Można powiedzieć, że sprawiedliwości się z stało zadość i w ogóle nie chodzi mi o City. PSG pozbyło się Tuchela i Silvę, żeby tamci ludzie mogli rok później wygrać LM. PSG się bardzo dobrze zachowało. Pierwszy raz można pochwalić ten klub.
Jak Chelsea zagrała, tak jak w 2012, to chyba niektórzy mają problem z marsjankami. City w pierwszej połowie średnio, a o drugiej lepiej nie mówić. Nie zasłużyli na końcowy triumf i go nie było.
Tuchel niby rozpracował Guardiolę, ale Pep sam siebie też rozpracował wystawiając tak ofensywny skład. Aguero na 2 połowę obowiązkowo, a Mahrez i Sterling mogą grać na skrzydłach. City by się przydał taki ktoś jak Kante, ale nie mają takiego zawodnika, bo Rodri nie dorasta mu do pięt.
Czyli jak nie ma Ramosa na EURO, to Kapitanem Hiszpanii jest Busquets i dobrze, tak powinno być. Puyol ładnych parę lat temu powinien być Kapitanem zamiast Casillasa, a o dziwo nie był, a teraz będzie Busi. Gdyby Pique przedwcześnie nie zakończył kariery w Repce, to możliwe, że on by był. Trochę sobie tego nie potrafię wyobrazić, ale by był ładny ogień w mediach.
@Barca_Big_Moment Trzymajmy się słów pana Laporty i będzie dobrze. Ja mu ufam. Foden na pewno nie osiągnie 1/2 tego, co Messi nie ten kaliber. Być może Mbappe, ale nie Anglik.
Później taki właśnie Jasiu Kapela spłodzi 3 synów i ma swoich następców. Tacy ludzie jak on nie powinni mieć prawa płodzić/wychowywać dzieci, bo przeważnie rodzice chce wychować dziecko na swoje podobieństwo.
@amanter Donnarumma jest za dobry na rezerwowego, a to go czeka jak Ter Stegen wróci do formy. Chłop miał ostatnie miesiące słabe, bo grał z kontuzją. Niemiec przez najbliższe 5-6 lat to podstawowy bramkarz Barcy i żadnego innego nie widzę. Nie obchodzą mnie zdania nastolatków, co wywalają zawodnika po słabszym okresie. Neuera wywalali jeszcze 3 lata temu, a wrócił do formy i był jednym z najlepszych golkiperów w poprzednim sezonie. Podobnie będzie z Ter Stegenem.
@Barca_Big_Moment Oby nic poważnego zdrowia dla naszego trenera. Guardiola na pewno zostałby dłużej, gdyby Laporta był dalej Prezydentem. Myślę, że spokojnie 2-3 sezony by potrenował. Gdyby rzeczywiście miał ktoś przyjść za Holendra, to właśnie Pep, ale jednak wolałbym, żeby Koeman został.
@jeyx77x Według mnie United powinno wrócić do TOP już dawno temu, a dopiero teraz się wygrzebują. Z taką kasą z takimi możliwościami z dobrym trenerem walczyliby o LM i Mistrzostwo co sezon. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie coś ugrają.
@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?
0
Można powiedzieć, że sprawiedliwości się z stało zadość i w ogóle nie chodzi mi o City. PSG pozbyło się Tuchela i Silvę, żeby tamci ludzie mogli rok później wygrać LM. PSG się bardzo dobrze zachowało. Pierwszy raz można pochwalić ten klub.
5
Kovacic 4 raz wygrał LM i zawsze w Finale był rezerwowym.
2
Jak Chelsea zagrała, tak jak w 2012, to chyba niektórzy mają problem z marsjankami. City w pierwszej połowie średnio, a o drugiej lepiej nie mówić. Nie zasłużyli na końcowy triumf i go nie było.
1
@barcanawieki Gdyby Werner i Pulisić było skuteczniejsi.
0
Pulisić Jezus Maria!!!
1
Colina by tego całego Sterlinga zjadł, gdyby mu tak pyskował. Lahoz jest jaki jest, ale tutaj decyzja prawidłowa.
0
I co? Według was De Bruyne też obsrał zbroje?
0
@kamilop Bo De Jong ma żelazne płuca? A kto by miał biegać Busquets, który nie potrafi biegać czy dzieciak Pedri.
