@mekston Ciężko obecnie porównywać gościa, który strzela więcej goli w 1 sezonie z wolnych niż drugi w 4 sezonach. Ronaldo się znacząco pogorszył w tym aspekcie i tutaj nie ma o czym mówić. 1 gol na 3 sezony w Juve z tego fragmentu gry, to katastrofa i to jeszcze na kogoś kto kiedyś strzelał je świetnie, bo inaczej by się mówiło, gdyby Portugalczyk miał w całej karierze z 5 bramek z tego elementu gry.
@lukas10 Znowu pan kapitan? Ludzie zdecydujcie się w czwartek pisaliście, że nie jest godny opaski kapitana, bo chodzi po porażce z spuszczonym łbem :D
@DaPidejpi On już gdzieś conajmniej od 2016 gra na 9. Często swoją grą spychał Benzeme w boczne strefy boiska lub bardziej do tyłu. No, chyba że kolega @Danger204 mocno ironizował.
@Coutinho007 Według mnie bardziej stylem do Barcy na pewno pasował Kroos niż Rakitic. Chorwat swoje u nas osiągnął, ale Niemiec był jednym z kluczowych postaci obok Modrica, Ronaldo, Ramosa czy Marcelo do 3 LM i dalej jest jednym z najważniejszych zawodników Realu, a Rakitic u nas miał 2 sezony bardzo dobre, 2 dobre, a o pozostałych 2 wolałbym zapomnieć, bo trochę psują jego osiągnięcia w Dumie Katalonii. Kiedy PSG oferowało 90 mln Euro za niego w 2018. Trzeba było brać z bez zastanawiania się, bo kto daje tyle za 30 letniego zawodnika?
@Coutinho007 Thiago powinien wrócić wtedy kiedy Arthur odchodził i o żadnej wymiany z Juve nie powinno być mowy, a szczególnie za Pjanica, który najlepsze lata miał za sobą.
@usztafik A niech piję nawet Kustosze z biedry czy Rompery za 1,50. Jak mu smakuje, to pije co chce, to jest tylko jego sprawa, a wam nic do tego, co kto pije.
@Chakalaka To nie pytaj jak nie masz nic mądrego do napisania. Dopiero się rządy Bidena zaczynają, a ja już wiem, że to najgorszy Prezydent USA ostatnich 25 lat.
@horang Ty niestety jesteś zbyt młody, bo piszesz pierdoły po jednym nieudanym meczu. Pewnie z powodu racji wieku i młodzieńczych chormonów, które buzują po każdej porażce. Piszesz to co ja piszę o wybaczaniu. Ja Ci piszę to, bo każdy młody pod wpływem emocji może napisać głupi komentarz.
@horang Piszesz bzdury, ale wybaczam Ci to z tego powodu, że zawsze jad się wylewa po porażce. Gdyby, tak było jak piszesz to Pjanic by grał a nie Pedri i inni starzy zawodnicy dostali by dużo więcej minut.
@clyde Jakbyś poznała prawdziwego samca alfa. Takiego jak ja to by było inaczej, a Ty jakiś pizdusiow spotykasz. Nie masz szczęścia dziewczyno. Ja też w sumie nie mam. Swojej byłej 20 razy tłumaczyłem na czym polega spalony.
@AmigoBlancos Tak jest wszędzie, a później frustracja i płacz. Tym większa pewność siebie tym większe rozczarowanie. U was też byliście bardzo pewnie, że Real zrobi Chelsea z dupy Jesień Średniowiecza, a okazało się, że mają minimalną przewagę po pierwszym meczu i osiągnęli dobry rezultat i mogli jeszcze lepszy.
1
@DonAndrzejos Ja, tak nieraz robię w zależności w którym kebabie. W jednym to facet potrafił dać 3/4 surówki i mięsa tyle, co kot napłakał...
0
@mekston Ciężko obecnie porównywać gościa, który strzela więcej goli w 1 sezonie z wolnych niż drugi w 4 sezonach. Ronaldo się znacząco pogorszył w tym aspekcie i tutaj nie ma o czym mówić. 1 gol na 3 sezony w Juve z tego fragmentu gry, to katastrofa i to jeszcze na kogoś kto kiedyś strzelał je świetnie, bo inaczej by się mówiło, gdyby Portugalczyk miał w całej karierze z 5 bramek z tego elementu gry.
41
@lukas10 Znowu pan kapitan? Ludzie zdecydujcie się w czwartek pisaliście, że nie jest godny opaski kapitana, bo chodzi po porażce z spuszczonym łbem :D
3
@GeneralXavi Ja akurat uważam, że to jest śmieszne, że sędziowie nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoje decyzje, a piłkarze czy trenerzy już tak.
