@natanvip Wydaje mi się, że za 2-3 lata odejdzie i obejmie kadrę Argentyny gdzieś po MŚ 2022. Może to będzie 2023 lub 2024 i będzie szykował Argentynę na następne MŚ i po 40 latach Argentyna zdobędzie tytuł w 2026 i będzie to przy okazji pierwszy tryumf po 24 latach zespołu Ameryki Południowej.
Luuk De Jong to tak słaby napastnik, że powiedzieć tak, to nic nie powiedzieć. Gość powinien się kisić w 2 lidze Hiszpańskiej, a takim dobrym Hiszpańskim klubie jak Sevilla. Nawet jak dzisiaj coś strzeli to nie zamknie mi twarzy. Nie pamiętam kiedy Sevilla, tak słabego napastnika miała. Bacca czy Llorente przy nim to niebo i ziemia.
Dla mnie Neymar się zachował jak pozer. Podobna akcję kiedyś odwalił u nas do mikrej postury Centrao kozaczył. Doskoczył Pepe chwycił go za kark i miał prawie gacie pełne. Bardzo nieładnie zachowania powinien się liczyć z faktem, że ktoś mu przywali i do ściany się przyklei. Już u nas też miał sytuację, że go Xavi ustawiał czy bójka na treningu z Semedo. Piłkarz świetny, ale pod względem charakteru wielki burak. Faulują go? Wielu zawodników jest faulowanych. Messi kiedyś dostawał takie kopniaki, że mógł się zachować podobnie. Czasami nerwy puściły jak z Bilbao czy z Realem jak kopnął piłka w kibiców, ale Neymar miał takich incydentów dużo więcej mimo, że gra krócej niż Argentyńczyk.
@koziar Z taką kasiorą to na panienki i zabawę do końca życia starczy. Alkohole za 50 tys Euro i najlepsze prostytutki za podobną cenę. Stary Neymara wiedział jak się ustawić. Pewnie PSG też mu coś dało.
@koziar 30 mln Euro pensji z miejsca i jakieś grube prowizję to przesada, bo może się wydawać, że nawet Szejki im tyle nie dadzą, co za 2 sezony przedłużenie kontraktu z 30 mln pensji na 40 mln, a później z 40 na około 55? I tak do 80?
Wiedziałem, że tak z Raiolą będzie prowizja dla agenta ok, ale 20 dla niego i 20 dla ojca to jest prowizja z kosmosu. I jeszcze zarobki z 6 mln, które Haaland kasuje w Borussi na 30... To już w ogóle odlot. To są 5 razy większe zarobki od aktualnych. 16-18 mln by wchodziły w grę, ale 30? Skończy się na tym, że zostanie w Borussi lub pójdzie do City lub PSG, bo tylko oni mogą mu to gwarantować. Myślałem, że ich żądania przy bardzo dobrych relacjach z Laporta będą niższe.
@LuisSalvano Nie wiem kto przyjdzie, a kto odejdzie, ale i tak uważam, że klub zacznie wracać na właściwe tory. W sumie to i tak jestem bardziej spokojny niż w ostatnich 2-3 latach.
@damianex10 Jak ktoś pisze o 13 posterunku, to zaczynam myśleć o Kasi i nie potrafię się na niczym innym skupić. Jak miałem dziewczynę to, tak samo miałem. No i może dlatego już nie mam :D
@obiektywny12 Chłopcze... Taki ktoś jak Ty nie jest wstanie mnie nawet obrazić. Szczerze mnie nie interesuje sens twojego nicku jak i cały Ty. Już wielu tutaj było takich jak Ty i nic nie zadziałali. Najwyżej możesz do nich dołączyć.
@ProMILs No, ale w ten zawód nie jest za przyjemny, bo pracuje się ustami i innymi częściami ciała. Ja to bym nie chciał, żeby mnie jakiś bogaty gej dotykał.
@obiektywny12 Z Realu to ani sportowo, ani finansowo. Jak Real ma go kupić skoro ich nie stać, żeby dać głupią podwyżkę Ramosowi? Barcelonę aktualnie nie stać, ale czy Real stać? Wątpię :)
@Janiama A jak Griezmann i Coutinho zgodzą się odejść po tym sezonie. No i oczywiście Umtiti, który dostaje ogromny szmal za nie granie od 2 lat? Przecież tacy zawodnicy nie powinni dostawać połowy tego, co zarabiają. W przypadku czarnoskórego Francuza, to nawet 1/3.
1
@LuisSalvano No i gitara.
1
@natanvip Wydaje mi się, że za 2-3 lata odejdzie i obejmie kadrę Argentyny gdzieś po MŚ 2022. Może to będzie 2023 lub 2024 i będzie szykował Argentynę na następne MŚ i po 40 latach Argentyna zdobędzie tytuł w 2026 i będzie to przy okazji pierwszy tryumf po 24 latach zespołu Ameryki Południowej.
0
@xBoMBoWiECx Mógł strzelić nawet 4. On jest za słaby na taki klub. Sevilla powinna sobie sprowadzić lepszego napastnika stać ich na kogoś lepszego.
1
Luuk De Jong to tak słaby napastnik, że powiedzieć tak, to nic nie powiedzieć. Gość powinien się kisić w 2 lidze Hiszpańskiej, a takim dobrym Hiszpańskim klubie jak Sevilla. Nawet jak dzisiaj coś strzeli to nie zamknie mi twarzy. Nie pamiętam kiedy Sevilla, tak słabego napastnika miała. Bacca czy Llorente przy nim to niebo i ziemia.
