@MeMyselfAndI Zapraszam do ostatniego wydrukowanego Mistrzostwa i do tego z 2016 2017. Nie powinniście o sędziach się wypowiadać przez najbliższe 10 lat, bo dużo sukcesów im zawdzięczacie 2 Mistrzostwa i przynajmniej 1 LM.
@Coutinho007 W sumie może stracił trochę na szybkości i dynamice, bo gra praktycznie wszystko od dechy do dechy i ma dopiero 18 lat. Przykładowo dla takiego De Jonga, który jest 5 lat starszy, to już jest normalka, że gra cały czas. Myślę, że się przyzwyczai.
@Coutinho007@arasz1819@Chakalaka Po co wy z takim użytkownikiem wchodzicie w dyskusję? :D Przecież na kilometr czuć, że to troll lub coś innego, a dokładnie nie będę pisał, co bo nie chcę bana.
@amanter Szkoda chłopa. W Chelsea można policzyć na palcach 1 ręki jego kontuzje, a od kiedy gra w Realu, to kontuzja na kontuzji. Prawdopodobnie przegapi Mistrzostwa Europy jak przejdzie tą operację, a dla zawodnika to dramat.
@bobobob22 Za to Modric, Benzema czy Casemiro to przystojniacy. Jeden wygląda jak mutant z Drogi bez powrotu, drugi jak terrorysta, a trzeci jak bałwanek.
Już pewien sędzia z zakolami nas okradł i to można powiedzieć w samym Finale Ligi Hiszpańskiej z Atletico Madryt w 2014. To był mecz o Mistrzostwo Hiszpanii młodsi kibice być może nie pamiętają, ale tak było i przez to nie było tytułu. Gość powinien za to zostać cofnięty do 4 ligi lub mieć zakaz wykonywania zawodu na przynajmniej 3 lata, a obyło się bez żadnych konsekwencji. To jest tak jakbym ja w pracy zniszczył projekt warty 80 tyś i kierownik (Tebas) by mnie poklepał po plecach i pozwolił dalej pracować.
@Rewolucja123 A u mnie jest odwrotnie. Mingueza ma gorącą głowę, ale jest dużo pewniejszy przy odbiorze niż Francuz. Łapie głupie kartki, ale to można u niego w przyszłości zmienić.
Zidane mówił, że powrót Ronaldo do Realu jest możliwy. Portugalczyk mimo wieku, to znakomity zawodnik. Wielu świetnych w jego wieku kopało już piłkę tylko do emerytury w jakimś USA, Chinach czy Katarze lub zdecydowało się skończyć karierę. Według mnie powrót Ronaldo to głupota i jego historia w Realu dobiegła końca. Według mnie powinni odmładzać skład.
@BarcaInfo Van Dijk nie powinien pojechać na EURO, bo na pewno nie zdąży się wyleczyć, ale już był taki przypadek, że zawodnik cały sezon był kontuzjowany, a i tak pojechał na MŚ mimo, że zawodnik z tej samej pozycji, co on grał cały sezon i był jednym z najlepszych na świecie. Chodzi o Neuera, a jeszcze był podstawowym bramkarzem. Kosztem Ter Stegena.
1
@nitey Nawet nie znasz znaczenia tego słowa :)
0
@zadafcb Pytanie jest jedno... Gdzie on miał kask?
0
@Rewolucja123 No i 1 gol z Hueską niczego nie zmienia.
3
@KyngPyng Messi w tym sezonie miał sytuację sam na sam wypracowane przez kolegów i je psuł.
0
@MeMyselfAndI Zapraszam do ostatniego wydrukowanego Mistrzostwa i do tego z 2016 2017. Nie powinniście o sędziach się wypowiadać przez najbliższe 10 lat, bo dużo sukcesów im zawdzięczacie 2 Mistrzostwa i przynajmniej 1 LM.
33
@PatrychoO Pomyśleć, że fani robią lepsze projekty za darmo, a tamci dostają gruby szmal za tandetę.
0
@Coutinho007 W sumie może stracił trochę na szybkości i dynamice, bo gra praktycznie wszystko od dechy do dechy i ma dopiero 18 lat. Przykładowo dla takiego De Jonga, który jest 5 lat starszy, to już jest normalka, że gra cały czas. Myślę, że się przyzwyczai.
