2

@LeoMessiah Ja tam na nich już nie stawiam, bo Monaco, Liverpool, Tottenham czy Lyon pokazywało im miejsce w szeregu.

1

@Adamski69 Atletico nie powinno dopuścić do dogrywki, a wygrać w 90 minutach.

0

@Khajio 3-1 to by było dla Realu gdyby nie zagrało 3/4 podstawowego składu Borussi.

0

@barteggg08 I bardzo by było dobrze, gdyby wylosowali BVB. Nie mógłbym się doczekać pojedynków Wikinga z Ramosem czy Varanem. Oni by po tym dwumeczu mieli dość. @Encore No, jeszcze twój nowy pupil Sancho robił by wiatrak z Vazqueza czy Mendy.

1

@Coutinho007 25 spotkań 0 goli. Pół gol z United zaliczony jako bramka samobójcza... Niektórzy się zachowują jakby Suarez w ogóle nie miał okazji w meczach wyjazdowych. Lewandowski go w tych rozgrywkach zjada. Praktycznie każdy napastnik z TOP go zjada.

1

@Coutinho007 Dziwię się mu trochę. Już nie mówię o Fazie Pucharowej, bo tam są często wymagający przeciwnicy, ale w Fazie Grupowej od ponad 5 lat nic nie strzelić na wyjeździe? Świetny napastnik, ale te liczby w LM ma bardzo przeciętne.

3

@MARCEPAN05 Nie w meczach wyjazdowych LM.

3

@RobiS Przedmiot, którego nie da się wykuć na blachę, a czego go zrozumieć... Mój brat był dobry z matmy, bo bardzo lubił liczyć. Ja tam lubiłem liczyć pieniądze.

5

@Thomas99PL Prędzej Atletico zgubi 10 pkt niż Barca 6. Materace przez 8 kolejek, tylko 3 wygrali, a my poza wpadką z Cadizem cały czas punktujemy. Atletico nic nie musi oddawać przegra z nami i zremisuje kilka spotkań i Mistrzostwo wraca do prawowitego właściciela.

3

@DonAndrzejos Akurat my jesteśmy dużo bliżej Mistrzostwa niż oni LM. W LM wystarczy 1 słabszy dzień i Cię nie ma. Poza tym oni są dopiero w 1/4.

0

@PatrychoO Wreszcie wrócił do normalnych włosów.

0

@Coutinho007 Huesca grała wtedy w 3 lidze i my byliśmy na dużo wyższym poziomie.

0

@Pogba Na którym leci?

0

@Mat_Cat Nawet Pedro.

0

@PrinceDamon I jak odchodzi to banda kolegów stulejarzy mówi, że fajną masz mamuśkę :D

42

Ja bym chciał, żeby Atletico przeszło jutro Chelsea i zameldowało się w 1/4. Znowu by przelali większość sił na LM i tradycyjnie by jej nie ugrali i stracili by siły na Ligę.

0

@tristan87 Do Raula mu bramka została i może się jeszcze pokusi o nią w tej edycji LM, ale Lewego już raczej nie wyprzedzi. Polak jutro jakiś dublet na 100% załaduje.

1

@Sulimo Ja tam wolę śmierć na własnych zasadach.

2

@BoreekxD Messi akurat też zrobił żenującą cieszynkę jak się okładał po głowie. Niby dla syna z jakiejś bajki, ale też idiotyczna.

0

@AmigoBlancos Bez wykończenia nigdy nie będzie bardzo dobrym zawodnikiem. Aktualnie mu daleko choćby do Pedro, który marnował u nas również mnóstwo okazji, a i tak miał 99 goli i przyczynił się do wielu trofeów.

8

Zastanawiam się jak można porównywać Viniciusa do Fatiego, to obraza dla Hiszpana. Chłopak jest tyle czasu kontuzjowany, a i tak ma więcej goli niż Brazylijczyk. Pod względem umiejętności bardziej by można było porównywać Rodrygo do Ansu.

0

@amanter A kim ten Ramos jest? Zwykły wypalony, stary obrońca. Z nim Real gra w obronie i tak kiepsko.

0

@ObiektywnyKibic121 Nadają się, że ma po 10-12 bramek na sezon. Ciul z tego, że 6-8 goli z tych bramek to karne...

0

@barcelonaLM No i wtedy Real był mocniejszy.

0

@hank_moody Tak, od razu do Finału niech dojdą...

1

Można sugerować, że w naszej sytuacji Atalanta kontynuowała by akcje i jeszcze sędzia by zagwizdał rzut rożny, gdyby Włosi go wywalczyli, a tu przerwał w takim momencie...

0

@Pogba LM to są ulubione rozgrywki Realu. Fakt. W ostatnich sezonach odpadali w 1/8, ale wiecznie na 1/8 nie będą kończyć. Tak, jak my pierwszy raz od kilkunastu lat odpadliśmy w 1/8 i nie jest powiedziane, że będziemy mieli zawsze pewne miejsce w 1/4.

1

Już nie przesadzajmy Atalanta, to nie jest drużyna, żeby się postawić nawet, tak słabemu Realowi.

0

@BulaKG Wątpię.

0

@BorzyKrzys Dla niej to tylko dobry psycholog. Pamiętam, co wypisywała w przeszłości i mogę stwierdzić, że coś z psychiką nie tak. Nie lubię oceniać nikogo przez internet, ale w tym wypadku należy współczuć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?