1
Tuchel niby rozpracował Guardiolę, ale Pep sam siebie też rozpracował wystawiając tak ofensywny skład. Aguero na 2 połowę obowiązkowo, a Mahrez i Sterling mogą grać na skrzydłach. City by się przydał taki ktoś jak Kante, ale nie mają takiego zawodnika, bo Rodri nie dorasta mu do pięt.
0
Fajne te efekty specjalne były, to wyglądało dość realistycznie.
2
Vamos Chelsea Vamos Kante!
2
@AllBundy Napisze klasyka "Chciałbym mieć takie problemy jak Ty." A tak na serio to się baw i tyle.
2
Czyli jak nie ma Ramosa na EURO, to Kapitanem Hiszpanii jest Busquets i dobrze, tak powinno być. Puyol ładnych parę lat temu powinien być Kapitanem zamiast Casillasa, a o dziwo nie był, a teraz będzie Busi. Gdyby Pique przedwcześnie nie zakończył kariery w Repce, to możliwe, że on by był. Trochę sobie tego nie potrafię wyobrazić, ale by był ładny ogień w mediach.
2
@Barca_Big_Moment Trzymajmy się słów pana Laporty i będzie dobrze. Ja mu ufam. Foden na pewno nie osiągnie 1/2 tego, co Messi nie ten kaliber. Być może Mbappe, ale nie Anglik.
4
@Chaoss Człowiek był wtedy piękny i młody, a teraz jest tylko piękny.
2
@pax A jak Chakalaka i jego drugie konto wstawiają coś o Lewicy, to jest dobrze?
1
@LeoMessi1994 Hahaha a to co?
16
W swojej najlepszej formie wciągał lewą dziurką nosa Lengleta w swojej najlepszej formie, ale później było jak było.
1
@Encore Fati się stał piłkarzem Barcelony za nim Mendes został jego agentem, więc się nie liczy. Chyba, tak jakoś było.
14
Później taki właśnie Jasiu Kapela spłodzi 3 synów i ma swoich następców. Tacy ludzie jak on nie powinni mieć prawa płodzić/wychowywać dzieci, bo przeważnie rodzice chce wychować dziecko na swoje podobieństwo.
0
@amanter Donnarumma jest za dobry na rezerwowego, a to go czeka jak Ter Stegen wróci do formy. Chłop miał ostatnie miesiące słabe, bo grał z kontuzją. Niemiec przez najbliższe 5-6 lat to podstawowy bramkarz Barcy i żadnego innego nie widzę. Nie obchodzą mnie zdania nastolatków, co wywalają zawodnika po słabszym okresie. Neuera wywalali jeszcze 3 lata temu, a wrócił do formy i był jednym z najlepszych golkiperów w poprzednim sezonie. Podobnie będzie z Ter Stegenem.
0
@Barca_Big_Moment Oby nic poważnego zdrowia dla naszego trenera. Guardiola na pewno zostałby dłużej, gdyby Laporta był dalej Prezydentem. Myślę, że spokojnie 2-3 sezony by potrenował. Gdyby rzeczywiście miał ktoś przyjść za Holendra, to właśnie Pep, ale jednak wolałbym, żeby Koeman został.
4
@NaFazieHitman I robi pod siebie.
1
@izabella Weź dwa głębokie wdechy i się uspokój. Nazwy klubów należy pisać poprawnie. @DaPidejpi Eh szkoda pisać...
0
@jeyx77x Według mnie United powinno wrócić do TOP już dawno temu, a dopiero teraz się wygrzebują. Z taką kasą z takimi możliwościami z dobrym trenerem walczyliby o LM i Mistrzostwo co sezon. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie coś ugrają.
1
@barcelonaLM Ten pakt się skończył w 2018 raczej :D
0
@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?
6
@BoRoWieC Są bliżej powrotu do elity niż Milan, ale coś do poprawy jeszcze mają.
1
@Coutinho007 Nie, no... Mam nadzieję, że jak będę miał tyle lat, co dziadek kolegi, czyli 87, to mistrza wygrają.
4
@Mario96w Totenham coś kiedyś poważnego wygrał, ale my młode smyki nie pamiętamy. Dziadek kolegi mieszkający w Anglii pamięta.