1
@Coutinho007 @arasz1819 @Chakalaka Po co wy z takim użytkownikiem wchodzicie w dyskusję? :D Przecież na kilometr czuć, że to troll lub coś innego, a dokładnie nie będę pisał, co bo nie chcę bana.
0
@amanter Szkoda chłopa. W Chelsea można policzyć na palcach 1 ręki jego kontuzje, a od kiedy gra w Realu, to kontuzja na kontuzji. Prawdopodobnie przegapi Mistrzostwa Europy jak przejdzie tą operację, a dla zawodnika to dramat.
11
@BarcaInfo Szkoda, że dzisiejszego meczu nie ukoronował Hat trickiem, bo i Pedri miałby 2 asysty.
19
Pedri nie tylko pojedzie na EURO, ale i będzie podstawowym zawodnikiem.
1
@PatriBarca Znasz lepiej jego organizm niż sam zawodnik sztab/trener?
0
Busquets bez De Jonga gra jak kiedyś bez Xaviego czy Iniesty bardzo niepewnie.
1
@bobobob22 Za to Modric, Benzema czy Casemiro to przystojniacy. Jeden wygląda jak mutant z Drogi bez powrotu, drugi jak terrorysta, a trzeci jak bałwanek.
2
Gdybym był napastnikiem drużyny przeciwnej bałbym się grać przeciwko Araujo i natychmiast bym odgrywał piłki kolegom, niech ich miażdży, a nie mnie.
0
@TheNekro94 Może to ustawienie mu pasuje. Jest taka opcja.
1
Już pewien sędzia z zakolami nas okradł i to można powiedzieć w samym Finale Ligi Hiszpańskiej z Atletico Madryt w 2014. To był mecz o Mistrzostwo Hiszpanii młodsi kibice być może nie pamiętają, ale tak było i przez to nie było tytułu. Gość powinien za to zostać cofnięty do 4 ligi lub mieć zakaz wykonywania zawodu na przynajmniej 3 lata, a obyło się bez żadnych konsekwencji. To jest tak jakbym ja w pracy zniszczył projekt warty 80 tyś i kierownik (Tebas) by mnie poklepał po plecach i pozwolił dalej pracować.
0
@Virusk3 Pedri tego nie potrzebuje. Iniesta i Xavi do atletów też nigdy nie należeli.
1
Griezmann zostaje w Barcelonie. Do przyszłego meczu na pewno.
1
@Rewolucja123 Skup się na ataku od obrony są zawodnicy.
3
De Jong z automatu -2 do oceny. Powinien mieć bardziej zdecydowany krok.
0
@marcin62 Ostatnio szedł 8 latek i słuchał Cypisa... Gdzie rodzice ja się pytam. chłopczyk góra 8 lat, a szedł sam i to przed 23...
2
@Azi To nie post o Lenglecie.
1
@Joan_Laporta Ja kupowałem dokładnie rok temu Hammera za 1100 zł. To akurat dobry telefon na mnie, bo wytrzymały.
0
@Rewolucja123 A u mnie jest odwrotnie. Mingueza ma gorącą głowę, ale jest dużo pewniejszy przy odbiorze niż Francuz. Łapie głupie kartki, ale to można u niego w przyszłości zmienić.
2
@Yosemite Głupota trenera. Robi bałagan w Reprezentacji, która jest już uporządkowana.
0
@Popitek12 Błędne pytanie. Powinieneś mnie zapytać kiedy nie piłem napojów procentowych.
0
@FC1899Barca To niech wraca, ale niech nie wylewają pomyj na Portugalczyka jak się nic nie zmieni i za 2 lata odejdą na emeryturę.
2
Zidane mówił, że powrót Ronaldo do Realu jest możliwy. Portugalczyk mimo wieku, to znakomity zawodnik. Wielu świetnych w jego wieku kopało już piłkę tylko do emerytury w jakimś USA, Chinach czy Katarze lub zdecydowało się skończyć karierę. Według mnie powrót Ronaldo to głupota i jego historia w Realu dobiegła końca. Według mnie powinni odmładzać skład.
0
@BarcaInfo Van Dijk nie powinien pojechać na EURO, bo na pewno nie zdąży się wyleczyć, ale już był taki przypadek, że zawodnik cały sezon był kontuzjowany, a i tak pojechał na MŚ mimo, że zawodnik z tej samej pozycji, co on grał cały sezon i był jednym z najlepszych na świecie. Chodzi o Neuera, a jeszcze był podstawowym bramkarzem. Kosztem Ter Stegena.