@tobiasson92 A zabrali w jakiś sposób poprzednie święta, bo chyba coś przegapiłem. Na ostatnich Świętach było tradycyjnie tyle osób, co zwykle i nikt nie wspomniał o dziwo nawet o Covdzie. Prznajmniej u mnie tak było.
Alaba to ma same wymagania. Do PSG akurat też bym nie chciał iść, bo wolałbym grać w silniejszej lidze, ale na ŚO nie chce grać na LO też nie. Wybierze sobie nas lub Real. Nie dziwię się, że Bayern nie chce go na siłę zatrzymać i dać mu i tak wygórowane zarobki. I co będzie grał za Pedriego czy kogo? Nie ma takiej opcji młody ma się rozwijać.
@Coutinho007 Myślę że i tak zawsze wychodziliśmy dobrze na bramkarzach. W 2014 płakali po Valdesie, który rozgrywał świetny sezon, ale więzadła poszły i przyszli w zastępstwie Ter Stegen i Bravo. W 2016 płakali po Bravo, bo rozegrał 2 bardzo dobre sezony, odszedł do City i przepadł. W zastępstwie przyszedł Holender. W 2019 płakali po Cillessenie, który był świetnym zmiennikiem, ale odszedł i już z nim, tak dobrze nie było, a Barca straciła tylko zmiennika, bo przyszedł Neto, który i tak nie gra. Źle nie wychodziliśmy na bramkarzach w ostatnich latach.
@kryhaa Dosyć abstrakcyjna opcja, bo jak Portugalia jakimś cudem obroni EURO i choćby nie wiem jak Fernandes ciągnął Portugalię, to śmietankę i tak spije Ronaldo. @Szreko Lewy nie jest Hiszpanem, Francuzem czy Niemcem. Gdyby nim był, to ZP by była bardziej w jego zasięgu.
@cat_r37 Ostatnio słabo kończą nasi Ex bramkarze. Pinto skończył karierę wiadomo gość miał około 40 lat,l. Valdesa nienajlepiej zapamiętałem z Anglii. Bravo kicha w City. Cillessen też marnie.
@Szreko Wystarczyło by, że ostatni Finał LM potoczył by się inaczej i France Fotball śpiewał by inaczej. Dam sobie palca uciąć, że ich nagroda byłaby przyznawana.
@cat_r37 Nawet zapomniałem, że u nas grał. Szkoda, że Cillessen od nas odszedł był dużo lepszym zmiennikiem dla Ter Stegena niż Neto, ale jednak na sam PK i kilka spotkań ligowych był za dobry. Niech chłop wraca do zdrowia.
@Szreko Po takim czymś raczej nikt by już tej gali nie brał na poważnie. Po ostatnich akcjach już nie powinni, to byłoby faworyzowanie rodaka. PSG wylatuje z hukiem z LM z Bayernem, nie zdobywa Mistrzostwa. Mbappe wygrywa tylko ME i zdobywa ZP? Gdzie Lewy sezon wcześniej rozgrywa sezon życia indywidualnie/drużynowo i nie zdobywa ZP przez ich chore zasady, to by był większy skandal niż 5 miejsce Messiego za 2018 rok.
@Elosek Niby ma wróci w Kwietniu do treningów, ale nie wiem czy w połowie czy gdzieś na początku. Przydałby się i to bardzo. Brakowało go z PSG i niektórych meczach ligowych z Jesieni.
@wojopancer Jak Bayern wygra LM, to ZP Lewy ma w kieszeni. EURO wygra przykładowo Francja i TOP będzie wyglądał, tak 1.Lewandowski 2.Messi 3.Mbappe. Leo w TOP 2 pod warunkiem, że wygra dublet.
