@barteggg08 I bardzo by było dobrze, gdyby wylosowali BVB. Nie mógłbym się doczekać pojedynków Wikinga z Ramosem czy Varanem. Oni by po tym dwumeczu mieli dość. @Encore No, jeszcze twój nowy pupil Sancho robił by wiatrak z Vazqueza czy Mendy.
@Coutinho007 25 spotkań 0 goli. Pół gol z United zaliczony jako bramka samobójcza... Niektórzy się zachowują jakby Suarez w ogóle nie miał okazji w meczach wyjazdowych. Lewandowski go w tych rozgrywkach zjada. Praktycznie każdy napastnik z TOP go zjada.
@Coutinho007 Dziwię się mu trochę. Już nie mówię o Fazie Pucharowej, bo tam są często wymagający przeciwnicy, ale w Fazie Grupowej od ponad 5 lat nic nie strzelić na wyjeździe? Świetny napastnik, ale te liczby w LM ma bardzo przeciętne.
@RobiS Przedmiot, którego nie da się wykuć na blachę, a czego go zrozumieć... Mój brat był dobry z matmy, bo bardzo lubił liczyć. Ja tam lubiłem liczyć pieniądze.
@Thomas99PL Prędzej Atletico zgubi 10 pkt niż Barca 6. Materace przez 8 kolejek, tylko 3 wygrali, a my poza wpadką z Cadizem cały czas punktujemy. Atletico nic nie musi oddawać przegra z nami i zremisuje kilka spotkań i Mistrzostwo wraca do prawowitego właściciela.
Ja bym chciał, żeby Atletico przeszło jutro Chelsea i zameldowało się w 1/4. Znowu by przelali większość sił na LM i tradycyjnie by jej nie ugrali i stracili by siły na Ligę.
@tristan87 Do Raula mu bramka została i może się jeszcze pokusi o nią w tej edycji LM, ale Lewego już raczej nie wyprzedzi. Polak jutro jakiś dublet na 100% załaduje.
@AmigoBlancos Bez wykończenia nigdy nie będzie bardzo dobrym zawodnikiem. Aktualnie mu daleko choćby do Pedro, który marnował u nas również mnóstwo okazji, a i tak miał 99 goli i przyczynił się do wielu trofeów.
Zastanawiam się jak można porównywać Viniciusa do Fatiego, to obraza dla Hiszpana. Chłopak jest tyle czasu kontuzjowany, a i tak ma więcej goli niż Brazylijczyk. Pod względem umiejętności bardziej by można było porównywać Rodrygo do Ansu.
Można sugerować, że w naszej sytuacji Atalanta kontynuowała by akcje i jeszcze sędzia by zagwizdał rzut rożny, gdyby Włosi go wywalczyli, a tu przerwał w takim momencie...
@Pogba LM to są ulubione rozgrywki Realu. Fakt. W ostatnich sezonach odpadali w 1/8, ale wiecznie na 1/8 nie będą kończyć. Tak, jak my pierwszy raz od kilkunastu lat odpadliśmy w 1/8 i nie jest powiedziane, że będziemy mieli zawsze pewne miejsce w 1/4.
@BorzyKrzys Dla niej to tylko dobry psycholog. Pamiętam, co wypisywała w przeszłości i mogę stwierdzić, że coś z psychiką nie tak. Nie lubię oceniać nikogo przez internet, ale w tym wypadku należy współczuć :)
2
@LeoMessiah Ja tam na nich już nie stawiam, bo Monaco, Liverpool, Tottenham czy Lyon pokazywało im miejsce w szeregu.
1
@Adamski69 Atletico nie powinno dopuścić do dogrywki, a wygrać w 90 minutach.
0
@Khajio 3-1 to by było dla Realu gdyby nie zagrało 3/4 podstawowego składu Borussi.
0
@barteggg08 I bardzo by było dobrze, gdyby wylosowali BVB. Nie mógłbym się doczekać pojedynków Wikinga z Ramosem czy Varanem. Oni by po tym dwumeczu mieli dość. @Encore No, jeszcze twój nowy pupil Sancho robił by wiatrak z Vazqueza czy Mendy.
1
@Coutinho007 25 spotkań 0 goli. Pół gol z United zaliczony jako bramka samobójcza... Niektórzy się zachowują jakby Suarez w ogóle nie miał okazji w meczach wyjazdowych. Lewandowski go w tych rozgrywkach zjada. Praktycznie każdy napastnik z TOP go zjada.
