1

Niech walczą o ligę! Vamos Barca! Vamos Koeman!

2

Komentarz usunięty

0

@Quavosk Zobaczymy. Mam nadzieję, że się mylę.

0

@Quavosk Niedługo Boniek będzie wiceprezesem UEFA i jego zdanie będzie tyle samo warte, co Tuska, czyli nic.

1

@Quavosk Niech się lepiej na temat Rosji nie wypowiada, bo to on podpisał z Ruskimi umowę na gaz. Może i mądrze gada, ale od niego to nic nie znaczy.

0

@Quavosk To rudy zna Angielski czy mu ktoś przetłumaczył?

0

@VamosRakieta A ja nie. Ich rola w tym klubie jest skończona.

0

@Wossi61FCB Pod względem umiejętności to Bośniak może buty wiązać Brazylijczykowi.

1

Wolałbym 1 Arthura niż 5 Pjaniców.

0

@AmigoBlancos No, Real musi oddać to, co zabrał w sezonach gdzie wygrywał LM. Sytuacja normalna :D

0

@Lionel_Messi10 Kontuzjogenny to dobra definicja.

3

UEFA bez klubów by była niczym rekordowe przychody z sezonu 2018 2019 3,5 mld zawdzięczają klubom piłkarskim.

1

@adambądkowski93 Można powiedzieć, że siebie pociesza.

0

Perez może i ładnie mówi, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać.

0

@ddanioofcb Idź na klęczkach do Częstochowy i nagraj z tego Live my pójdziemy za Tobą XD

1

@mextexperu I tak chłopina zaraz na emeryturę pójdzie, więc nie zdąży się nasędziować. Bardziej bym się obawiał Manzano.

4

Bardziej to powinni zbojkotować ten Mundial w Katarze. Wtedy to by dopiero FIFA dostała sr*aczki.

3

@mat32 A skąd Ty czerpiesz taką wiedzę? Klub to dawno temu zdementował.

1

@mkord No, to dołączy w przyszłym roku do jakiego giganta za darmo.

0

Jeśli będzie już tą SuperLiga, to uważam, że PSG nigdy do niej nie dołączy. Nawet jak będzie chciało, bo bronią interesów organizacji, które były im w ostatnich latach przychylne i robiło, co chciało. Finansowe Fair Play z UEFA czy jakieś Mundiale w Katarze.

1

@Kamson33 Jak będziemy w SL to nie zagramy w LM, to jest niemożliwe zagrać tyle spotkań na sezon. Piłkarze by tego nie wytrzymali. Poza tym UEFA i FIFA się nie zgodzą na to.

8

Prezes czy wiceprezes powinni być niezależni i nie należeć do żadnego klubu. Nie podoba mi się, że tacy ludzie jak Perez, Agnelli czy Glazer należą do zarządzających tymi rozgrywkami. Będą jakieś wałki sędziowskie na korzyść ich klubów, to inne kluby szybko wrócą do LM.

2

@Bykunn Niech każdy się wypowiada za siebie.

2

Jak jednak wejdzie ta SuperLiga to na pewno nie będzie już to samo. Ludzie prawie 3/4 sezonu czekają na pojedynki gigantów piłki, a w tym przypadku takie spotkania by się przejadły i już nie byłoby takiej ekscytacji kibiców.

9

Ja liczę jednak, że UEFA coś wymyśli, bo LM/PM to rozgrywki, które mają wiele lat i szkoda by było się rozstawać na rzecz jakiegoś sztucznego tworu z Ameryki.

0

@Nazio87 Niczego nie żegnamy.

15

Arsenal to z jakiej racji tam jest? Oni się nawet do LE nie kwalifikują.

0

@Trepyveb Real nie gra z PSG, a z Chelsea.

0

@pele1282 Początkowo myślałem, że to jest jakaś duża i ten chłopiec jej piłuje głowę... Nie spałem całą noc i mam przewidzenia.

0

@socha Ale było blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?