@Yosemite Suarez jeśli chodzi o moją sympatię to jest moim drugim ulubionym piłkarzem jaki grał w Barcelonie. Już przed transferem do Barcy go bardzo ceniłem. Liga Holenderska zaorana, Angielska również. Złote buty w czasach prime Ronaldo i Messiego? To są rzeczy niesamowite, ale nie trawie umniejszania jednemu i gloryfikowania drugiego i odwrotnie. Według mnie Urugwajczyk całokształtem byłby troszkę lepszym od Polaka, gdyby lepiej się prowadził, tak to stawiam znak = przy nich. Był czas Urusa i teraz mamy czas Polaka.
@Yosemite Jednak 25 spotkań na wyjazdach w LM i 0 goli aż kłuje w oczy i tutaj nie ma żadnych dyskusji. On w każdym tym spotkaniu grał i miał wiele okazji.
@AlexDark00 Tak, bo to jest tylko dobijanie. Gdyby to było takie proste to Griezmann u nas z tych sytuacji, co ma miałby conajmniej 20 goli w samej lidze, a Dembele sam zaorałby PSG.
@Ronaldinho10VB To jest akurat rysa na karierze Suareza, ale i tak nie przekreśla jego osiągnięć. Ronaldo Nazario, który jest uważany za Bożka Napastników w LM ma 14 bramek. Mniej niż niektórzy ŚO... Nie ma napastnika, który we wszystkim będzie doskonały i najlepszy. Lewy dla przykładu grał tylko raz na MŚ i ma 0 bramek.
@Joe_Pesci Tak od lat działają media. Czy Messi kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy? Nie. Ronaldo wiele razy o tym mówił i media to rozdmuchiwały. Oni uwielbiają kontrowersyjnych zawodników, co mówią wszystko, żeby było o nich głośno. Ciekawsze jest przeczytać coś kontrowersyjnego o zawodniku niż słuchać jakiś nudnych dla wielu osób wywiadów o rodzinie. Oczywiście bardzo dobrze, że Messi nie ma aż tak wielkiego ego i jest całkowicie inny niż Ronaldo.
@Ronaldinho10VB Moim zdaniem to jest porównywalny poziom. Suarez lepszy w wieku 25-29 lat od Lewego, a Lewy lepszy obecnie i tutaj nie ma z czym dyskutować. Nie mogę się zgodzić, że Suarez go zjadał i odwrotnie.
@JarekS To Ty mieszasz do tego politykę i Tobie podobni. Lewandowski zasłużył na to odznaczenie, bo to żywa/grająca Legenda Polskiej piłki i banda wiecznie niezadowolonych ludzi tego nie zmieni.
@CatalanDream Ciężko żeby dostała coś na co nigdy nie zasłużyła i nie zasłuży od jakiegokolwiek Prezydenta, który rządził tym krajem, co najwyżej może dostać nagrodę za najgłupszy wpis.
@Nano22 No i tak w nieskończoność. Rok 2028 45 mln przypadek w Polsce. Niektórzy już mieli COVID 8-9 raz. Większość firm splajtowało i bezrobocie jest jakieś 20 razy większe niż w 2021.
@neeed Coutinho jest być może nie wypałem, ale nie takim jak Belg. Chłopina to wtopa Realu i żaden Griezmann, Coutinho i Dembele nie mogą się z nim równać. Nawet pod względem kontuzji młodszemu z Francuzów brakuje do Belga sporo, bo jednak ponad 40 spotkań rozegrał w drugim sezonie i dał nam SPH wyśmienitym strzałem.
16
Mam nadzieję, że Koeman niezależnie od wyników w tym sezonie zostanie na następny sezon, bo zasługuje na to. Amen!
0
@FCMichalo Racja. Dajmy puchar od razu Realowi i nawet nie rozgrywany 1/4...
0
@tobiasson92 A zabrali w jakiś sposób poprzednie święta, bo chyba coś przegapiłem. Na ostatnich Świętach było tradycyjnie tyle osób, co zwykle i nikt nie wspomniał o dziwo nawet o Covdzie. Prznajmniej u mnie tak było.
