Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.
@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.
@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.
@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.
@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.
To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.
Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.
Niech sobie Alaba idzie do tego Realu. My go nie powinniśmy chcieć. Zawodnik który ma zarobki nieproporcjonalnie do umiejętności. Takich zawodnik to mamy na pęczki i mamy teraz problem.
@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D
Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?
@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.
@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.
@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.
0
Sądząc po tych przeprosinach w stronę Glikiewicza, to Ci kozacy narobili w zbroje i bardzo dobrze, bo takie chamstwo trzeba tępić. W sumie i tak powinny zastać wyciągnięte odpowiednie konsekwencje, żeby była jakaś nauczka na przyszłość. Wiadomo, jakieś memy, to tylko memy, ale pisanie do kogoś na priv takie coś, to dno i wodorosty.
0
@Bocheno1 Jak się ma takiego właściciela, to ciężko jest wygrać jakiś puchar.
0
@Rust_Cohle Równie dobrze z Realu można usunąć ich najlepszego zawodnika i wygląda dużo bardziej mizernie niż PSG. 80% ataku Realu to Benzema.
0
@Xenomorph Akurat najważniejsze jest kto z zawodników odejdzie i jacy przyjdą. Nic innego się obecnie nie liczy.
0
@Xenomorph Przyjdzie kolejny oklep z tym samym składem i z nowym trenerem znowu będzie płacz. Pierwszy będziesz narzekał.
0
@Xenomorph Oczywiście, że tacy zawodnicy są, ale są też tacy, którym się powinno podziękować za lata gry i ich pożegnać. Oczywiście bez wymuszania ich odejścia. Oni sami powinni wiedzieć, co zrobić.
4
@clyde Aż mi się przypomniało... Świętowali wtedy jakby zdobyli conajmniej tryplet. W sumie to dla nich był jak tryplet. Ograć tamtą Barcę to był bardzo trudny wyczyn i dokonali niemożliwego.
0
@Xenomorph Miał ich poklepać po głowach i powiedzieć, że jest ok? Niektórzy zawodnicy sami powinni czuć, że to jest ich koniec w tym klubie, a wolą doić ten klub do końca. Może trochę za ostro to powiedział, ale niestety jest jak jest i to nie jest prosta sytuacja.
0
@AdiKingu96 Ja już się na ten temat wolę nie udzielać. Przyjdzie ten cały Pimienta i znowu będzie płacz.
0
@Barca_Big_Moment No, nie wiem czy za tyle nam się go uda sprzedać... 32 lata i nie gra nawet w PK.
0
@Criss18Barca Moim zdaniem obecność Riberego czy Robbena nie miała żadnego wpływu na Lewego. Obaj swój prime mieli przed dołączeniem Polaka do Bayernu i grali później dużo mniej przez kontuzje i już nie byli w takiej dobrej formie. Fakt Robben był samolubny, ale Ribery raczej nie i się dogadywał z Lewym. Holender grał z Lewym 5 sezonów, ale ciężko powiedzieć czy rozegrał z nim 50% spotkań, bo tak go męczyły kontuzje. Bardziej bym się martwił o Lucasa Hernandeza. Myślałem, że jest lepszy od brata, ale popełnia mnóstwo błędów i gra przeciętnie. Wczoraj sprokurował rzut karny i dał się mijać piłkarzom Augsburga. Davids może grać na LO, ale najlepiej czuje się trochę wyżej i szkoda marnować jego potencjał na tej pozycji.
0
@Criss18Barca Sędzia i tak po golu zakończył mecz. Więc kartka by była idiotyzmem. Gra nawet nie była wznowiona.
3
To Bartomeu wywalił z klubu Suareza, a nie Koeman. Holender do gadania nic nie miał, ale i tak uważam, że czas Urugwajczyka i pewnych zawodników dobiegał końca, ale niestety się tylko pozbyto 1/4 zawodników których się miało pozbyć.
0
@amanter Chyba 5.
0
@AmigoBlancos Chyba jednak obaj będziemy się na tym forum wypowiadać w czasie EURO, bo żaden z nas nie wygrał zakładu.
0
@Rewolucja123 Ja tak miałem przez ponad 2 lata.
2
@PatrychoO Lidka.
1
@Kgorecki2500 Oby nie.
2
@Kamilos84 88 bramek 3 lata i rekord jego.
1
Boateng Legenda klubu Bayernu. Żegnaj byku!
0
Ja nie lubię Bayernu kibicuje Lewandowskiemu, tak jak niektórzy kibicują Messiemu jak gra dla Argentyny. Coś podobnego. Chociaż ja Argentynę na pewno bardziej lubię niż Bayern.
3
Niech sobie Alaba idzie do tego Realu. My go nie powinniśmy chcieć. Zawodnik który ma zarobki nieproporcjonalnie do umiejętności. Takich zawodnik to mamy na pęczki i mamy teraz problem.
3
Mam nadzieję, że Lewy ten rekord pobije, bo jednak to jest wielkie osiągnięcie.
0
@DonMatteo901 Bardziej jak Xavi kiedy podczas jakiegoś spotkania oddał karnego Ramosowi w Reprezentacji. To jest doskonała rekcja na Polskie kluby w Europejskich rozgrywkach :D
0
Niemcy nie chcą rekordu Lewego? Na jego miejscu bym się tym nie przejmował i strzelił 3 bramki. Gdyby to był mecz na wagę zdobycia ligi, to miałby sabotować mecz, żeby nie strzelić?
2
@kubix05 Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień :D
5
@Kgorecki2500 Ja też. Co to na komunię koniecznie trzeba dać forsę? Co takie 9 letnie dziecko może wiedzieć o pieniądzach? Niech idzie się pobawić w piaskownicy.
1
@Grubson06 Ten brat Pogby, to wygląda jak Pogba po 15 lat później i jakieś 15 kg później :D
1
@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.
8
@Pawelec7 Zieliński mimo tej całej szydery, to naprawdę dobry piłkarz, ale w kadrze gra, jakby był 2-3 półki niżej, bo sama kadra mniej więcej tyle słabsza jest od Napoli.