2

Teraz pewnie Ronaldo zostanie.

0

@FCBparasiempre Dziwię się jak Laporta mógł mieć w swoich szeregach kogoś takiego jak Rosell i dziwię się jak taki gość mógł zostać prezydentem klubu kiedykolwiek. To przez tego gościa Guardiola opuścił klub.

0

@clyde ponad 21 tyś herbów? Gdybyś zaczęła dodawać miałabyś 40 tyś :D

0

@clyde Pytasz się czy La Rambla woli kobietę, która dobrze gotuje czy taką, która jest dobra w łóżku. Ty się chwalisz, że jesteś dobra w tym i w tym :D

0

@clyde No, bo jesteś kobietą i piszesz świńskie posty, a tutaj jest więcej płci przeciwnej i to lubią :D

2

@Volcano Gdzieś około 40 godz. Miałem zwidy i dziwne rzeczy widziałem, jakbym się ostro nachlał, później jak się położyłem to spałem przez ponad 20 godz. Położyłem się o 9 rano, a wstałem gdzieś przed 7 rano następnego dnia. Dziwne, że się nie budziłem, żeby coś zjeść, odlać się czy się napić. Nigdy, tak długo bez przerwy nie spałem.

2

Atletico zaczyna chyba dostawać zadyszki 8 spotkań i tylko 3 wygrane. Musimy postarać się wygrać wszystkie spotkania do końca i na pewno wykluczyć Real z walki o Mistrza wygrywając El Clasico.

2

@Volcano A to pewnie Ty jesteś tą dziewczyną z Tindera, co miała opis "Możesz być brzydki jak noc, ale zadawalaj mnie, co noc." :D

2

Człowiek sobie zrobił miesięczną abscynecję, a w telewizji jak na złość reklamy piwa i jakiś drinków...

1

@Avernand Te jeszcze z sezonu 17/18 uszły, ale 19/20 i te co podobno mają być w przyszłym sezonie to przegięcie. Nike to robi, ale to Barca (poprzedni zarząd z Bartkiem) zaakceptowała ten projekt.

1

@FCBparasiempre Zaorał Sevillę w dwumeczu 4 gole+ asysta i ogólnie świetne liczby w Europejskich pucharach. Samo to przekonuje.

0

Wspominany faul na Ramosie, a faul na zawodniku drużyny przeciwnej już nie... Hahaha nowe nie znałem.

0

Kurde dziecko Raula i Gutiego mogło upokorzyć Real...

1

@norbi77 Ale udało mu się uciec ręką, bo wiedział jak to się mogło skończyć.

2

Jeszcze z 5 takich sytuacji na niekorzyść Realu i spłacą swój dług z sezonu poprzedniego.

2

@Oskar00 Nie jest zły, ale bardzo dobry to nadużycie. Gość powinien grać na skrzydle, bo jest dość szybki i ma dobre podanie.

2

Lewandowski mógłby już mieć przynajmniej hat tricka...

2

Vinicius nie nadaje się na środkowego napastnika. Gość nie ma strzału. Ponad połowa niewielu goli jakich strzelił dla Realu, to rykoszety lub praktycznie bramki samobójcze. Lepiej sobie radził na skrzydle.

0

Jeśli Real dzisiaj nie wygra tą są poza walką o La Liga.

1

@Majkel12 Barcelona to przede wszystkim musi się ich pozbyć i skończyć być krową do dojenia, tak jak to wyglądało za rządów Bartka. Mam nadzieję, że Laporta jakoś temu zaradzi i drabinka płacowa się zmieni. Takie legendy jak Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Alba czy Pique nawet połowy nie zarabiali tego, co zarabia Griezmann... Chłop miał być TOP zawodnikiem klasy światowej u nas jak Suarez, a nie jednym z wielu jak jakiś Gudjonsen. Zresztą nawet Suarez przy pierwszym kontakcie nie zarabiał tyle ile zarabiał Francuz, a przychodził jako gwiazda Ligi Angielskiej i Holenderskiej.

0

@MateuszQ Zamienisz pierwszą cyfry zarobków Griezmanna z 3 na 6, a u Coutinho z 1 na 5 i wartość by się zgadzała. U Umtitiego i Pjanica nic nie trzeba zmieniać, bo na nich nic nie zarobimy...

1

@Senyer Wtedy oczekiwałem, że zrobi o wiele większą karierę niż zrobił. Edit Już ma prawie 32 lata...

2

@MarcelNJ11 A dalej gra na takim poziomie, co zawodnicy dużo młodsi od niego mogą pomarzyć.

1

@RomanHoffer Ojciec zaczął łysieć przed 30, a siwieć gdzieś w wieku 40 lat. Bratu zakola zaczęły się robić gdzieś w wieku 22 lat, a siwieć zaczął przed 30. U mnie na razie wszystko jest w porządku, ale też myślę, że kiedyś zacznę siwieć lub łysieć, ale da się z tym wyglądać dobrze.

0

@JohnnyBarca Wyobraź sobie, że ma mniej niż Vinicius...

2

@Quavosk A jak tradycyjnie i w przyszłym roku, tak samo będzie i oczywiście za 2-3 lata też.

0

@Mr8lack Lub ilość miesięcy w których nie był karany.

2

@AmigoBlancos Jak Atalanta przejdzie dalej to jest potrzebny, a jak Real awansuje to jest niepotrzebny. W 1/4 jak Real odpadnie, to znowu będzie potrzebny.

0

@pax Nie ma takich ludzi. Polacy są nieskazitelni i czyści jak łza, to wy opcja Niemiecka chcecie ich szkalować :D

2

@PatrykBarcelona Czy mi się wydaję czy Ty właśnie znalazłeś sposób na wyłudzanie poleceń :D Ja już za te polecenia kupiłem nowy samochód i spłaciłem kredyt na mieszkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?