50
Alaba to ma same wymagania. Do PSG akurat też bym nie chciał iść, bo wolałbym grać w silniejszej lidze, ale na ŚO nie chce grać na LO też nie. Wybierze sobie nas lub Real. Nie dziwię się, że Bayern nie chce go na siłę zatrzymać i dać mu i tak wygórowane zarobki. I co będzie grał za Pedriego czy kogo? Nie ma takiej opcji młody ma się rozwijać.
6
@JohnnyBarca Żal trochę tej ostatniej kolejki.
2
@Coutinho007 Myślę że i tak zawsze wychodziliśmy dobrze na bramkarzach. W 2014 płakali po Valdesie, który rozgrywał świetny sezon, ale więzadła poszły i przyszli w zastępstwie Ter Stegen i Bravo. W 2016 płakali po Bravo, bo rozegrał 2 bardzo dobre sezony, odszedł do City i przepadł. W zastępstwie przyszedł Holender. W 2019 płakali po Cillessenie, który był świetnym zmiennikiem, ale odszedł i już z nim, tak dobrze nie było, a Barca straciła tylko zmiennika, bo przyszedł Neto, który i tak nie gra. Źle nie wychodziliśmy na bramkarzach w ostatnich latach.
1
@kryhaa Dosyć abstrakcyjna opcja, bo jak Portugalia jakimś cudem obroni EURO i choćby nie wiem jak Fernandes ciągnął Portugalię, to śmietankę i tak spije Ronaldo. @Szreko Lewy nie jest Hiszpanem, Francuzem czy Niemcem. Gdyby nim był, to ZP by była bardziej w jego zasięgu.
3
@cat_r37 Ostatnio słabo kończą nasi Ex bramkarze. Pinto skończył karierę wiadomo gość miał około 40 lat,l. Valdesa nienajlepiej zapamiętałem z Anglii. Bravo kicha w City. Cillessen też marnie.
0
@Szreko Wystarczyło by, że ostatni Finał LM potoczył by się inaczej i France Fotball śpiewał by inaczej. Dam sobie palca uciąć, że ich nagroda byłaby przyznawana.
6
@cat_r37 Nawet zapomniałem, że u nas grał. Szkoda, że Cillessen od nas odszedł był dużo lepszym zmiennikiem dla Ter Stegena niż Neto, ale jednak na sam PK i kilka spotkań ligowych był za dobry. Niech chłop wraca do zdrowia.
2
@paweldunajecfcb Bardziej by pasował cytat. "Wystarczy kilka bardzo dobrych spotkań, żeby zawodnik z pośmiewiska znowu stał się bożyszczem."
1
@Szreko Po takim czymś raczej nikt by już tej gali nie brał na poważnie. Po ostatnich akcjach już nie powinni, to byłoby faworyzowanie rodaka. PSG wylatuje z hukiem z LM z Bayernem, nie zdobywa Mistrzostwa. Mbappe wygrywa tylko ME i zdobywa ZP? Gdzie Lewy sezon wcześniej rozgrywa sezon życia indywidualnie/drużynowo i nie zdobywa ZP przez ich chore zasady, to by był większy skandal niż 5 miejsce Messiego za 2018 rok.
0
@Elosek Niby ma wróci w Kwietniu do treningów, ale nie wiem czy w połowie czy gdzieś na początku. Przydałby się i to bardzo. Brakowało go z PSG i niektórych meczach ligowych z Jesieni.
0
@Elosek Brakuje Fatiego, który by te sytuację kończył.
0
@wojopancer Jak Bayern wygra LM, to ZP Lewy ma w kieszeni. EURO wygra przykładowo Francja i TOP będzie wyglądał, tak 1.Lewandowski 2.Messi 3.Mbappe. Leo w TOP 2 pod warunkiem, że wygra dublet.
4
@Yosemite Suarez jeśli chodzi o moją sympatię to jest moim drugim ulubionym piłkarzem jaki grał w Barcelonie. Już przed transferem do Barcy go bardzo ceniłem. Liga Holenderska zaorana, Angielska również. Złote buty w czasach prime Ronaldo i Messiego? To są rzeczy niesamowite, ale nie trawie umniejszania jednemu i gloryfikowania drugiego i odwrotnie. Według mnie Urugwajczyk całokształtem byłby troszkę lepszym od Polaka, gdyby lepiej się prowadził, tak to stawiam znak = przy nich. Był czas Urusa i teraz mamy czas Polaka.
