2

@Pawlak1992 Guardiola mnie nie interesuje. City to podobny klub do PSG.

1

@Niemka Życzę Ci dziewczynko miłego bana.

1

PSG i City w Półfinale LM. Z tych 2 klubów chyba nie ma nic gorszego Finale LM nie licząc Realu.

3

@Junngeas Czyli sezonowiec.

0

@TSWKRK Nie piszę o Suarezie w Liverpoolu.

4

@Junngeas Nienawidzisz takich dobijaczy, a byś się zesrał na rzadko że szczęścia gdyby taki dobijacz u nas grał.

9

@TSWKRK Suarez też strzelił 40 goli w lidze dzięki Messiemu i Neymarowi, którzy szczególnie grali na niego w sezonie 2015 2016.

0

@nitey Czyli Tobie? Na pewno nie...

0

@Kielakowy Ronaldo jest kreowany na tego, który jest na równi z Messim, a Lewy nie. Przynajmniej nie przez zagraniczne media, bo przez Polskie na pewno tak. Lewy to typowy egzekutor, który świetnie wykańcza akcje. Najlepsza 9 ostatnich lat, a Ronaldo uważany jest za najlepszego piłkarza obok Messiego ogólnie.

0

@Kielakowy I tak ciężko Ciebie brać na poważnie, bo piszesz zwykle bzdury.

0

@michaleu Hejterą.

1

Haaland zamyka japy hejterą.

1

0

@zaba107 Co wygra?

1

Flick popełnia ogromny błąd odchodząc z Bayernu do Reprezentacji Niemiec. Kończy się tam pokolenie i nie wiadomo czy będą na MŚ. Jak mu się noga podwinie to jego będą winić i go po roku wywalą.

0

@Lama20 Głupie pytanie. Oczywiście, że od lat Barca.

0

@Zip No, to wypad do Argentyny.

0

@IronSanHybrid Ostatni sezon miał bardzo słaby i był tylko cieniem cienia piłkarza z przed lat, ale zapisał się w historii klubu.

0

@saczers438 Ferdinad był lepszy.

0

@Adamski69 O tym samym pomyślałem :D

0

Dembele 2 na 4 sezony u nas, to sezony stracone przez kontuzje. Przedostatni i pierwszy. Wydaję mi się, że jak Barcelona go sprzeda, to kompletnie nic na nim nie zarobi, bo ma tylko rok kontraktu. Szkoda mi tego zawodnika, bo spodziewałem się dużo więcej po nim.

1

@AmigoBlancos Hazard wrócił. Pytanie na jak długo. Jak teraz wyleci to na EURO nie poleci.

0

@Chakalaka To był przykry mecz. Gorzej to bolało niż 2 lata wcześniej z Interem. W sumie to u Guardioli mogliśmy wygrać 4 LM, a nie 2. Ale ta LM z 2012 by była piękna, a tym bardziej, że to ostatni sezon Pepa u nas.

0

@robsoNele Sąsiad złodziej. Bardzo dobrze wiem za co kupił tą działkę i co na tej działce się wyprawia. Ino orgie, alkohol i inne rzeczy.

1

@Mroziu Pisze ironicznie. Ktoś napisał, że komuś przeszkadza dym z papierochów, a dym z grilla jest też szkodliwy. Tego dymu jest więcej niż od 6-7 palących fajki równocześnie.

1

@MSN30 Ja mam iść do lasu? Nie po to kupiłem działkę... Niech sąsiad zabierze swoją rodzinę do lasu i tam sobie zrobi grilla :)

1

Jestem przeciwko grilowaniu na działce. Niech to robią w miejscach do tego przeznaczonych. Ja chcę być na działce i pooddychać świeżym powietrzem, a nie jakimś dymem z grilla od sąsiada.

0

@msmsms Wolność Tomku w swoim domku. Balkon to część w domu, to jest tak jakbyś na działce zakazał komuś palić, bo Ci śmierdzi.

1

Niech walczą o ligę! Vamos Barca! Vamos Koeman!

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?