@busquets5 Zobacz jak wygląda obrona Barcy bez Pique. Sama jego charyzma sprawia że wszyscy grają dużo lepiej, to coś czego nie widać gołym okiem i przez statystyki.
Ja jestem ciekaw kiedy koronawirus zostanie zakwalifikowany do innych wirusów i to nie, że będzie wzbudzał strach i po prostu skończy się ta cała szopka. Przecież on całkowicie nigdy nie zniknie.
@Dani13 Istnieje tylko 1 fala koronawirus i ona jest na całym świecie. Nie ma czegoś takiego jak 2,3,4,5 fala. Jak się skończy 1 fala to będzie koniec epidemii.
@FCbarca750 Istnieją różne dziwne zjawiska na tym świecie, których żaden człowiek nie wyjaśni. Już był taki przypadek, że człowiek sobie zrobił przez takie coś krzywdę.
@HighestInTheRoom Ja tam w takie rzeczy nie wierzę, ale też w sumie bym wolał się tym nie bawić, bo z tego, co mi kolega mówił, to jest bardzo niebezpieczny przedmiot i nawet ja bym się nie chciał przekonywać czy to blef.
@DonMatteo901 Lille miało zdecydowanie za dużo remisów. 3 remisy mniej i by była ładna przewaga, a tak to będą się bili z PSG do ostatniej kolejki o Majstra. Mimo, co i tak cieszy, bo PSG jest hegemonem tej ligi (nie licząc 1 sezonu Monaco)
@Ojciec5tkidzieci Równie dobrze teraz mogę podbijać, bo nie ma chłopaka i imprezowała z nami. No, przecież już od kilku lat nie chodzimy razem do szkoły i jesteśmy po nieudanych związkach, a ona się otarła o ślub nawet :D
@socha Z Norwegiem też nie wiadomo, co będzie, bo wcześniej grał w Sociedad świetnie. Przyszedł do Realu i Zidane wolał starego Modrica. Według mnie ten zawodnik Realu na pewno kariery nie zrobi.
@lucas/catalan Ta w czerwonym ma czym oddychać. Dość podobna do koleżanki z technikum. Tyle, że koleżanka z klasy trochę szczuplejsza. Musiała na W-f w bluzie ćwiczyć :D Niezła była, ale niestety mówiła, że nie chce chłopaka mieć z szkoły, a szkoda...
Nie, no ludzie mam nadzieję, że to ironia z tą ZP dla Ronaldo... Odpadnięcie z LM, prawdopodobne nie zdobycie Mistrzostwa przekreślają jego szanse na TOP 5. No, chyba że na EURO by strzelał bramki i jego Portugalia zaszła by do Półfinału i miałby dobrą Jesień, ale to by był maksymalnie TOP 5.
@Encore Messi się w ostatnich 5 latach zmienił. Oddawał karne Neymarowi czy Suarezowi. Gdyby dalej miał taką pazerność na gole, to oddawałby po 10 strzałów na bramkę na mecz, tak jak Ronaldo.
2
@Dior De Jong czy Aguero?
0
@busquets5 To samo można powiedzieć o Ramosie i jego powrocie w meczu z Elche. Jak taka drużyna robiła im zagrożenie i to z dołu tabeli.
1
@busquets5 Zobacz jak wygląda obrona Barcy bez Pique. Sama jego charyzma sprawia że wszyscy grają dużo lepiej, to coś czego nie widać gołym okiem i przez statystyki.
5
@Andi18 Pique. Obrońca powinien być rozliczany bardziej z gry obronnej, a w tym Pique był zawsze lepszy od Ramosa.
7
Ja jestem ciekaw kiedy koronawirus zostanie zakwalifikowany do innych wirusów i to nie, że będzie wzbudzał strach i po prostu skończy się ta cała szopka. Przecież on całkowicie nigdy nie zniknie.
2
@Dani13 Istnieje tylko 1 fala koronawirus i ona jest na całym świecie. Nie ma czegoś takiego jak 2,3,4,5 fala. Jak się skończy 1 fala to będzie koniec epidemii.
0
@FCbarca750 Istnieją różne dziwne zjawiska na tym świecie, których żaden człowiek nie wyjaśni. Już był taki przypadek, że człowiek sobie zrobił przez takie coś krzywdę.
