1

@fart I tak grał dużo więcej niż Pique.

0

Mówią, że najgorsze będzie dla Wielkiej Brytanii jak Królowa Elżbieta umrze i dupek Karol zostanie Królem. Przecież oni od wielu lat nie mają żadnej władzy, to jak to może być najgorsze? Najgorsze to by było jakby wybrali w wyborach jakiegoś słabego Premiera.

2

@MesQueUnClub_87 Podobnie z piwami. Na imprezie jak mam się nawalić, to nie biorę 5, bo po 5 to dopiero smaki nachodzą i człowiek później musi iść znowu do sklepu lub "żebrać' od ekipy. Ja zawsze mówię, że biorę na zapas. No i oczywiście jakby komuś brakowało, to może się od mnie napić, ale to raczej rzadko się zdarza, bo ja rzadko coś zostawiam...

1

@konraden Kurde, to moja była miała jak na kobietę mocny łeb, bo potrafiła na imprezie wypić 8 takich i jeszcze z mną tańczyć. @Danchos @MesQueUnClub_87 Do połówki to się nawet siadać nie opłaca. Pamiętam jak kolega przyniósł kiedyś jak byliśmy na wakacjach w Górach i wypiliśmy i czuć było niedosyt, bo sklep zamknęli. Całą noc byliśmy wkurzeni, bo by się coś jeszcze wypiło.

2

@amanter Obawiam się, że Vinicius to znowu zmiażdży Pique. Szczególnie, że ten nie ma znowu rytmu meczowego. Już Mbappe z nim robił, co chciał. Wiadomo, że nie ma co porównywać ich, bo to inna klasa, ale Pique nie radzi sobie z tak szybkimi zawodnikami.

1

Tak mnie zawsze zastanawiało, takie pół litra wódki 40%, to ile to jest piw 6%.

1

Porąbana ta pogoda, co to się na tym dworze dzieje? Raz pada śnieg, później grzmi, a teraz bardzo zimno. Ten Kwiecień to najdziwniejszy miesiąc w roku.

0

@busquets5 Nawet, tak słabemu arbitrowi zdarzy się 1 jaskółka.

1

@BarcaInfo No, to nie fajnie.

1

Zapowiadają się świetne rewanże. O ile Chelsea rozstrzygnęła wszystko w 1 meczu, tak Borussia i Bayern mają szansę w rewanżach to odrobić. Bayern musi wygrać 0-2 i są wstanie, to zrobić, bo dość szybko potrafią odrabiać straty. BVB ma łatwiejsze zadanie, bo im tylko 1 gol starczy. Liverpool ma jeszcze szansę, trochę większe niż Porto, ale mniejsze niż Bayern. Nie z tą obroną, bo ta obrona to żart. Nie ma co tutaj pisać o braku pewnego Holenderskiego ŚO, bo i nim w składzie dostawali lanie 7-2.

1

Brakowało dzisiaj Lewego widać ile on dla nich znaczy.

1

@Barwindg No, właśnie. W 2013 wygrał Bayern i w 2020. W 2012 Chelsea i może w 2021?

0

Neymar zostań w Paryżu.

2

Coman dzisiaj z Bayernu najlepszy.

0

@bartekvisca Pamiętam jak przed tymi sezonami wypychali z klubu.

0

To akurat staruszek powinien obronić.

2

@Rust_Cohle Jeszcze przed tym sezon w Chelsea lub Realu :D

1

@Kgorecki2500 Putin to ma problemy z samym sobą.

0

To mogło być bardzo dobre podanie Piotrka do Lozano. Szkoda, że ciut za mocno.

3

@itmustbejoke Lepszy 18 latek rocznika 03, który się cały czas rozwija niż prawie 31 letni zawodnik, który będzie tylko gorszy.

1

Czy ja wiem czy Militao i Nacho zdali egzamin gry w obronie w meczu z Liverpoolem. Zespół z Anglii grał dość słabo i ogólnie mają bardzo słaby sezon i poza bramką to ich nie było widać z przodu. Dużo większe zagrożenie stwarzało Białym Sociedad czy inne kluby z ligi teoretycznie słabsze, a Real w tamtych meczach grywał lepszym składem w obronie.

14

@mat32 Tak. Niech ludzie umierają na nowotwory, wylewy/zawały i inne dużo groźniejsze choroby niż Covid, bo od ponad roku liczy się tylko jedna choroba.

0

@LuisSalvano No, dobra, ale na zdrowy punkt widzenia, to po co Ci Neymar? On już nie jest tym samym zawodnikiem, co od nas odchodził i ma problem z rozegraniem 30 spotkań w sezonie. I do tego dochodzi jego wiek.

2

@Encore Raczej 29 latka za 24 latka, ale też nie ma korzyści, bo w Lutym już stuknie 30, a wszyscy wiedzą jak to u Brazylijczyków wygląda.

0

@Kamiloza91 To Real doszedł już do Półfinału? Jeszcze jest rewanż.

3

@busquets5 Tak, samo u nas jest z Albą czy było z Suarezem.

2

@Ansufati123 Nie ma szans na Pique. Gość już zagrał po przerwie z PSG od pierwszej minuty i był jednym z najsłabszych zawodników. Mamy 3 ŚO zdrowych i może zagramy Minguezą Araujo Lengletem naraz.

1

@MaxiLopez_84 Gdyby był 3 sezony to Liverpool nie wygrałby LM, a później PL.

0

@AmigoBlancos Wróci Ramos i Varane to Militao przypomni sobie gdzie jest jego miejsce. Chłop to nie jest piłkarz na Real.

1

@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?