1

@clyde Ślub bez wesela? Prosta odpowiedź nie idź. Powiedz, że nie możesz.

1

@PatrychoO Ja tam lubię gwiezdne wojny.

1

@lucas/catalan Rozmiaru biustu E? To zdrowa dziewczyna widać, że ma czym oddychać.

0

@kaamil1910 Niech osiągnie 1/5 tego, co Messi to będzie naprawdę dobrze.

0

@DaPidejpi I tak zawsze coś wymyślą, żeby tylko podtrzymać pandemię, bo przecież zwykły Covid wyszedł już z mody.

0

@Pawel13sz Rodri przy Busquetsie z Prime to zwykły paź.

0

@IronSanHybrid Niby racja, ale zależy też jakiej 40 latki :D

0

GTA 6 wyjdzie gdzieś 10 lat po GTA 5. Mam nadzieję, że tyle lat czekania będzie tego warte.

1

@lukas10 Nie uważam, żeby tutaj przyszedł, gdyby Koeman wygrał dublet. No, chyba że jako jego asystent i gdzieś za 2 lata by go zastąpił jako trener.

1

@ranger3120 Akurat to mnie śmieszy, bo jest u mnie taka teraz w robocie. Pasztet totalny, końcówka kija bym jej nie ruszył i by mi musieli z mln złotych zapłacić, żebym ją zaprosił na randkę, a drugie tyle żeby spędzić z nią noc, a się zachowuje jakby wyglądała jak Jessica Alba.

0

@ProMILs Chociaż patrząc z kim moja koleżanka z 3-4 lata temu się zabawiała, to jednak jest to całkiem możliwe. Bardzo jej się dziwiłem, bo stać ją było na kogoś 1000 razy lepszego, a widocznie miała jakieś ninfomańskie zapędy.

1

@ranger3120 To musi być jakiś fejk, bo raczej żaden chłop nie może mieć aż tak niskich wymagań...

6

Nie jest napastnikiem, ale musi poćwiczyć strzały. W tym sezonie powinien mieć te 3-4 bramki więcej, ale jest młody to się nauczy.

0

@Wilczeq Ja tam Ciebie nie będę oceniał, bo kim ja jestem? Sam sobie zadaj to pytanie.

1

@michal26 Mimo, że osiągnęła sporo jak na tak młody wiek. To cały czas nie ma dużego doświadczenia, a to jest potrzebne.

1

@AmigoBlancos Chyba aż takiej tragedii nie było. Na jakimś kibicowskim teście na 100 pkt z 65 by było. Zapomniałem o Arsenalu, a o tym to szczególnie jako kibic Barcelony powinienem pamiętać :D

3

Inter ma z Lukaku wiele wspólnego. Ostatnie trofeum zdobyli 2010 roku, tak samo jak ich snajper. Teraz to się zmieniło i bardzo dobrze, bo już się trochę przejadły te mistrzostwa Juventusu (mimo tego, że tam gra nasz Polak)

0

@AmigoBlancos Chyba Etoo, bo w 2009 i 2010 wygrał. Edit Pique jednak. Hiszpańskie kluby to Barca, Real, Atletico i Valencia. Francuskie to Marsylia, PSG i Monaco. Angielskie United, Liverpool, Chelsea, Totki. Niemieckie to Bayern, Leverkusen i BVB. Aktualnie City nigdy nie grało, ale to się jutro może zmienić. Sevilla, Lipsk, Lille.

0

@masq Myślałem, że już wróci do treningów przed pierwszym spotkaniem z PSG i dostanie powołanie, a w drugim meczu już Ansu zagra od początku. Wyszło jak wyszło.

2

@tomek8756 Dam sobie rękę uciąć, że wykorzystał by conajmniej 2 sytuację, które miał Dembele.

4

@Wilczeq Tą Jachire to powinni wyrzucić z Sejmu i zabronić jej kiedykolwiek wracać...

2

@Coutinho007 Ja mu mówię. "Więcej mięsa proszę Pana lub samo mięso, bo surówkę to ja mam praktycznie do każdego obiadu." @Kgorecki2500 Otóż, tak. Ale oczywiście nie kebab gdzie jest praktycznie cały z surówki.

1

@DonAndrzejos Ja, tak nieraz robię w zależności w którym kebabie. W jednym to facet potrafił dać 3/4 surówki i mięsa tyle, co kot napłakał...

0

@mekston Ciężko obecnie porównywać gościa, który strzela więcej goli w 1 sezonie z wolnych niż drugi w 4 sezonach. Ronaldo się znacząco pogorszył w tym aspekcie i tutaj nie ma o czym mówić. 1 gol na 3 sezony w Juve z tego fragmentu gry, to katastrofa i to jeszcze na kogoś kto kiedyś strzelał je świetnie, bo inaczej by się mówiło, gdyby Portugalczyk miał w całej karierze z 5 bramek z tego elementu gry.

41

@lukas10 Znowu pan kapitan? Ludzie zdecydujcie się w czwartek pisaliście, że nie jest godny opaski kapitana, bo chodzi po porażce z spuszczonym łbem :D

3

@GeneralXavi Ja akurat uważam, że to jest śmieszne, że sędziowie nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoje decyzje, a piłkarze czy trenerzy już tak.

2

@adambądkowski93 Rok 2060 i dalej Casemiro Modric Kroos :D

6

@DaPidejpi On już gdzieś conajmniej od 2016 gra na 9. Często swoją grą spychał Benzeme w boczne strefy boiska lub bardziej do tyłu. No, chyba że kolega @Danger204 mocno ironizował.

0

@VeB 1899 Sam sobie zepsuł swoją beznadziejną grą w ostatnim sezonie.

1

@DonAndrzejos Nie wierzyłem Jesienią, a teraz nawet jak przegraliśmy z Granada dalej wierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?