie cały sezon. Koeman w pomocy poza Moribą nie ma żadnych zawodników do rotacji. Puig jest przez niego skreślony. Jedynie Roberto może trochę tam jeszcze pograć oczywiście poza młodym Moribą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?