@FC1899Barca Może i żałuję, ale nie jest powiedziane, że z Realem zachodziłaby dalej, to jest zawodnik, który od około 5 lat, to przede wszystkim żyje z podań kolegów, a Real z Ajaxem czy City nie miał kompletnie nic do powiedzenia.
@mekston Nie ważne, że jest bez przerwy, ale widać, że gdyby nie medialność to by go nie było w ostatnich latach. Messiego za 2018 nie było, a miał dużo lepszy rok niż Ronaldo ostatnie 2.
@mekston On w ogóle był brany pod uwagę do ZP? W sumie to wiadomo, że marketingowo pogadał by znowu bzdur i gdzieś w TOP 3 się znalazł, ale on się coraz mniej w takich plebiscytach liczy.
Juventus miał 2 okazję, żeby zdobyć LM w 2015 i 2017. Z obecnym składem, to mogą najwyżej 1/8 osiągnąć. Jeśli ich największą nadzieją jest 36 letni piłkarz, to nie może być najlepiej.
@pele1282 W ogóle dawanie 0% szans drużynie, która pierwszy mecz wygrała i teraz gra na wyjeździe, to też głupota, a szczególnie jak gospodarz musi wcisnąć 2 gole, żeby była dogrywka.
Zastanawiam się dlaczego tutaj przez wypowiedź dziadka, który ma prawdopodobne początki demencji starczej Konfederacja jest tak źle odbierana? Według mnie to lepsza opcja niż PiS czy PO, a pewnie te partię będą jeszcze rządzić na przemian przez najbliższe 20 lat.
@Encore Ostatniej LM z 2018 by nie wygrali, gdyby był VAR. Legalna siatkówka Marcelo we własnym polu karnym z Bayernem nie byłaby legalna. Więc nie zgodzę się, że VAR by RM nie zaszkodził.
@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.
Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.
Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.
Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.
2
@Maciek98 Wy swego czasu żyliście czasami (Di Stefano, Puskas), których nawet wasi dziadkowie nie pamiętają. Więc o czym piszesz do mnie?
0
@FC1899Barca Może i żałuję, ale nie jest powiedziane, że z Realem zachodziłaby dalej, to jest zawodnik, który od około 5 lat, to przede wszystkim żyje z podań kolegów, a Real z Ajaxem czy City nie miał kompletnie nic do powiedzenia.
3
@Maciek98 Skoro Real, tak zdominował LM, to gdzie Real ostatnio dochodzi w tej LM? Nie żyj przeszłością, bo i my możemy żyć przeszłością.
0
@mekston Nie ważne, że jest bez przerwy, ale widać, że gdyby nie medialność to by go nie było w ostatnich latach. Messiego za 2018 nie było, a miał dużo lepszy rok niż Ronaldo ostatnie 2.
0
@Encore Swoje i tak osiągnął. Czy osiągnął by więcej? Niewiadomo.
0
@mekston On w ogóle był brany pod uwagę do ZP? W sumie to wiadomo, że marketingowo pogadał by znowu bzdur i gdzieś w TOP 3 się znalazł, ale on się coraz mniej w takich plebiscytach liczy.
1
@Encore Roy Keane to akurat złe porównanie, bo to był zwykły psychol.
6
@AmigoBlancos Nie. Ponieważ w Realu kończyło się pokolenie i widać było, że wygrali więcej niż mogli.
0
@Andi18 Raczej nie.
3
Juventus miał 2 okazję, żeby zdobyć LM w 2015 i 2017. Z obecnym składem, to mogą najwyżej 1/8 osiągnąć. Jeśli ich największą nadzieją jest 36 letni piłkarz, to nie może być najlepiej.
0
@Barwindg Ciekawe kto, tak pisał? Bo z tego, co kojarzę to tylko w 2018 coś takiego było. W 2016 i 2017 Real był naprawdę mocny.
1
@pele1282 W ogóle dawanie 0% szans drużynie, która pierwszy mecz wygrała i teraz gra na wyjeździe, to też głupota, a szczególnie jak gospodarz musi wcisnąć 2 gole, żeby była dogrywka.
1
Widocznie Pirlo nie wystawiając De Ligta woli odpaść w 1/8 i ratować ligę, bo innego wytłumaczenia nie ma :)
0
@Fabik A kto jest kibicem Juve?
1
@Bobo25 Nie, no szczerze... To wstyd za takie osoby...
0
@Bykunn A ludzie narzekają na PiS czy PO, a na nich głosują... Nie wszyscy, ale większość.
0
@PatrychoO Bo bez niego nie byłoby tej partii? To jest pewnie z jeden z powodów.
1
Zastanawiam się dlaczego tutaj przez wypowiedź dziadka, który ma prawdopodobne początki demencji starczej Konfederacja jest tak źle odbierana? Według mnie to lepsza opcja niż PiS czy PO, a pewnie te partię będą jeszcze rządzić na przemian przez najbliższe 20 lat.
0
@Encore Ostatniej LM z 2018 by nie wygrali, gdyby był VAR. Legalna siatkówka Marcelo we własnym polu karnym z Bayernem nie byłaby legalna. Więc nie zgodzę się, że VAR by RM nie zaszkodził.
8
@MesQueUnClub96 Możemy powiedzieć jedno. Nie możliwe nie istnieje.
2
@MrShakira Wszystkich jakie strzelił w Bundeslidze.
0
@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.
0
@IronSanHybrid Raczej nie.
7
Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.
0
@PanZagadka Około tyle miał Bartomeu w 2015 o ile mnie pamięć nie myli. Według mnie też powinien mieć koło 70.
3
@macio_944 Już tam jadą!
12
@norbi77 Po 2 minutach była raczej niewielka różnica. Ma Font rację.
0
@AmigoBlancos Moim zdaniem i tak mają ogromne szanse na mistrza. Real dzisiaj musiał wygrać, żeby się liczyć.
2
Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.
1
Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.