@Mario96w Daj spokój... Przez kogo był złomowany? Przez osobę, która była wiele razy gaszona? To żadne złomowanie. A bardziej znęcanie się nad słabszym, bo u silniejszego wiadomo, co by było.
@IronSanHybrid Kiedyś był przeceniany, a teraz jest niedoceniany. Jest lepszym piłkarsko zawodnikiem niż Giroud i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Uważam, że on i Valbuena już swoje wycierpieli i powinni być powoływani.
@clyde Ten raz, to u niektórych za dużo. Ktoś coś zrobi raz, a później opinia o nim krąży przez lata. Moja była do tej pory wypomina mi jak się upiłem zacząłem nurkować w oczku wodnym na działce :D
@Vebrol Z taką kasą kiedyś musieli się razem tam znaleźć. Ostatnio PSG Finał, a tak to oba kluby poza tym i poprzedni sezonem cały czas 1/8 i 1/4, to było za mało jak na ich możliwości.
@Masti_Real_Madryt No, racja z tym Kroosem i Modricem, bo oni przeżywają 2 Chorwat nawet 3 młodość, ale nie wiadomo, co bedzię w przyszłym sezonie, bo oni już swoje lata mają.
@LeoMessiah Bojan to już raczej prehistoria. Zaglądając trochę bliżej tych czasów to liczyłem na Munira, Sandro, Adame Traore i Sampera. No i oczywiście Halilovic.
@Barca_Big_Moment Ja Ci pisze realistycznie jakby to wyglądało, a Ty piszesz fantasty. Dominacja środka pola Guardioli by nic nie dała. Już kiedyś Real jak trenował Bayern pokazał mu ile znaczy w tym meczu środek pola, a o Liverpoolu, Totkach czy Lyonie w Lidze Mistrzów już nie wspomnę. Guardiola to świetny fachowiec, a City to bardzo dobry klub, ale oni jak nie ograli w tamtym czasie Lyonu, to o Bayernie nie było, co nawet marzyć, bo nie mieli do nich startu. Fajnie, że się rozpisałeś, ale to trochę szkoda klawiatury czy baterii w telefonie, bo to praktycznie lanie wody. City było przy Bayernie kruche jak fajans. Barcę by ograli w tamtym czasie, ale nie Bayern.
@Barca_Big_Moment Tak, sobie to tłumacz. City by w tamtym momencie może nie przerneło 8-2, tak jak my, ale z 3-0 by przegrali. Bayern w tamtym momencie mógłby zostać spowolniony, ale nie zatrzymany.
@dniel Eee tam... Ja jestem w podobnym wieku i nie widzę się za 2 lata chociaż z siwym włosem. No, chyba że znajdę sobie kobietę i mnie do tego doprowadzi.
0
@Pawlak1992 Ansu, Alcacer, Alves, Alcantara, Alba.
0
@socha Nie mów hop...
2
@IronSanHybrid No, jakby zrzucił ten telewizor to by za wesoło nie było :)
39
Co by nie mówić, to była po prostu demolka. Bilbao nie miało z nami żadnych szans. Visca El Barca Visca Catalonia!
0
Gratulacje, udało się!!!
0
@clyde A to piękne imię, pewnie dla pięknej kobiety. Ja znałem same ładne Karoliny :D
1
@IronSanHybrid Myślałem, że na desce będzie surfował jakiś goły menel czy coś.
0
@Mario96w Daj spokój... Przez kogo był złomowany? Przez osobę, która była wiele razy gaszona? To żadne złomowanie. A bardziej znęcanie się nad słabszym, bo u silniejszego wiadomo, co by było.
1
@IronSanHybrid Za nim zsiadłem z motocykla, to już byłem martwy. Fakt ciężka misja.
0
@clyde A powiedz mi jak Ty masz na imię? Tak z ciekawości pytam.
0
@Kacper1432 Zaraz mu napisze pod tym postem 20 komentarzy i będzie w gorących.
1
@Quavosk Czarny charakter tej strony. Ma pakt z diabłem.
