0

@Conradxc Bardziej stawianie Marcelo przy Roberto Carlosie, to żart. Pokaż mi lepszego PO od Alvesa.

3

@Chakalaka Jak zwykle wrzucasz wszystkich do jednego wora.

1

@DLFCB Gdyby Dembele miał jego zdrowie... Wspominam o nim, bo Francuz mi trochę Hiszpana przypomina.

0

@Quavosk Nie ma takiej możliwości. Jedynie może być trochę więcej takich zawodników jak Ibra, że będą grali na dość wysokim poziomie jak na swój wiek, ale to nie będzie TOP. Wieku się nie da do końca oszukać. Regeneracja jest dużo bardziej potrzebna jak się ma prawie 40 niż jak się ma 20.

1

@taris Akurat te najważniejsze spotkania wygrywamy, bo wychodzi na to, że mecze z Getafe czy Villarreal są ważniejsze niż z Realem Madryt.

7

@damianex10 No, przecież pisał o ogórkach... Czyli Real zalicza do ogórków.

0

@Chakalaka Było.

1

@pax Pjanica i Fernandesa bym nie zaliczał do jakiejkolwiek gry to nie są zawodnicy których Koeman chciał i są na wylocie, Coutinho nie ma prawie cały sezon. Koeman w pomocy poza Moribą nie ma żadnych zawodników do rotacji. Puig jest przez niego skreślony. Jedynie Roberto może trochę tam jeszcze pograć oczywiście poza młodym Moribą.

0

@Eto'o9 R10 Po SPH może nie, ale po PK to pewnie i to jeszcze jak.

0

@nieprzysiadalnosc Chyba wielkie Athletic. Nie boli jestem zachwycony.

0

Także tego... ..

0

@Uukasz_93 Porównywać gablotę Simone od kiedy objął Atletico, a Totki czy Inter, to i tak wielka przepaść na korzyść Simeone i Atleti.

1

@macio_944 Nie lubię kapusi. Chłopcy z Mokotowa już tam jadą.

40

Musimy wszystkie spotkania wygrać do końca. Liga musi wrócić do prawowitego właściciela, trzeba przywrócić równowagę mocy.

0

@Chakalaka Już to lepiej wygląda. Wreszcie zaczął coś strzelać.

0

@Robert17 Nawet mi tego nie przypominaj przeklęty Lahoz. Za to co zrobił to powinien być cofnięty do 3 ligi Hiszpańskiej. A on jeszcze jest pretendentem do ważnych spotkań czy to w Lidze czy LM.

0

Nie pamiętam aż tak wyrównanego sezonu w lidze hiszpańskiej. Może to też przez nasz dołek z Jesieni, ale emocje będą do ostatniej kolejki. Zwykle zdobywaliśmy LL z sporą przewagą, a jak zdobędziemy na styku, to będzie jeszcze bardziej smakować.

2

@El dominatore Ja tam o żadnej wygranej Athletic nie myślę. Remis by mnie w 100% zadowolił.

5

Żal mi takich zawodników jak Kane, Son, Loris czy Lucas. Oni w tych Totkach nawet najmniej ważnego trofeum nie wygrają.

25

@Chakalaka On już po tych wszystkich spotkaniach z nami nie ma psychiki.

1

@michal26 Wydaje mi się, że jeśli będzie tak jak piszesz, to Ronaldo wróci do United o ile nim będą zainteresowani.

1

@Kondziubarca Tak, zgadza się. Spotkania bez kibiców, to jak seks z siostrą. Niby to samo, a jednak nie haha :D

1

Cieszę się, że kibice powoli wracają. W przyszłym sezonie, to w każdej lidze powinni już być i stadiony powypełniać przynajmniej w 30%, a w 2022 jeszcze bardziej.

0

Każda krytyka w stronę Roberto to jest krytyka, a nie hejt. Dalej go należy trzymać w klubie, bo strzelił PSG czy rozgrywał kilka dobrych Klasyków w latach 2015-2018?

3

Druga połowa bardzo średnia. Graliśmy tak jakbyśmy to my grali 1 mniej.

4

Dziwi mnie frustracja Neymara na faule na nim? Przecież Messi jest tyle samo lub nawet częściej kopany i rzadko kiedy mu odwala wyjątek to Bilbao.

0

@kiper09 A z Roberto w 9.

0

Roberto na wahadle nie ma szybkości.

0

@zeko0 W Barcelonie nie ma żadnego Pedro...

1

@clyde No, przytyjesz od tego i do kogo chłopaki w osiedlu będą smalić cholewki? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?