1

@ElKamil Sędziowie na pewno się przyczynili do wygrania 1 LM przez Real, ale Real miał w tamtych latach może nie lepszy skład, ale lepszą pomoc. Kiedy my męczyliśmy się przez tamte sezony z Rakiticem i Busquetsem oni mieli Modrica, Kroosa czy Casemiro. A u nas Messi odwalał robotę pomocy i swoje w ataku.

2

@Encore A Messi za plecami miał właśnie to "legendarne" trio i to jeszcze w starciu z Liverpoolem. Ziom.

2

@Encore Wątpię że tak samo by to funkcjonowało, gdyby za plecami zamiast CKM miał Rakitica, Busquetsa czy Vidala.

0

@David_Beckham Messi Suarez Neymar tutaj nie ma żadnej dyskusji. Messi w czasach Eto Roniego był młokosem i nie pokazał jeszcze 1/3 tego, co potrafi.

1

@norbi77 Jak Real przegra z nami, to raczej Liga pozamiatana i wszystkie siły na LM.

1

@Ronaldinho10VB Chyba Cię fantazja poniosła z Sevilla oba mecze wygrał.

1

@Encore 8 lat temu nikt go nawet nie znał.

1

@pawello10 Real w tym sezonie nie wygra nic. 1 dobry mecz na 10 o niczym nie świadczy. Nie znasz się na piłce, bo panikujesz jak 10 latek.

0

@AmigoBlancos 2-1 u siebie im nic nie daje. Borussia strzela gola w rewanżu i City posrane, tak jak zawsze. Oni zawsze mają szczęście w losowaniach, a nie potrafią tego wykorzystać. Real miał bardzo łatwa drabinkę 5 lat temu w LM, a to wykorzystali, a City ma tak co sezon i tak odpadają.

0

@Encore Intuicja mi tak podpowiada. Gdyby się trafiło inaczej to by był cud.

0

@pawello10 Widocznie nie znasz się na piłce lub za młody jesteś, ale to nie twoja wina.

0

City odpadnie z BVB lub najpóźniej w Półfinale. Nie ma takiej opcji, żeby doszli do Finału. Prędzej, tak słaby Real tam zagra. Błękitny Manchester odpadał z dobrymi ekipami, ale nie z ekipami z TOP. Jutro Bayern zje PSG nawet bez Lewego.

0

@jeyx77x No, to się pomyliłem o prawie 2 miesiące.

0

Vinicius strzelił w tym sezonie 1 bramkę więcej niż Fati, którego nie ma od ponad 4 miesięcy.

0

@Mathoue Obaj są średni.

12

Vinicius się już wystrzelał na 3-4 lata.

1

@tristan87 Jak nie? Antonela Messi z domu Rokuzo.

0

@KmN Z taką obroną? Wątpię.

2

@mat32 Lina należy do pola karnego i karny musiał być.

2

Jak mówimy o karnym po ręce Alby, to gdzie karny na Sergino Descie tuż w polu karnym?

0

@VamosDeJong A ja wolę cytat "Miałeś chamie złoty róg."

0

@Rewolucja123 To nie jest Messi z sezonów gdzie walił non stop, tak jak w 2011-2013 czy 2016-2019.

0

@eckov Tak, a Pique z marszu po ponad 3 miesiącach bez gry zagrał od pierwszej minuty z PSG. Araujo miał sporo urazów, a Hiszpan dość poważną kontuzje.

1

@Rewolucja123 Messi zostanie u nas, a Neymar w PSG. Tak by było najlepiej.

9

Idiotyczne zachowanie tego zawodnika z Valenci, to nie był mecz w szkole na W-f że go ktoś obraził i zszedł, a on za to forsę bierze i jest zawodowym piłkarzem. W Alvesa stronę został w 2014 roku banan, a ten nie obraził się i zszedł, a zjadł, zgasił tego, co w niego tym rzucił i dalej grał.

0

@jeyx77x @JohnnyBarca @Encore Myślę, że największy swój prime Ronaldo osiągnął u nas. W Realu to już nie był ten sam zawodnik. W Interze miał jeszcze świetną formę, ale po białych to już była emerytura.

0

Myślicie, że gdyby Brazylijski Ronaldo po świetnym sezonie 1996 1997 został u nas, to stał by się Legendą klubu?

0

Jutro musimy wygrać i niema innej opcji. Każdy inny wynik będzie oddaniem tytułów na rzecz drużyn z Madrytu.

1

Żadne Atletico czy Real nie wygra mistrza, to my wygramy inaczej nie wiem, co zrobię. Może się przefarbuje na blond lub się cały ogolę (poza brwiami wszędzie)

1

Niech chociaż Sevilla wywalczy remis i nam się przysłuży chociaż tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?