@horang Piszesz bzdury, ale wybaczam Ci to z tego powodu, że zawsze jad się wylewa po porażce. Gdyby, tak było jak piszesz to Pjanic by grał a nie Pedri i inni starzy zawodnicy dostali by dużo więcej minut.
@clyde Jakbyś poznała prawdziwego samca alfa. Takiego jak ja to by było inaczej, a Ty jakiś pizdusiow spotykasz. Nie masz szczęścia dziewczyno. Ja też w sumie nie mam. Swojej byłej 20 razy tłumaczyłem na czym polega spalony.
@AmigoBlancos Tak jest wszędzie, a później frustracja i płacz. Tym większa pewność siebie tym większe rozczarowanie. U was też byliście bardzo pewnie, że Real zrobi Chelsea z dupy Jesień Średniowiecza, a okazało się, że mają minimalną przewagę po pierwszym meczu i osiągnęli dobry rezultat i mogli jeszcze lepszy.
@l0Messini Fati nie ma dobrego dryblingu? Większej głupoty dzisiaj już nie przeczytam. @Encore Może koledze chodziło o teraz... Ciężko żeby aktualnie miał drybling jak jest ponad 3/4 sezonu kontuzjowany.
@JohnnyBarca Chyba, raczej nie widziałeś jak City grało w pierwszej połowie, bo po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że wyjdą z tego meczu zwycięsko. Gol po błędzie Navasa i brak paliwa dla PSG w drugiej połowie.
Widać, że PSG miał tylko siłę na pierwszą połowę. Jak City wciśnie na 1-3 to będzie po Paryżu. No i na to liczę, bo jestem za City. Pierwsza połowa nie tego nie wskazywała, że tak to będzie wyglądać.
Coś ostatnio te najlepsze kluby nie potrafią ustawić muru. 1 zawodnik się boi piłki i odwraca, a pozostali się rozchodzą. Kiedyś piłkarz dostawał z całej siły w twarz i jedynie dumnie podrapał się po twarzy, że zablokował groźny strzał, a teraz?
4
@Rewolucja123 Był 3 lata temu i dalej żyjesz tym co było. W żadnym momencie tego i poprzedniego sezonu nie był jednym z lepszych.
2
@HarveySpecter Ja myślę, że Junior Firpo nie grałby gorzej niż aktualnie Roberto.
0
@horang Piszesz bzdury, ale wybaczam Ci to z tego powodu, że zawsze jad się wylewa po porażce. Gdyby, tak było jak piszesz to Pjanic by grał a nie Pedri i inni starzy zawodnicy dostali by dużo więcej minut.
0
Już nie ma co winić jednego Roberto. Powinien cały zespół zagrać dobrze, a było źle.
0
@itmustbejoke Po 19 szarówka się robi, bo jeszcze lata nie ma.
2
@AmigoBlancos Tutaj nawet kibice Barcelony niektórzy uważali, że Real ma już Finał, co mnie bardzo zaskoczyło :D
0
@clyde Jakbyś poznała prawdziwego samca alfa. Takiego jak ja to by było inaczej, a Ty jakiś pizdusiow spotykasz. Nie masz szczęścia dziewczyno. Ja też w sumie nie mam. Swojej byłej 20 razy tłumaczyłem na czym polega spalony.
0
@AmigoBlancos Tak jest wszędzie, a później frustracja i płacz. Tym większa pewność siebie tym większe rozczarowanie. U was też byliście bardzo pewnie, że Real zrobi Chelsea z dupy Jesień Średniowiecza, a okazało się, że mają minimalną przewagę po pierwszym meczu i osiągnęli dobry rezultat i mogli jeszcze lepszy.
9
@AmigoBlancos Kto przypisuje 3 pkt ten przypisuje. Ja tam wolę na każdy mecz do końca z chłodną głową oglądać. Nie ma co być w gorącej wodzie kąpany.
0
@MatiFCB2000 0,14 za herb? Trochę mało. Wielu ludzi zbudowało za to domy i samochody pokupowali.
0
@masq Iniesta już kondycyjnie nie wyrabiał. Mało które spotkanie grał pełny czas. Z Messim jest trochę inaczej.
1
@Wilczeq Dobrze, że chociaż chłopcy są normalni, ale za kilka lat, co oni sobie za partnerki/żony znajdą? Będą szukać w brudaskach i lumpiarach?
1
@l0Messini Fati nie ma dobrego dryblingu? Większej głupoty dzisiaj już nie przeczytam. @Encore Może koledze chodziło o teraz... Ciężko żeby aktualnie miał drybling jak jest ponad 3/4 sezonu kontuzjowany.
2
@Pawlak1992 Piłka nożna bywa bardzo przewrotna. My też Jesienią nie mieliśmy, co marzyć o Mistrzostwie, a teraz jest bardzo możliwe.
2
@Barca_Big_Moment Pierwsza połowa w wykonaniu Kevina była dość słaba. W drugiej mimo przypadkowego gola, to już wyglądało sporo lepiej.
0
@JohnnyBarca Chyba, raczej nie widziałeś jak City grało w pierwszej połowie, bo po pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że wyjdą z tego meczu zwycięsko. Gol po błędzie Navasa i brak paliwa dla PSG w drugiej połowie.
1
@szymonekk Akurat ich druga połowa bardzo przypominała pierwszą z nami.
0
@JohnnyBarca Oglądałeś tylko 2 połowę lub tylko wynik?
7
Akurat Neymar jedyny z nielicznych coś próbuje i tutaj na niego złego słowa nie powiem. Ciężko się gra ,kiedy innym z drużyny brakło paliwa.
1
Widać, że PSG miał tylko siłę na pierwszą połowę. Jak City wciśnie na 1-3 to będzie po Paryżu. No i na to liczę, bo jestem za City. Pierwsza połowa nie tego nie wskazywała, że tak to będzie wyglądać.
0
To jest dyskryminacja czarny Gej dostaje czerwo...
0
Coś ostatnio te najlepsze kluby nie potrafią ustawić muru. 1 zawodnik się boi piłki i odwraca, a pozostali się rozchodzą. Kiedyś piłkarz dostawał z całej siły w twarz i jedynie dumnie podrapał się po twarzy, że zablokował groźny strzał, a teraz?
1
Coś mi to przypomina z wczoraj.
0
Gol z dystansu o szybkość piłki około 25 km na godzinę lub nawet mniej, nieźle.
3
Ten De Brejne to jakoś słabo gra. De Brujne był dużo lepszy. Ciekawe gdzie on jest?
2
Co za mecz gra Di Maria. Świetny dzisiaj jest.
1
Guardiola powinien wpuścić rasowego napastnika. Jesus czy nawet doświadczony Aguero by coś dali.
1
@Krychaaa10 Planu B i C.
4
@LuisSalvano Nie muszę tego rozumieć.
0
Neymarowi i Mbappe w ostatnich momentach piłka za bardzo odskakiwała w innych przypadkach, to City miało by duże problemy.