0

Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.

0

@Bocheno1 Jak się ma takiego właściciela, to ciężko jest wygrać jakiś puchar.

0

@Rust_Cohle Równie dobrze z Realu można usunąć ich najlepszego zawodnika i wygląda dużo bardziej mizernie niż PSG. 80% ataku Realu to Benzema.

0

@Xenomorph Akurat najważniejsze jest kto z zawodników odejdzie i jacy przyjdą. Nic innego się obecnie nie liczy.

0

@Xenomorph Przyjdzie kolejny oklep z tym samym składem i z nowym trenerem znowu będzie płacz. Pierwszy będziesz narzekał.

0

@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.

4

@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.

0

@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.

0

@AdiKingu96 Ja już się na ten temat wolę nie udzielać. Przyjdzie ten cały Pimienta i znowu będzie płacz.

0

@Barca_Big_Moment No, nie wiem czy za tyle nam się go uda sprzedać... 32 lata i nie gra nawet w PK.


0

@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.

0

@Criss18Barca Sędzia i tak po golu zakończył mecz. Więc kartka by była idiotyzmem. Gra nawet nie była wznowiona.

3

To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.

0

@amanter Chyba 5.

0

@AmigoBlancos Chyba jednak obaj będziemy się na tym forum wypowiadać w czasie EURO, bo żaden z nas nie wygrał zakładu.

0

@Rewolucja123 Ja tak miałem przez ponad 2 lata.

2

@PatrychoO Lidka.

1

@Kgorecki2500 Oby nie.

2

@Kamilos84 88 bramek 3 lata i rekord jego.

1

Boateng Legenda klubu Bayernu. Żegnaj byku!

0

Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.

3

Niech sobie Alaba idzie do tego Realu. My go nie powinniśmy chcieć. Zawodnik który ma zarobki nieproporcjonalnie do umiejętności. Takich zawodnik to mamy na pęczki i mamy teraz problem.

3

Mam nadzieję, że Lewy ten rekord pobije, bo jednak to jest wielkie osiągnięcie.

0

@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D

0

Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?

2

@kubix05 Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień :D

5

@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.

1

@Grubson06 Ten brat Pogby, to wygląda jak Pogba po 15 lat później i jakieś 15 kg później :D

1

@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.

8

@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?