1
@Coutinho007 Dziwię się mu trochę. Już nie mówię o Fazie Pucharowej, bo tam są często wymagający przeciwnicy, ale w Fazie Grupowej od ponad 5 lat nic nie strzelić na wyjeździe? Świetny napastnik, ale te liczby w LM ma bardzo przeciętne.
3
@MARCEPAN05 Nie w meczach wyjazdowych LM.
3
@RobiS Przedmiot, którego nie da się wykuć na blachę, a czego go zrozumieć... Mój brat był dobry z matmy, bo bardzo lubił liczyć. Ja tam lubiłem liczyć pieniądze.
5
@Thomas99PL Prędzej Atletico zgubi 10 pkt niż Barca 6. Materace przez 8 kolejek, tylko 3 wygrali, a my poza wpadką z Cadizem cały czas punktujemy. Atletico nic nie musi oddawać przegra z nami i zremisuje kilka spotkań i Mistrzostwo wraca do prawowitego właściciela.
3
@DonAndrzejos Akurat my jesteśmy dużo bliżej Mistrzostwa niż oni LM. W LM wystarczy 1 słabszy dzień i Cię nie ma. Poza tym oni są dopiero w 1/4.
0
@PatrychoO Wreszcie wrócił do normalnych włosów.
0
@Coutinho007 Huesca grała wtedy w 3 lidze i my byliśmy na dużo wyższym poziomie.
0
@Pogba Na którym leci?
0
@Mat_Cat Nawet Pedro.
0
@PrinceDamon I jak odchodzi to banda kolegów stulejarzy mówi, że fajną masz mamuśkę :D
42
Ja bym chciał, żeby Atletico przeszło jutro Chelsea i zameldowało się w 1/4. Znowu by przelali większość sił na LM i tradycyjnie by jej nie ugrali i stracili by siły na Ligę.
0
@tristan87 Do Raula mu bramka została i może się jeszcze pokusi o nią w tej edycji LM, ale Lewego już raczej nie wyprzedzi. Polak jutro jakiś dublet na 100% załaduje.
1
@Sulimo Ja tam wolę śmierć na własnych zasadach.
2
@BoreekxD Messi akurat też zrobił żenującą cieszynkę jak się okładał po głowie. Niby dla syna z jakiejś bajki, ale też idiotyczna.
0
@AmigoBlancos Bez wykończenia nigdy nie będzie bardzo dobrym zawodnikiem. Aktualnie mu daleko choćby do Pedro, który marnował u nas również mnóstwo okazji, a i tak miał 99 goli i przyczynił się do wielu trofeów.
8
Zastanawiam się jak można porównywać Viniciusa do Fatiego, to obraza dla Hiszpana. Chłopak jest tyle czasu kontuzjowany, a i tak ma więcej goli niż Brazylijczyk. Pod względem umiejętności bardziej by można było porównywać Rodrygo do Ansu.
0
@amanter A kim ten Ramos jest? Zwykły wypalony, stary obrońca. Z nim Real gra w obronie i tak kiepsko.
0
@ObiektywnyKibic121 Nadają się, że ma po 10-12 bramek na sezon. Ciul z tego, że 6-8 goli z tych bramek to karne...
0
@barcelonaLM No i wtedy Real był mocniejszy.
0
@hank_moody Tak, od razu do Finału niech dojdą...
1
Można sugerować, że w naszej sytuacji Atalanta kontynuowała by akcje i jeszcze sędzia by zagwizdał rzut rożny, gdyby Włosi go wywalczyli, a tu przerwał w takim momencie...
0
@Pogba LM to są ulubione rozgrywki Realu. Fakt. W ostatnich sezonach odpadali w 1/8, ale wiecznie na 1/8 nie będą kończyć. Tak, jak my pierwszy raz od kilkunastu lat odpadliśmy w 1/8 i nie jest powiedziane, że będziemy mieli zawsze pewne miejsce w 1/4.
1
Już nie przesadzajmy Atalanta, to nie jest drużyna, żeby się postawić nawet, tak słabemu Realowi.
0
@BulaKG Wątpię.
0
@BorzyKrzys Dla niej to tylko dobry psycholog. Pamiętam, co wypisywała w przeszłości i mogę stwierdzić, że coś z psychiką nie tak. Nie lubię oceniać nikogo przez internet, ale w tym wypadku należy współczuć :)