7

@norbi77 Siatkówka z Villarreal i brak 2 karnych. Remis 1-1. 2 faule z rzędu na Suarezie i Neymarze w polu karnym. 1-1 z Sociedad. Z Malagą widmo spalony Gomesa i Pique okradziony z gola. Wynik 0-0. Conajmniej 8 pkt zabranych.

22

@DonMatteo901 To był ogólnie sezon kabaret w lidze. Sporo pkt potraciliśmy przez nieuzasadnione decyzję arbitrów. Te 2 pkt z Betisem, to tylko wierzchołek góry lodowej chorych decyzji. Piłka pół metra przekracza linie bramkową i nie ma gola...

5

To niech Real zacznie planować przyszłość, bo nie zapowiada się obiecująco i AS tym bardziej tym powinien się zająć.

1

@AlexDark00 Małysz nie miał po 30 takich sukcesów jak Stoch. Nie ma sensu ich porównywać. Oczywiście z szacunkiem do Adama.

4

Ale molestują Stocha, co nie wyszło i dlaczego nie wyszło... Chłop ma 34 lata. Chciałbym zobaczyć poza Żyłą skoczka, który w takim wieku, tak śmigał.

0

@FCBMati10 Jego forma drastycznie spadła w dół. Sam myślałem, że z 6 konkursów wygra i będzie miał Złoto na MŚ na którejś skoczni.

0

Gaiger w tym sezonie świetnie sobie radził na turniejach. Może nie był, tak dobry w PŚ jak Granerud, ale psychicznie wytrzymywał w najważniejszych skokach. Norwega trochę załatwił koronawirus, ale i tak na MŚ nic by nie zdobył.

1

@PershingFanatykLMFCB Trener by chyba łeb ukręcił, gdyby jakiś zawodnik, tak zrobił i przy okazji out z klubu.

1

Dobrze, że Granerud bezpiecznie wylądował, bo wywalenie się z Planicy jest bardzo niebezpieczne.

0

@AV0CAD0 Twój komentarz o Kroosie i Ramosie również.

1

@AV0CAD0 Asensio.

0

Co ten Pavlovcic odwalił?

2

@AV0CAD0 Kroos xd Ramos xddd

52

@Bykunn Twoje poglądy nie stały obok logiki.

0

@Yosemite A w drugim meczu go zniszczy.

0

@MeMyselfAndI Po tym, co Ci zostawił @Bartek22 dalej Ci się chce szczekać?

0

@MasnyTed Barcelona nie jest w tak tragicznej sytuacji o jakiej piszą Madryckie dzienniki i sprowadzą Haalanda, a Real kupi Mbappe, ale przez następne kilka lat nie kupią nikogo, chyba że sprzedadzą 3/4 składu, to kupią następnych zawodników. Real gdyby nie miał słabych finansów, to by 2-3 lata temu sypnął za Mbappe 250 mln i by go sprowadził. Gdyby w Barcelonie było aż, tak źle to by było zdecydowanie o tym głośniej.

0

@MasnyTed Na pewno mają nie lepszą, bo kupują szrot + remont stadionu, który kosztował mnóstwo kasy. Realu nie stać na nic i rozglądają się za Alabami i innymi zawodnikami, którzy w lato będą bez klubu. Mbappe może i przyjdzie, ale będą musieli 3/4 składu sprzedać.

0

@mekston Nie ma szans na samego Mbappe, a ty piszesz dodatkowo o Haalandzie... Real niby jest w lepszej kondycji finansowej, a z tego, co pisze Madryckie brukowce sporo lepszej, a tak nie do końca, bo oni mogą mieć gorszą sytuacje niż my.

1

@tobiasson92 W 2017 roku umierało najwięcej ludzi.

0

@maroon Ja wiem jak było, bo 3 lata temu pojawił się u nich nowy pies i tamtego psa olali. Gdyby weterynarz zobaczył tego psa, to by go jeszcze uśpił tego samego dnia, żeby się biedaczek nie męczył. Ten pies wygląda jak z jakiegoś horroru i nie ma mowy, żeby weterynarz odmówił uśpienia, gdyby to zrobił to miałby problemy. Widziałem różne schorowane psy, ale takiego jeszcze nigdy. Poza tym znam tych ludzi i wiem, że to banda buraków.

0

Marca odpłynęła Mbappe i Haaland w 1 okienku? Musieliby sprzedać 3/4 kadry, a i to by nie starczyło.

4

@JimMorrisonFCB Tak, chyba zrobię, bo żal się robi jak patrzy na tego psa. Ponad 20 lat ma.

0

Zastanawiam się co mam zrobić... Ojciec mówił, że sąsiedzi mają psa. Ten pies od prawie 2 miesięcy wygląda paskudnie. Stracił całą sierść i ma powiększone genitalia. Ja tego psa widziałem i w ogóle nie przypomina psa. Zdziwiony byłem, że to ten sam pies którego pamiętałem. Nie wiem czy mam dzwonić na policję czy na coś. Oni w ogóle tego psa nie zamierzają uśpić czy pies ma prawo tak cierpie? Przecież widać, że jest chory. Jakbyście zobaczyli tego psa, to aż łzy same lecą...

1

@xBoMBoWiECx Liverpool.

1

@JarekS W sumie to Alaba i tak chce za dużo i chyba nawet nie ma, co podbijać.

5

@horang Lepsze to niż ponad 140 mln za Coutinho.

0

@BarcaInfo Duma, że synek zadebiutował.

0

@xBoMBoWiECx Wystarczy pozbyć się zawodnika, który zarabia 10 mln Euro za sezon i praktycznie od 2 lat nie gra i szrotu w postaci Pjanica i Fernandesa. Wtedy kondycja finansowa klubu by się poprawiła.

1

@Volcano Nie wcześniej jak za 8-10 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?