0
@jeyx77x Nawet zapomniałem ile on ma lat i zatrzymałem się przy 30 jak został powołany ostatni raz... Ale i tak jakiś mecz pożegnalny powinien dostać.
1
@l0Messini Gdyby, tak było to Benzema dawno temu by grał.
3
@IronSanHybrid Kiedyś był przeceniany, a teraz jest niedoceniany. Jest lepszym piłkarsko zawodnikiem niż Giroud i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Uważam, że on i Valbuena już swoje wycierpieli i powinni być powoływani.
0
@clyde Ten raz, to u niektórych za dużo. Ktoś coś zrobi raz, a później opinia o nim krąży przez lata. Moja była do tej pory wypomina mi jak się upiłem zacząłem nurkować w oczku wodnym na działce :D
1
@clyde Dyskusja już usunięta, ale filmik fajny. Pisałaś kiedyś, że nie wrzucasz erotycznych rzeczy, a teraz wychodzi na to, że jesteś erosomanka :D
0
@Mathew86 Chyba dopiero w 2013 Neymar wchodził na ten poziom, bo w lidze farmerów ciężko cokolwiek było wywnioskować.
3
@DonMatteo901 Nazwisko Winnick chyba wzięło się od wina im starsze tym lepsze.
1
@AmigoBlancos A chcieliście go jako następce Ramosa.
1
@tomek8756 Lepiej mieć za autorytet starego komucha?
2
@puyol_presidend5 On już od lat 70 nosi perukę. Kosmetyki, makijaże i inne cuda. Lepiej się zestarzeć uczciwie niz robić z siebie to, co Połomski.
0
@Barca_Big_Moment Również zachęcam jak ktoś chce poczytać fantasy. @Encore Poczytaj sobie.
3
@Vebrol Z taką kasą kiedyś musieli się razem tam znaleźć. Ostatnio PSG Finał, a tak to oba kluby poza tym i poprzedni sezonem cały czas 1/8 i 1/4, to było za mało jak na ich możliwości.
0
@Masti_Real_Madryt No, racja z tym Kroosem i Modricem, bo oni przeżywają 2 Chorwat nawet 3 młodość, ale nie wiadomo, co bedzię w przyszłym sezonie, bo oni już swoje lata mają.
0
@LeoMessiah Bojan to już raczej prehistoria. Zaglądając trochę bliżej tych czasów to liczyłem na Munira, Sandro, Adame Traore i Sampera. No i oczywiście Halilovic.
1
@Barca_Big_Moment Ja Ci pisze realistycznie jakby to wyglądało, a Ty piszesz fantasty. Dominacja środka pola Guardioli by nic nie dała. Już kiedyś Real jak trenował Bayern pokazał mu ile znaczy w tym meczu środek pola, a o Liverpoolu, Totkach czy Lyonie w Lidze Mistrzów już nie wspomnę. Guardiola to świetny fachowiec, a City to bardzo dobry klub, ale oni jak nie ograli w tamtym czasie Lyonu, to o Bayernie nie było, co nawet marzyć, bo nie mieli do nich startu. Fajnie, że się rozpisałeś, ale to trochę szkoda klawiatury czy baterii w telefonie, bo to praktycznie lanie wody. City było przy Bayernie kruche jak fajans. Barcę by ograli w tamtym czasie, ale nie Bayern.
0
@Barca_Big_Moment Tak, sobie to tłumacz. City by w tamtym momencie może nie przerneło 8-2, tak jak my, ale z 3-0 by przegrali. Bayern w tamtym momencie mógłby zostać spowolniony, ale nie zatrzymany.
0
@dniel Eee tam... Ja jestem w podobnym wieku i nie widzę się za 2 lata chociaż z siwym włosem. No, chyba że znajdę sobie kobietę i mnie do tego doprowadzi.
1
@Dertinho Spuszczają się, bo po 3 latach udało mu się strzelić nie po dośrodkowaniu czy po rykoszecie.