@Transu96@Encore To nie były dobre warunki na prowadzenie Barcelony dla jakiegokolwiek trenera na świecie. PK jest i ja się cieszę. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.
Ja też cały czas wierzę w Koemana i mam nadzieję, że zostanie z nami na przyszły sezon. Jakie on dostał wzmocnia w obecnym sezonie? Poza Pedrim i Destem żadne, a to dwóch młodych chłopaków. Po 8-2 z Bayernem miało wylecieć 3/4 weteranów/amgiosów, a wyleciał tylko Suarez, Rakitic i Vidal... Wygrał z nami trofeum, czyli sezon lepszy niż poprzedni i styl gry też lepszy, mimo wielu spotkań przegranych.
@Chakalaka Przepraszam Czakalaczko, ale kogoś kto mówi, że Stalin nie był komunistą nie można brać na poważnie, a to tylko wierzchołek góry lodowej tej śmiesznej partii.
@MesQueUnClub96 Raz im wyszło w 2015, bo podobno dużo ludzi kupiło te poziome pasy, ale wydaje mi się, że ten eksperyment z poprzedniego sezonu nie wyszedł.
@horang Sorry, ale i tak mnie to nie przekonuje. Xavi dopiero zaczął trenerkę, a jakiś Pimineta to kto? Valverde czy Koeman mają dużo większe doświadczenie. Nawet Ernesto, którego krytykowałem ja i wielu Cules.
Laporta wydawać się może, że ma większą wiedzę o piłce nożnej niż Bartomeu, ale skoro 3 trener nie stawia na Puiga, to nie może być przypadek. Zaskoczony jestem, że on się temu może dziwić.
@TridenteMSN Chłopak ma w nogach ponad 3500 minut w sezonie, a to bardzo dużo jak na 18 latka. Powinien w pierwszym sezonie częściej wchodzić ławki i zaliczyć tych minut jakieś tysiąc mniej, ale kto ma za niego grać Pjanic, który u nas odcina kupony czy niechciany wynalazek Matheus. Może Puig, ale Koeman mu nie ufa.
@QUNJ Real miał dużo większy mental jak pierwszy raz Zidane ich prowadził, oczywiście szczęście też. Teraz jadą głównie na tym, co było wcześniej, ale mają już tylko szczęście @JimMorrisonFCB Na całym świecie są tacy ludzie niestety.
@DLFCB Zazdroszczą mu ludzie, którzy nic nigdy w życiu nie osiągnęli. Typowa zawiść i zazdrość, a to są najgorsze ludzkie cechy. Czym ma się Lewy przejmować? Przecież on nawet nie wie o ich istnieniu. Oczywiście na pewno wie, że są tacy ludzie, bo są oni na całym świecie, ale ich nie zna i nie pozna.
Militao gdyby chciał to uniknąłby tej ręki. To było z dość dalekiej odległości i nie został nabity z metra bez szans schowania tej ręki. Dopiero by było gdyby sędzia olał prawidłowego karnego dla Sevilli i podyktował dla Realu. Wtedy by się poraz kolejny potwierdziło komu sędziowie sprzyjają. Chyba pamiętacie dokończenie poprzedniego sezonu lub sezon 2016 2017.
Śniło mi się ostatnio, że zremisowaliśmy z Levante 0-0, a Real i Atletico swoje mecze przegrali. Ogólnie to nie byłby zaskoczony, gdyby sen się sprawdził i mistrz zdobył ledwo 80-82 pkt na koniec sezonu.
@TridenteMSN Mam nadzieję, że jak wróci z wymuszonej przerwy to się skończy pisanie głupot. Neymar sam sobie w 2017 roku zamknął furtkę w Barcelonie bez powrotnie. Mógł grać może i nawet do teraz. Teraz można gdybać, ale mógł osiągnąć dużo więcej w karierze. Przez 3 sezony tworzyli z Messim i Suarezem najlepsze trio w historii.
1
@Kamiloza91 @norbi77 Nigdy nie byłem za zwalnianiem trenerów po sezonie, bo z takim podejściem się nic nie da zbudować.
0
@Encore I to akurat tej stronce wyszło na +.
0
@Kamiloza91 Ja oczekiwałem podobnie. Jakikolwiek puchar i można uznać sezon odbudowy za udany.
0
@Transu96 @Encore To nie były dobre warunki na prowadzenie Barcelony dla jakiegokolwiek trenera na świecie. PK jest i ja się cieszę. W przyszłym sezonie będzie jeszcze lepiej.
3
@Encore Wszyscy myślą, że Xavi przyjedzie na bordowo-granatowym koniu i powie do takiego Pique czy Busquetsa "Wy****aj stąd lub weź się za grę."
4
Ja też cały czas wierzę w Koemana i mam nadzieję, że zostanie z nami na przyszły sezon. Jakie on dostał wzmocnia w obecnym sezonie? Poza Pedrim i Destem żadne, a to dwóch młodych chłopaków. Po 8-2 z Bayernem miało wylecieć 3/4 weteranów/amgiosów, a wyleciał tylko Suarez, Rakitic i Vidal... Wygrał z nami trofeum, czyli sezon lepszy niż poprzedni i styl gry też lepszy, mimo wielu spotkań przegranych.