2
@LuisSalvano To niech nie kozaczy jak go chroni 6 osób, a załatwi sprawę jak mężczyzna rozmową lub niech sobie dadzą po razie.
0
Dla mnie Neymar się zachował jak pozer. Podobna akcję kiedyś odwalił u nas do mikrej postury Centrao kozaczył. Doskoczył Pepe chwycił go za kark i miał prawie gacie pełne. Bardzo nieładnie zachowania powinien się liczyć z faktem, że ktoś mu przywali i do ściany się przyklei. Już u nas też miał sytuację, że go Xavi ustawiał czy bójka na treningu z Semedo. Piłkarz świetny, ale pod względem charakteru wielki burak. Faulują go? Wielu zawodników jest faulowanych. Messi kiedyś dostawał takie kopniaki, że mógł się zachować podobnie. Czasami nerwy puściły jak z Bilbao czy z Realem jak kopnął piłka w kibiców, ale Neymar miał takich incydentów dużo więcej mimo, że gra krócej niż Argentyńczyk.
0
@koziar Z taką kasiorą to na panienki i zabawę do końca życia starczy. Alkohole za 50 tys Euro i najlepsze prostytutki za podobną cenę. Stary Neymara wiedział jak się ustawić. Pewnie PSG też mu coś dało.
1
@Rudi35 Ige to Ty szanuj. W wieku 19 lat wygrała coś czego Agnieszka nie zdobyła przez całą karierę.
0
@koziar 30 mln Euro pensji z miejsca i jakieś grube prowizję to przesada, bo może się wydawać, że nawet Szejki im tyle nie dadzą, co za 2 sezony przedłużenie kontraktu z 30 mln pensji na 40 mln, a później z 40 na około 55? I tak do 80?
5
Wiedziałem, że tak z Raiolą będzie prowizja dla agenta ok, ale 20 dla niego i 20 dla ojca to jest prowizja z kosmosu. I jeszcze zarobki z 6 mln, które Haaland kasuje w Borussi na 30... To już w ogóle odlot. To są 5 razy większe zarobki od aktualnych. 16-18 mln by wchodziły w grę, ale 30? Skończy się na tym, że zostanie w Borussi lub pójdzie do City lub PSG, bo tylko oni mogą mu to gwarantować. Myślałem, że ich żądania przy bardzo dobrych relacjach z Laporta będą niższe.
13
@LuisSalvano Nie wiem czy jest szczęśliwy, ale nieb sobie gra w PSG, bo u nas to już jest rozdział zamknięty prawie 4 lata temu.
7
Musiałby się zdarzyć cud, żeby Juventus zdobył Majstra. Inter wygra i będzie 12 pkt przewagi. Juve bardziej walczy o obecność w LM jak o Mistrza.
0
@Rewolucja123 Nie ma na to najmniejszych szans.
0
@LuisSalvano Nie wiem kto przyjdzie, a kto odejdzie, ale i tak uważam, że klub zacznie wracać na właściwe tory. W sumie to i tak jestem bardziej spokojny niż w ostatnich 2-3 latach.
1
@TheNekro94 Za kilka lat nie będą już puszczać tego filmu, lub usuną tą scenę...
0
@damianex10 Jak ktoś pisze o 13 posterunku, to zaczynam myśleć o Kasi i nie potrafię się na niczym innym skupić. Jak miałem dziewczynę to, tak samo miałem. No i może dlatego już nie mam :D
0
@patrykzmc2000 Chwila transfery Modrica, Benzemy czy Bale temu zaprzeczają.
0
@kielon93 Skoro Haaland na pensje po Messim nie zasługuje, to z jakiej racji Griezmann ma taką pensje?
1
@kosiarz92 Jakby Francja wygrała, to CR nie miałby żadnego ME.
1
@Ojciec5tkidzieci Szkoda pisać. Najpewniej ją ktoś na Twitterze zgasi jakąś odpowiedzią, ale uważam, że nie jest tego warta.
3
@Roobo Daj sobie z nim spokój. On żyje we własnym świecie.
0
@obiektywny12 Chłopcze... Taki ktoś jak Ty nie jest wstanie mnie nawet obrazić. Szczerze mnie nie interesuje sens twojego nicku jak i cały Ty. Już wielu tutaj było takich jak Ty i nic nie zadziałali. Najwyżej możesz do nich dołączyć.
1
@obiektywny12 Ja zakompleksiony może i jestem, ale się z tym nie ukrywam, tak jak Ty udając obiektywnego.
0
@ProMILs No, ale w ten zawód nie jest za przyjemny, bo pracuje się ustami i innymi częściami ciała. Ja to bym nie chciał, żeby mnie jakiś bogaty gej dotykał.
2
@obiektywny12 No, to żeś odpłynął panie Obiektywny.
0
@obiektywny12 Z Realu to ani sportowo, ani finansowo. Jak Real ma go kupić skoro ich nie stać, żeby dać głupią podwyżkę Ramosowi? Barcelonę aktualnie nie stać, ale czy Real stać? Wątpię :)
6
@obiektywny12 Po co rozmawiają z Perezem o transferze Haalanda do Barcy?
0
@FCB24 Ty mnie w tym momencie obrażasz, a ja to biorę na śmiech.
1
@Janiama Mam nadzieję, że Laporta posprząta ten syf i znajdzie jakieś rozwiązanie.
3
@Janiama A jak Griezmann i Coutinho zgodzą się odejść po tym sezonie. No i oczywiście Umtiti, który dostaje ogromny szmal za nie granie od 2 lat? Przecież tacy zawodnicy nie powinni dostawać połowy tego, co zarabiają. W przypadku czarnoskórego Francuza, to nawet 1/3.