0

Dobra, Leon nie niszcz tak Ruskich. Nie lubimy ich, ale wszystko ma swoje granice.

6

Iga Świątek w 4 rundzie RG! Gładko nie było gratulacje Iga!

1

Świątek tą Estonkę w drugim secie zjadła jest 5-0. Całkowite przeciwieństwo pierwszego seta.

0

Brawo Iga przełamanie!

0

Iga pierwszy set wygrywa po męczarniach, ale jednak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rewolucja123 Koeman ma asystenta takiego jakiego chce mieć. Przykładowo w Realu asystenta głównemu trenerowi zwykle przykleja Perez, a u nas jest inaczej. . Shreuder robi swoją robotę i tyle.

0

@CzarnyKapelusz Problemy tworzy sobie same LGBT. Nikt do nich nic nie ma i osoby o innych orientacjach seksualnych istnieją od setek lub tysięcy lat. Znam kilka lesbijek czy gejów i to są normalni mili ludzie. Nie skarżyli się nigdy na dyskryminację czy ataki. Można? Można. Stronie o Barcelonie nic do tego. Tak samo Światu sportu.

1

@lukaszbarca15 Chciałbym zobaczyć mecz Świątek-Williams, ale pewnie przeciwko sobie nigdy nie zagrają jak na złość. W Australian Open było bardzo blisko, ale niestety Iga odpadła.

1

@Ojciec5tkidzieci Plebanię to akurat dużo bardziej lubiłem. Klanu to nie oglądam od kiedy uśmiercili moją ulubioną postać Ryśka. Klan chyba chce przebić Mode na sukces w odcinkach. Jeszcze daleka droga, bo tamten serial leciał od 87 chyba. Ciekawe czy jest ktoś kto obejrzał wszystkie odcinki i nie zgubił wątku. Wątpię.

0

@Ojciec5tkidzieci To jeszcze leci???

1

@Ojciecpijo Nie promuje LGBT i wchodzi w tyłek zachodu.

0

@CzarnyKapelusz Nie ma potrzeby zmieniać La Rambli na tęczowo. Lepiej się w to nie mieszać i się z tym nie utożsamiać.

0

Zobaczyłem gorące dyskusje i nie zawiodłem się... W kółko wałkowany 1 temat i to do znudzenia.

13

Komentarz słaby. Komentowali jakby 15 minut przed meczem szef TVP ich obudził i kazał im komentować ten mecz. Borek i Węgrzyn nawet gdyby mieli komentować zawody w obieraniu ziemniaków, to by dostarczyli emocje.

11

Żałuję, że zarwałem noc żeby obejrzeć mecz. Nie wiem czy Argentyńczycy to czytają, ale ostatni raz się dałem tak nabrać, bo już za dużo tego było.

1

@Colon Niech obśmieje to, że jego Real nie wygrał nic.

0

@AmigoBlancos Oni akurat nie będą komentować, bo są Borek, Laskowski i Szpakowski. TVP ma z kogo wybierać.

0

@Encore No, kiepskie porównanie.

0

Argentyna od ponad 6 lat liczy tylko na geniusz Messiego. Mocno przeciętna Reprezentacja.

1

@Barca_Big_Moment Coraz lepsze informacje.

1

@MessInTheClub Najlepsza część.

3

@MesQueUnClub96 Wydaję mi się, że tak.

1

@Coutinho007 Może słoneczko przygrzało. U mnie też ostatnio jest dużo cieplej niż było, ale staram się nie odlatywać z tego powodu.

1

@AmigoBlancos Zła informacja dla Angoli. Walker to nie ten sam poziom.

6

Iga Świątek w 3 rundzie RG. Gratulacje Iga!

1

@JimMorrisonFCB W obecnych czasach z każdego szczypiora da się zrobić byka (Goretzka). Od początku mówiłem, że Radwańska musi iść poćwiczyć na siłowni.

4

@Ghazul3293 Chyba Cię głowa boli.

1

@Ghazul3293 Jaka?

1

@michal26 To jest przepaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?