2

@Maciek98 Wy swego czasu żyliście czasami (Di Stefano, Puskas), których nawet wasi dziadkowie nie pamiętają. Więc o czym piszesz do mnie?

0

@FC1899Barca Może i żałuję, ale nie jest powiedziane, że z Realem zachodziłaby dalej, to jest zawodnik, który od około 5 lat, to przede wszystkim żyje z podań kolegów, a Real z Ajaxem czy City nie miał kompletnie nic do powiedzenia.

3

@Maciek98 Skoro Real, tak zdominował LM, to gdzie Real ostatnio dochodzi w tej LM? Nie żyj przeszłością, bo i my możemy żyć przeszłością.

0

@mekston Nie ważne, że jest bez przerwy, ale widać, że gdyby nie medialność to by go nie było w ostatnich latach. Messiego za 2018 nie było, a miał dużo lepszy rok niż Ronaldo ostatnie 2.

0

@Encore Swoje i tak osiągnął. Czy osiągnął by więcej? Niewiadomo.

0

@mekston On w ogóle był brany pod uwagę do ZP? W sumie to wiadomo, że marketingowo pogadał by znowu bzdur i gdzieś w TOP 3 się znalazł, ale on się coraz mniej w takich plebiscytach liczy.

1

@Encore Roy Keane to akurat złe porównanie, bo to był zwykły psychol.

6

@AmigoBlancos Nie. Ponieważ w Realu kończyło się pokolenie i widać było, że wygrali więcej niż mogli.

0

@Andi18 Raczej nie.

3

Juventus miał 2 okazję, żeby zdobyć LM w 2015 i 2017. Z obecnym składem, to mogą najwyżej 1/8 osiągnąć. Jeśli ich największą nadzieją jest 36 letni piłkarz, to nie może być najlepiej.

0

@Barwindg Ciekawe kto, tak pisał? Bo z tego, co kojarzę to tylko w 2018 coś takiego było. W 2016 i 2017 Real był naprawdę mocny.

1

@pele1282 W ogóle dawanie 0% szans drużynie, która pierwszy mecz wygrała i teraz gra na wyjeździe, to też głupota, a szczególnie jak gospodarz musi wcisnąć 2 gole, żeby była dogrywka.

1

Widocznie Pirlo nie wystawiając De Ligta woli odpaść w 1/8 i ratować ligę, bo innego wytłumaczenia nie ma :)

0

@Fabik A kto jest kibicem Juve?

1

@Bobo25 Nie, no szczerze... To wstyd za takie osoby...

0

@Bykunn A ludzie narzekają na PiS czy PO, a na nich głosują... Nie wszyscy, ale większość.

0

@PatrychoO Bo bez niego nie byłoby tej partii? To jest pewnie z jeden z powodów.

1

Zastanawiam się dlaczego tutaj przez wypowiedź dziadka, który ma prawdopodobne początki demencji starczej Konfederacja jest tak źle odbierana? Według mnie to lepsza opcja niż PiS czy PO, a pewnie te partię będą jeszcze rządzić na przemian przez najbliższe 20 lat.

0

@Encore Ostatniej LM z 2018 by nie wygrali, gdyby był VAR. Legalna siatkówka Marcelo we własnym polu karnym z Bayernem nie byłaby legalna. Więc nie zgodzę się, że VAR by RM nie zaszkodził.

8

@MesQueUnClub96 Możemy powiedzieć jedno. Nie możliwe nie istnieje.

2

@MrShakira Wszystkich jakie strzelił w Bundeslidze.

0

@KacperVEB Według mnie Pedri powinien mieć conajmniej 82, ale Fifa to Fifa i oni lubią zawodnikom z klubów, które nie mają z nimi umowy licencyjnej wystawiać zaniżone oceny. @Krzychuuuu14 Pedrim z ovr niższym niż 80 nie będzie się fajnie grało, bo będzie zwyczajnie za słaby.

0

@IronSanHybrid Raczej nie.

7

Cieszę się, że Laporta został ponownie Prezydentem klubu, ale po co mu Jordi Cruyff. Przecież to zwykła marionetka bazująca na tym, że ojciec był znanym piłkarzem.

0

@PanZagadka Około tyle miał Bartomeu w 2015 o ile mnie pamięć nie myli. Według mnie też powinien mieć koło 70.

3

@macio_944 Już tam jadą!

12

@norbi77 Po 2 minutach była raczej niewielka różnica. Ma Font rację.

0

@AmigoBlancos Moim zdaniem i tak mają ogromne szanse na mistrza. Real dzisiaj musiał wygrać, żeby się liczyć.

2

Real jest słaby. Poza sytuacji z możliwym karnym nie mieli kompletnie nic. Na Atletico to zdecydowanie za mało. Real przespał wymianę pokoleniową. Ich najlepszy piłkarz na środku obrony jest kontuzjowany, a już ma 35 lat. Najlepszy pomocnik 35-36 lat. A najlepszy strzelec też jest dobrze po 30.

1

Atletico nie może dzisiaj ograć Realu, bo będzie po zawodach. Atletico będzie punktować z słabszymi klubami w lidze, a my ich ogramy w bezpośrednim pojedynku i całkiem możliwe, że to nic nie da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?