122

Jak dla PSG, to 80 mln.

6

@Majkel34 Proste. To niech nie słucha.

3

@NaFazieHitman Cud, że sobie nic nie zrobił, ale jak on się tam idealnie wcisnął? :D

2

@Objectivo Może i mądrze gada, ale skoro inne kraje z UE średnio sobie radzą z pandemią, to jak Polska ma sobie poradzić?

0

@Chakalaka Jedni wolą kobiety z filmów dla dorosłych, a inni Tuska. Napisz mi, co Tusk zrobiłby, gdyby Pandemia przypadła przed 2015 rokiem.

2

@FCB24 Warte do odnotowania podanie do Zielińskiego, który chwilę później miał asystę przy golu Jóźwiaka. Tłumaczysz swój brak wiedzy o piłce w głupi sposób umniejszając Lewandowskiemu.

0

@Krzychuuuu14 To jednak lepiej żeby Moriba w przyszłym sezonie więcej grał i nie sprowadzać Wijnalduma. No, chyba że Koeman chce bardzo Holendra.

0

@AlexDark00 Ja w tamtych meczach nie widzę ciągnięcia. Ktoś im musiał te piłki dogrywać. Poza tym Suarez w tamtym meczu mógł strzelić nawet 5. No i te mecze były dość dawno temu.

0

@TheNekro94 Dobrze, że Argentyna to tylko 1 kraj i tylko oni sobie mogą gadać takie bzdury.

3

@AlexDark00 Kiedy Suarez ostatnio czy Ronaldo pociągnęli sami mecz? Podaj konkretny.

1

@AlexDark00 To lepiej być przeceniany przez swoich rodaków niż niedoceniany. Samo stawianie Maradony ponad Messim jest śmieszne. Poza tym piłka nożna, to sport indywidualny czy drużynowy?

1

@TheNekro94 W Argentynie dalej czczą Maradonę. Messi mimo tego, że dawno go przebił jest niżej niż Diego. U nas przynajmniej się Lewego docenia :)

0

@PatrykBarca Jednak to był jego debiut i zagrał tylko 26 minut. Cudów nie dało się oczekiwać. Z meczu na mecz będzie tylko lepiej.

0

@PatrykBarca Akurat Pedri mógł dać więcej niż Canales.

1

@Bykunn Czy już po 13 miesiącach opuściłeś swoją piwnice? Pytanie bez złośliwości.

1

@Eto'o9 R10 Akurat ta grupka osób, co uważa COVID za jakąś Nova6 z Call od daty Black Ops 1 nie jest lepsza/mądrzejsza od tej grupy, co ten wirus bagatelizuje.

0

@Lionel_Messi10 Ty się możesz pomału pakować z tej strony :)

5

@Dani13 Ja też nie mam litości dla tych, co się znęcają nad zwierzętami. Związać mu jaja liną i skoki na bangi.

0

@DonMatteo901 Zazdrości, że ona na taki zegarek by musiała tyrać przez kilka lat i się czepia, a Lewy sobie go kupi za dniówkę.

0

@busquets5 Ja dla przykładu lubię pić wodę po kąpieli, wodę po parówkach i z pralki, bo to wolny kraj.

0

@Mareeek2050 Pozostałości po Czarnobylu.

0

@szymonbarca10 TVN 24, TVP Info i Polsat News. Oni 24 godziny potrafią gadać o tym wirusie.

0

@szymonbarca10 Dajesz się ogłupiać mediom jak wiele milionów ludzi na świecie. Ten wirus już zostanie na tej planecie już do końca.

0

@szymonbarca10 Tak. W Stanach do końca roku będzie już normalność, a my się będziemy mordować z tym do 2024 roku.

0

@zadafcb Lepiej by wyglądała czysta żółta z herbem na środku i bez tych wymiocin, bo herb klubu słabo widać.

3

@banann16 Chyba głupszego posta dzisiaj już nie napiszesz.

1

@betonito Za Pjanica na ławkę rezerwowych.

3

@kaamil1910 Nawet nie wiadomo czy była druga. Nie porównuj tego chłopaka do tego tchórza, który przez ponad 2 lata nie gra w piłkę z powodu tego, że się boi operacji i bierze 10 mln, co sezon za nic.

0

@socha To samo miałem napisać o Tobie. Bardziej ironicznego komentarza nie mogłem napisać.

3

@Ansufati123 La Rambla Ci zwiastuje koniec kariery lub grę w jakimś ligowym przeciętnym klubie. Więc masz 2 opcje albo kończysz karierę lub odchodzisz do Celty Vigo za 5 mln Euro. Wybieraj. Ja bym na twoim miejscu pograł w tej Celcie, bo jak zakończysz karierę, to już kasiory nie zarobisz, a w Vigo może takich pieniędzy nie będziesz miał jakie mógłbyś mieć w Barcelonie, ale będziesz przynajmniej walczył o te 10 miejsce w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?