0
@4drian0 Możliwe, że źle coś robiliście lub to zwykła zabawka. Właściwie to niczego nie można wykluczyć.
1
@HighestInTheRoom Ja tam w takie rzeczy nie wierzę, ale też w sumie bym wolał się tym nie bawić, bo z tego, co mi kolega mówił, to jest bardzo niebezpieczny przedmiot i nawet ja bym się nie chciał przekonywać czy to blef.
0
@Encore Tabliczka do wywoływania duchów.
2
Co myślicie na temat tabliczki ouija? Czy to jest aż, tak niebezpieczny przedmiot czy zwykła zabawka dla dorosłych?
13
@KacperVEB Trochę jednak Gimenez żył w patologi, że jego siostra zaszła w wieku 14 lat w ciążę.
0
@DonMatteo901 Lille miało zdecydowanie za dużo remisów. 3 remisy mniej i by była ładna przewaga, a tak to będą się bili z PSG do ostatniej kolejki o Majstra. Mimo, co i tak cieszy, bo PSG jest hegemonem tej ligi (nie licząc 1 sezonu Monaco)
3
@Pietraszko Mecz meczowi nie równy, ale z 1-3 powinniśmy wygrać.
0
@Encore Jak mu gwarantują 2-3 razy większe zarobki niż ma w BVB, to się pewnie zgodzi :D
0
@MESSIah16 Nie ma, co żyć tym, co było wiele lat temu, ale uważam, że Haalanda stać na lepszy klub. Pytanie czy lepszy klub stać na Haalanda :D
1
@Ojciec5tkidzieci Równie dobrze teraz mogę podbijać, bo nie ma chłopaka i imprezowała z nami. No, przecież już od kilku lat nie chodzimy razem do szkoły i jesteśmy po nieudanych związkach, a ona się otarła o ślub nawet :D
0
@socha Kto robił to robił. Ja też miałem wrażenie, że na pewno będzie lepszy niż jest. Gdyby zrobił karierę taką jak Rafinha to by było świetnie.
2
@neeed Poczekaj strzeli jutro bramce Huesce i się pojawią.
0
@socha Z Norwegiem też nie wiadomo, co będzie, bo wcześniej grał w Sociedad świetnie. Przyszedł do Realu i Zidane wolał starego Modrica. Według mnie ten zawodnik Realu na pewno kariery nie zrobi.
1
@DarekFCBnaZawsze O ile jutro nie będzie odpoczywał. Mecz z Sociedad dużo ważniejszy. Z Huescą bez niego powinni tak sobie poradzić.
7
@Katalonbar Absolutny TOP pomocników w lidze Włoskiej.
2
@lucas/catalan Ta w czerwonym ma czym oddychać. Dość podobna do koleżanki z technikum. Tyle, że koleżanka z klasy trochę szczuplejsza. Musiała na W-f w bluzie ćwiczyć :D Niezła była, ale niestety mówiła, że nie chce chłopaka mieć z szkoły, a szkoda...
0
@Encore Nie wygra, bo nic dwa razy się nie zdarza, a są mocniejsze Reprezentację niż Portugalia.
1
Nie, no ludzie mam nadzieję, że to ironia z tą ZP dla Ronaldo... Odpadnięcie z LM, prawdopodobne nie zdobycie Mistrzostwa przekreślają jego szanse na TOP 5. No, chyba że na EURO by strzelał bramki i jego Portugalia zaszła by do Półfinału i miałby dobrą Jesień, ale to by był maksymalnie TOP 5.
1
@Encore Messi się w ostatnich 5 latach zmienił. Oddawał karne Neymarowi czy Suarezowi. Gdyby dalej miał taką pazerność na gole, to oddawałby po 10 strzałów na bramkę na mecz, tak jak Ronaldo.
0
@Encore Ale z wczorajszym hat trickiem mogła być jeszcze większa przepaść. Trzeba też widzieć, że ma te kilka spotkań mniej.
3
@amanter Ronaldo nic nie zgarnie będą mecze z mocniejszymi zespołami niż Calgiari.
1
@BartqRKO Lewy wczoraj miał szansę strzelić conajmniej hat tricka. Sam jest sobie winien, bo byłby poza zasięgiem.
1
@Encore Raczej inaczej. Jak Juve przegrywa, to przegrywa drużyna, a jak Juve wygrywa, to dzięki Ronaldo.