2
@adambądkowski93 Rok 2060 i dalej Casemiro Modric Kroos :D
6
@DaPidejpi On już gdzieś conajmniej od 2016 gra na 9. Często swoją grą spychał Benzeme w boczne strefy boiska lub bardziej do tyłu. No, chyba że kolega @Danger204 mocno ironizował.
0
@VeB 1899 Sam sobie zepsuł swoją beznadziejną grą w ostatnim sezonie.
1
@DonAndrzejos Nie wierzyłem Jesienią, a teraz nawet jak przegraliśmy z Granada dalej wierzę.
3
@Coutinho007 Jeśli to jest skala do 100 to niezłe jaja
0
@LuisSalvano Czyli jak Barca zdobędzie SPH, LL i LM to ma tryplet?
1
@Wossi61FCB Tego się nie liczy.
2
@urbipl To jakiś debil... Oczywiście ten filmujący to.
2
@saczers438 Nie nie nie. Jak już to Fati Haaland Messi.
1
@Coutinho007 Według mnie bardziej stylem do Barcy na pewno pasował Kroos niż Rakitic. Chorwat swoje u nas osiągnął, ale Niemiec był jednym z kluczowych postaci obok Modrica, Ronaldo, Ramosa czy Marcelo do 3 LM i dalej jest jednym z najważniejszych zawodników Realu, a Rakitic u nas miał 2 sezony bardzo dobre, 2 dobre, a o pozostałych 2 wolałbym zapomnieć, bo trochę psują jego osiągnięcia w Dumie Katalonii. Kiedy PSG oferowało 90 mln Euro za niego w 2018. Trzeba było brać z bez zastanawiania się, bo kto daje tyle za 30 letniego zawodnika?
1
@Coutinho007 Thiago powinien wrócić wtedy kiedy Arthur odchodził i o żadnej wymiany z Juve nie powinno być mowy, a szczególnie za Pjanica, który najlepsze lata miał za sobą.
0
@usztafik A niech piję nawet Kustosze z biedry czy Rompery za 1,50. Jak mu smakuje, to pije co chce, to jest tylko jego sprawa, a wam nic do tego, co kto pije.
0
@Criss18Barca Spore osłabienie.
0
@Chakalaka To nie pytaj jak nie masz nic mądrego do napisania. Dopiero się rządy Bidena zaczynają, a ja już wiem, że to najgorszy Prezydent USA ostatnich 25 lat.
2
@tobiasson92 @Kgorecki2500 Niech każdy je co chce.
0
@Kamilos84 Rodriemu do pana to jeszcze dużo brakuje.
0
@horang Ty niestety jesteś zbyt młody, bo piszesz pierdoły po jednym nieudanym meczu. Pewnie z powodu racji wieku i młodzieńczych chormonów, które buzują po każdej porażce. Piszesz to co ja piszę o wybaczaniu. Ja Ci piszę to, bo każdy młody pod wpływem emocji może napisać głupi komentarz.
4
@Rewolucja123 Był 3 lata temu i dalej żyjesz tym co było. W żadnym momencie tego i poprzedniego sezonu nie był jednym z lepszych.
2
@HarveySpecter Ja myślę, że Junior Firpo nie grałby gorzej niż aktualnie Roberto.
0
@horang Piszesz bzdury, ale wybaczam Ci to z tego powodu, że zawsze jad się wylewa po porażce. Gdyby, tak było jak piszesz to Pjanic by grał a nie Pedri i inni starzy zawodnicy dostali by dużo więcej minut.
0
Już nie ma co winić jednego Roberto. Powinien cały zespół zagrać dobrze, a było źle.
0
@itmustbejoke Po 19 szarówka się robi, bo jeszcze lata nie ma.
2
@AmigoBlancos Tutaj nawet kibice Barcelony niektórzy uważali, że Real ma już Finał, co mnie bardzo zaskoczyło :D
0
@clyde Jakbyś poznała prawdziwego samca alfa. Takiego jak ja to by było inaczej, a Ty jakiś pizdusiow spotykasz. Nie masz szczęścia dziewczyno. Ja też w sumie nie mam. Swojej byłej 20 razy tłumaczyłem na czym polega spalony.
0
@AmigoBlancos Tak jest wszędzie, a później frustracja i płacz. Tym większa pewność siebie tym większe rozczarowanie. U was też byliście bardzo pewnie, że Real zrobi Chelsea z dupy Jesień Średniowiecza, a okazało się, że mają minimalną przewagę po pierwszym meczu i osiągnęli dobry rezultat i mogli jeszcze lepszy.
9
@AmigoBlancos Kto przypisuje 3 pkt ten przypisuje. Ja tam wolę na każdy mecz do końca z chłodną głową oglądać. Nie ma co być w gorącej wodzie kąpany.