1
@amanter Idź już lepiej spać.
10
@adi7adi8 To już wolę, żeby Valverde wrócił.
0
@Encore Z jakim pucharem? Trofeum wygra Villarreal.
0
Araujo bardzo podatny na kontuzje jest.
0
Jestem ciekaw, co z tym SARS z lat 2002-2004? Wtedy nie było takich jaj jak mamy od ponad roku, a to też był groźny wirus.
35
@Chakalaka Przepraszam Czakalaczko, ale kogoś kto mówi, że Stalin nie był komunistą nie można brać na poważnie, a to tylko wierzchołek góry lodowej tej śmiesznej partii.
0
@MesQueUnClub96 Raz im wyszło w 2015, bo podobno dużo ludzi kupiło te poziome pasy, ale wydaje mi się, że ten eksperyment z poprzedniego sezonu nie wyszedł.
37
@Chakalaka Skoro miejsce Konfederacji jest poza parlamentem, to miejsce Lewicy jest na wysypisku śmieci.
3
@Pawel13sz Praktycznie wszystkie proponowane przez kibiców podobają mi się dużo bardziej niż ta od Nike.
0
@horang Sorry, ale i tak mnie to nie przekonuje. Xavi dopiero zaczął trenerkę, a jakiś Pimineta to kto? Valverde czy Koeman mają dużo większe doświadczenie. Nawet Ernesto, którego krytykowałem ja i wielu Cules.
3
Laporta wydawać się może, że ma większą wiedzę o piłce nożnej niż Bartomeu, ale skoro 3 trener nie stawia na Puiga, to nie może być przypadek. Zaskoczony jestem, że on się temu może dziwić.
4
@Encore Wydaję mi się, że sama nominacja to dla niego sukces. Nagrodę dostanie raczej Benzema lub może Kante.
7
@SonBarcaGoku Raczej nie odpowiedzialność, a typowa głupota.
0
@TridenteMSN Chłopak ma w nogach ponad 3500 minut w sezonie, a to bardzo dużo jak na 18 latka. Powinien w pierwszym sezonie częściej wchodzić ławki i zaliczyć tych minut jakieś tysiąc mniej, ale kto ma za niego grać Pjanic, który u nas odcina kupony czy niechciany wynalazek Matheus. Może Puig, ale Koeman mu nie ufa.
0
@QUNJ Real miał dużo większy mental jak pierwszy raz Zidane ich prowadził, oczywiście szczęście też. Teraz jadą głównie na tym, co było wcześniej, ale mają już tylko szczęście @JimMorrisonFCB Na całym świecie są tacy ludzie niestety.
4
@LajtNyga Chłop gra, tak samo jak w wieku 20 lat. Nie zrobił żadnego progresu i żadnego regresu.
1
@macio_944 Pique z Lengletem Wijnalduma i Mullera, Alba Arnolda i Kimmicha. Umtiti Dzeko Pique zresztą również.
0
@TridenteMSN Dla mnie bardziej to środkowy pomocnik niż ofensywny środkowy pomocnik, to że zagrał kilka razy na skrzydle niczego nie zmienia.
1
@DLFCB Zazdroszczą mu ludzie, którzy nic nigdy w życiu nie osiągnęli. Typowa zawiść i zazdrość, a to są najgorsze ludzkie cechy. Czym ma się Lewy przejmować? Przecież on nawet nie wie o ich istnieniu. Oczywiście na pewno wie, że są tacy ludzie, bo są oni na całym świecie, ale ich nie zna i nie pozna.
1
Militao gdyby chciał to uniknąłby tej ręki. To było z dość dalekiej odległości i nie został nabity z metra bez szans schowania tej ręki. Dopiero by było gdyby sędzia olał prawidłowego karnego dla Sevilli i podyktował dla Realu. Wtedy by się poraz kolejny potwierdziło komu sędziowie sprzyjają. Chyba pamiętacie dokończenie poprzedniego sezonu lub sezon 2016 2017.
2
Śniło mi się ostatnio, że zremisowaliśmy z Levante 0-0, a Real i Atletico swoje mecze przegrali. Ogólnie to nie byłby zaskoczony, gdyby sen się sprawdził i mistrz zdobył ledwo 80-82 pkt na koniec sezonu.
0
@Encore I bardzo dobrze. Chłopina ma jeszcze to coś i uważam, że za wcześnie by było gdyby od razu po PSG opuścił Europę.
0
@TridenteMSN Mam nadzieję, że jak wróci z wymuszonej przerwy to się skończy pisanie głupot. Neymar sam sobie w 2017 roku zamknął furtkę w Barcelonie bez powrotnie. Mógł grać może i nawet do teraz. Teraz można gdybać, ale mógł osiągnąć dużo więcej w karierze. Przez 3 sezony tworzyli z Messim i Suarezem najlepsze trio w historii.
1
@JimMorrisonFCB Już oficjalka była i ma zdjęcie z koszulką 2025. Pewnie pewien użytkownik napisze, że w 2025 to już na pewno :D