@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.
@AmigoBlancos 2-1 u siebie im nic nie daje. Borussia strzela gola w rewanżu i City posrane, tak jak zawsze. Oni zawsze mają szczęście w losowaniach, a nie potrafią tego wykorzystać. Real miał bardzo łatwa drabinkę 5 lat temu w LM, a to wykorzystali, a City ma tak co sezon i tak odpadają.
City odpadnie z BVB lub najpóźniej w Półfinale. Nie ma takiej opcji, żeby doszli do Finału. Prędzej, tak słaby Real tam zagra. Błękitny Manchester odpadał z dobrymi ekipami, ale nie z ekipami z TOP. Jutro Bayern zje PSG nawet bez Lewego.
@eckov Tak, a Pique z marszu po ponad 3 miesiącach bez gry zagrał od pierwszej minuty z PSG. Araujo miał sporo urazów, a Hiszpan dość poważną kontuzje.
Idiotyczne zachowanie tego zawodnika z Valenci, to nie był mecz w szkole na W-f że go ktoś obraził i zszedł, a on za to forsę bierze i jest zawodowym piłkarzem. W Alvesa stronę został w 2014 roku banan, a ten nie obraził się i zszedł, a zjadł, zgasił tego, co w niego tym rzucił i dalej grał.
@jeyx77x@JohnnyBarca@Encore Myślę, że największy swój prime Ronaldo osiągnął u nas. W Realu to już nie był ten sam zawodnik. W Interze miał jeszcze świetną formę, ale po białych to już była emerytura.
Żadne Atletico czy Real nie wygra mistrza, to my wygramy inaczej nie wiem, co zrobię. Może się przefarbuje na blond lub się cały ogolę (poza brwiami wszędzie)
1
@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.
2
@Encore A Messi za plecami miał właśnie to "legendarne" trio i to jeszcze w starciu z Liverpoolem. Ziom.
2
@Encore Wątpię że tak samo by to funkcjonowało, gdyby za plecami zamiast CKM miał Rakitica, Busquetsa czy Vidala.
0
@David_Beckham Messi Suarez Neymar tutaj nie ma żadnej dyskusji. Messi w czasach Eto Roniego był młokosem i nie pokazał jeszcze 1/3 tego, co potrafi.
1
@norbi77 Jak Real przegra z nami, to raczej Liga pozamiatana i wszystkie siły na LM.
1
@Ronaldinho10VB Chyba Cię fantazja poniosła z Sevilla oba mecze wygrał.
1
@Encore 8 lat temu nikt go nawet nie znał.
1
@pawello10 Real w tym sezonie nie wygra nic. 1 dobry mecz na 10 o niczym nie świadczy. Nie znasz się na piłce, bo panikujesz jak 10 latek.
0
@AmigoBlancos 2-1 u siebie im nic nie daje. Borussia strzela gola w rewanżu i City posrane, tak jak zawsze. Oni zawsze mają szczęście w losowaniach, a nie potrafią tego wykorzystać. Real miał bardzo łatwa drabinkę 5 lat temu w LM, a to wykorzystali, a City ma tak co sezon i tak odpadają.
0
@Encore Intuicja mi tak podpowiada. Gdyby się trafiło inaczej to by był cud.
0
@pawello10 Widocznie nie znasz się na piłce lub za młody jesteś, ale to nie twoja wina.
0
City odpadnie z BVB lub najpóźniej w Półfinale. Nie ma takiej opcji, żeby doszli do Finału. Prędzej, tak słaby Real tam zagra. Błękitny Manchester odpadał z dobrymi ekipami, ale nie z ekipami z TOP. Jutro Bayern zje PSG nawet bez Lewego.
0
@jeyx77x No, to się pomyliłem o prawie 2 miesiące.
0
Vinicius strzelił w tym sezonie 1 bramkę więcej niż Fati, którego nie ma od ponad 4 miesięcy.
0
@Mathoue Obaj są średni.
12
Vinicius się już wystrzelał na 3-4 lata.
1
@tristan87 Jak nie? Antonela Messi z domu Rokuzo.
0
@KmN Z taką obroną? Wątpię.
2
@mat32 Lina należy do pola karnego i karny musiał być.
2
Jak mówimy o karnym po ręce Alby, to gdzie karny na Sergino Descie tuż w polu karnym?
0
@VamosDeJong A ja wolę cytat "Miałeś chamie złoty róg."
0
@Rewolucja123 To nie jest Messi z sezonów gdzie walił non stop, tak jak w 2011-2013 czy 2016-2019.
0
@eckov Tak, a Pique z marszu po ponad 3 miesiącach bez gry zagrał od pierwszej minuty z PSG. Araujo miał sporo urazów, a Hiszpan dość poważną kontuzje.
1
@Rewolucja123 Messi zostanie u nas, a Neymar w PSG. Tak by było najlepiej.
9
Idiotyczne zachowanie tego zawodnika z Valenci, to nie był mecz w szkole na W-f że go ktoś obraził i zszedł, a on za to forsę bierze i jest zawodowym piłkarzem. W Alvesa stronę został w 2014 roku banan, a ten nie obraził się i zszedł, a zjadł, zgasił tego, co w niego tym rzucił i dalej grał.
0
@jeyx77x @JohnnyBarca @Encore Myślę, że największy swój prime Ronaldo osiągnął u nas. W Realu to już nie był ten sam zawodnik. W Interze miał jeszcze świetną formę, ale po białych to już była emerytura.
0
Myślicie, że gdyby Brazylijski Ronaldo po świetnym sezonie 1996 1997 został u nas, to stał by się Legendą klubu?
0
Jutro musimy wygrać i niema innej opcji. Każdy inny wynik będzie oddaniem tytułów na rzecz drużyn z Madrytu.
1
Żadne Atletico czy Real nie wygra mistrza, to my wygramy inaczej nie wiem, co zrobię. Może się przefarbuje na blond lub się cały ogolę (poza brwiami wszędzie)
1
Niech chociaż Sevilla wywalczy remis i nam się przysłuży chociaż tym.