@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.
@PershingFanatykLMFCB Wiadomo, że nie byłoby to sprawiedliwe wobec innych zawodników, ale już nie takie rzeczy się działy jak np Neuer miał cały sezon kontuzje, a i tak pojechał na Mundial i bronił kosztem Ter Stegena, który cały sezon miał świetny.
Jeśli to prawda to szkoda, bo prawdopodobnie przegapi ME. Dla nas Polaków to lepiej, bo pewnie by robił młyn z naszej obrony i by coś załadował, a z drugiej strony to szkoda, bo jednak młody straci dużą imprezę. Mam nadzieję, że chociaż Pedri pojedzie, bo zasługuje.
@itmustbejoke Alves, ale on z racji tego, że ma prawie 38 lat też nie wytrzymuje pełnych 90 minut. Grał fajnie w Juve czy PSG, a wtedy już był grubo po 30.
Tak jak Marcelo w latach 2014-2017 był trochę lepszy niż Alba, tak po tych latach nie dorasta mu do pięt, a szczególnie teraz. Pytanie czy Alba przeżywa drugą młodość czy Marcelo złapał syndrom typowego Brazylijczyka, że po 30 zalicza spory zjazd. Wydaje mi się, że to i to.
@kuz To niech politycy sobie sami dla siebie wprowadzą stan wyjątkowy czy inne lockdowny, a od normalnych ludzi niech się odczepią, bo i tak wiele osób to tradycyjnie to oleje.
Też w sumie mnie coś kolano boli, a miałem właśnie w Kwietniu grać w piłkę. Mam niedoleczone kolano (stara kontuzja się odzywa), które w sumie miało być operowane, ale olewałem to, bo nie jestem piłkarzem zawodowym, ale chyba poddam się tej operacji w przyszłym roku, bo ciężko się z tym w piłkę gra i tak mnie lepiej zoperują niż Coutinho. Zastanawiam się za, co Ci specjaliści klubowi biorą pieniądze?
@PatrykBarca Może nie chcą ryzykować z jego szybkim powrotem i tyle. Wiadomo jak szybki powrót po poważniejszej kontuzji wygląda. Zawodnik po kilku miesiącach się łamie, czasami nawet po kilku treningach lub meczach. Media na pewno nie wiedzą jak dokładnie jest i muszą zarabiać na wymyślaniu. Jak klub oficjalnie napisze to będzie informacja z pierwszej ręki.
Tak przeglądam te spotkania z lat 60-70 i się zastanawiam. Jak oni mogli kogokolwiek z środkowych obrońców wyróżnić. Przecież to, co wyczyniali to amatorka. U pomocników czy napastników ta gra wyglądała dużo lepiej.
0
@Coutinho007 No i co z tego? Każdy organizm jest inny. Byli zawodnicy, co po zerwanych więzadłach kończyli kariery, a inni mieli 2 razy i wracali jak np Milik, a zerwane więzadła to najgorsza dla piłkarza kontuzja.
0
@Coutinho007 Cuenca miał kontuzje na kontuzji i to go zniszczyło. Talent miał, ale to nie wystarczyło.
0
@jeyx77x Nie ma co histeryzować, to jest młody zawodnik i wróci jeszcze lepszy.
1
@PershingFanatykLMFCB Wiadomo, że nie byłoby to sprawiedliwe wobec innych zawodników, ale już nie takie rzeczy się działy jak np Neuer miał cały sezon kontuzje, a i tak pojechał na Mundial i bronił kosztem Ter Stegena, który cały sezon miał świetny.
2
@Rewolucja123 Jednak i tak nie musiał aż, tak w niego wchodzić, bo nie miał szans mu zabrać piłki.
1
@amanter Ale i tak musiał zmienić styl gry, bo by do 30 nie dograł.
0
Jeśli to prawda to szkoda, bo prawdopodobnie przegapi ME. Dla nas Polaków to lepiej, bo pewnie by robił młyn z naszej obrony i by coś załadował, a z drugiej strony to szkoda, bo jednak młody straci dużą imprezę. Mam nadzieję, że chociaż Pedri pojedzie, bo zasługuje.
0
@BarcaInfo Topowych, bo Ty tak piszesz? Proszę Cię... Trzeba czekać co oficjalnie powie klub na ten temat.
0
@BarcaInfo Jakiś czas temu była informacja, że jest wszystko w porządku z Fatim.
3
@socha A przyjdzie i po 5 spotkaniach będzie miał 7 bramek i pierwszy będziesz się onanizował do jego gry :D
0
@itmustbejoke Alves, ale on z racji tego, że ma prawie 38 lat też nie wytrzymuje pełnych 90 minut. Grał fajnie w Juve czy PSG, a wtedy już był grubo po 30.
0
Tak jak Marcelo w latach 2014-2017 był trochę lepszy niż Alba, tak po tych latach nie dorasta mu do pięt, a szczególnie teraz. Pytanie czy Alba przeżywa drugą młodość czy Marcelo złapał syndrom typowego Brazylijczyka, że po 30 zalicza spory zjazd. Wydaje mi się, że to i to.
0
@kuz To niech politycy sobie sami dla siebie wprowadzą stan wyjątkowy czy inne lockdowny, a od normalnych ludzi niech się odczepią, bo i tak wiele osób to tradycyjnie to oleje.
0
@tristan87 A moherów tradycyjnie multum tuż po godzinach seniorów... Kocham to.
3
@neeed Niech przeklęty będzie zawodnik drużyny przeciwnej przez, którego mam te problemy.
5
Panno Julio... Niech panna nie straszy, bo zawału można dostać...
2
Też w sumie mnie coś kolano boli, a miałem właśnie w Kwietniu grać w piłkę. Mam niedoleczone kolano (stara kontuzja się odzywa), które w sumie miało być operowane, ale olewałem to, bo nie jestem piłkarzem zawodowym, ale chyba poddam się tej operacji w przyszłym roku, bo ciężko się z tym w piłkę gra i tak mnie lepiej zoperują niż Coutinho. Zastanawiam się za, co Ci specjaliści klubowi biorą pieniądze?
0
@PatrykBarca Może nie chcą ryzykować z jego szybkim powrotem i tyle. Wiadomo jak szybki powrót po poważniejszej kontuzji wygląda. Zawodnik po kilku miesiącach się łamie, czasami nawet po kilku treningach lub meczach. Media na pewno nie wiedzą jak dokładnie jest i muszą zarabiać na wymyślaniu. Jak klub oficjalnie napisze to będzie informacja z pierwszej ręki.
0
@Gaz Tylko po, co pisać głupoty o 3 operacji jak nie miał nawet 2.
2
Tak przeglądam te spotkania z lat 60-70 i się zastanawiam. Jak oni mogli kogokolwiek z środkowych obrońców wyróżnić. Przecież to, co wyczyniali to amatorka. U pomocników czy napastników ta gra wyglądała dużo lepiej.
0
@Objectivo Raczej nie.
0
@Objectivo Na podstawie wspaniałej drużyny w latach 2011-2020. Pokaż mi drużynę na tym samym poziomie, co oni.
0
@Bykunn Co nie zmienia faktu, że Merkel zalicza się do tego całego politycznego syfu.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@macio_944 Spoko.
10
Akurat 18 letni Iniesta nie był na takim poziomie. Dopiero gdzieś w wieku 22-23 lat grał już na poziomie Barcy.
8
@FCB24 Transfermarkt.
0
@paweldunajecfcb Dembele to nie jest młody talent.
2
@Bocheno1 Nie warto ufać temu, co pisze MD. Oni prowadzili nagonkę na zawodników Barcy i jedzą z ręki Bartomeu.