5
@Yosemite Jednak 25 spotkań na wyjazdach w LM i 0 goli aż kłuje w oczy i tutaj nie ma żadnych dyskusji. On w każdym tym spotkaniu grał i miał wiele okazji.
2
@kryhaa Akurat na LM w latach 2016-2020 bym go zamienił, bo był wtedy bardzo potrzebny Barcelonie napastnik, a go na wyjazdach nie było.
4
@AlexDark00 Tak, bo to jest tylko dobijanie. Gdyby to było takie proste to Griezmann u nas z tych sytuacji, co ma miałby conajmniej 20 goli w samej lidze, a Dembele sam zaorałby PSG.
13
@Ronaldinho10VB To jest akurat rysa na karierze Suareza, ale i tak nie przekreśla jego osiągnięć. Ronaldo Nazario, który jest uważany za Bożka Napastników w LM ma 14 bramek. Mniej niż niektórzy ŚO... Nie ma napastnika, który we wszystkim będzie doskonały i najlepszy. Lewy dla przykładu grał tylko raz na MŚ i ma 0 bramek.
3
@Joe_Pesci Tak od lat działają media. Czy Messi kiedykolwiek powiedział, że jest najlepszy? Nie. Ronaldo wiele razy o tym mówił i media to rozdmuchiwały. Oni uwielbiają kontrowersyjnych zawodników, co mówią wszystko, żeby było o nich głośno. Ciekawsze jest przeczytać coś kontrowersyjnego o zawodniku niż słuchać jakiś nudnych dla wielu osób wywiadów o rodzinie. Oczywiście bardzo dobrze, że Messi nie ma aż tak wielkiego ego i jest całkowicie inny niż Ronaldo.
25
@Ronaldinho10VB Moim zdaniem to jest porównywalny poziom. Suarez lepszy w wieku 25-29 lat od Lewego, a Lewy lepszy obecnie i tutaj nie ma z czym dyskutować. Nie mogę się zgodzić, że Suarez go zjadał i odwrotnie.
0
@Barca1992 Może polityka i jest zmieszana z pilką, ale nie każdy piłkarz musi się nią interesować.
13
@JarekS To Ty mieszasz do tego politykę i Tobie podobni. Lewandowski zasłużył na to odznaczenie, bo to żywa/grająca Legenda Polskiej piłki i banda wiecznie niezadowolonych ludzi tego nie zmieni.
13
@busquets5 Ja bym taki Order przyjął nawet od Komorowskiego. Nie ważne z czyjej ręki to i tak zaszczyt dostać takie odznaczenie.
1
@koziar Z całym szacunkiem Rummenigge i Beckenbauer, ale czy wam sufit na łeb nie spadł? Hahaha.
2
@Janiama I jak tam chłopie zdrowie? Wracaj szybko do formy!
3
@CatalanDream Ciężko żeby dostała coś na co nigdy nie zasłużyła i nie zasłuży od jakiegokolwiek Prezydenta, który rządził tym krajem, co najwyżej może dostać nagrodę za najgłupszy wpis.
0
@Nano22 No i tak w nieskończoność. Rok 2028 45 mln przypadek w Polsce. Niektórzy już mieli COVID 8-9 raz. Większość firm splajtowało i bezrobocie jest jakieś 20 razy większe niż w 2021.
2
@neeed Coutinho jest być może nie wypałem, ale nie takim jak Belg. Chłopina to wtopa Realu i żaden Griezmann, Coutinho i Dembele nie mogą się z nim równać. Nawet pod względem kontuzji młodszemu z Francuzów brakuje do Belga sporo, bo jednak ponad 40 spotkań rozegrał w drugim sezonie i dał nam SPH wyśmienitym strzałem.