@kaamil1910 Nie widzę powodu, żeby Szczęsny odszedł z Juventusu. Cała drużyna grała słabo, a nie tylko bramkarz. Jakieś babole się trafiały, ale bez nich i tak by nie było mistrzostwa
@barcanawieki Nie wydaję mi się, żeby ktoś postury tego całego Kruszwila mógłby znokautować 1 uderzeniem nawet starszego człowieka. Prędzej ten jego pachołek Kamerzysta, co nie zmienia faktu, że Prokuratura powinna im się wreszcie dobrać do dupy, bo przeginają i to ostro.
@AlicjaFCB Cicha woda brzegi rwie, to że jest grzeczna w wywiadach, to nie oznacza, że taka musi być prywatnie. Nie wydaję mi się, żeby Ukrainka narzuciła takie tempo jak ta z Estonii. Gdyby Świątek jeszcze się ślizgała jak Williams to można by było mówić, że z Kostjuk mogą być problemy, ale ona miażdżyła rywalki i w ogóle nie było po niej widać zmęczenia.
@AlicjaFCB Swego czasu miałem Pique i Griezmanna za kompletnych kretynów po tym filmiku z 2018 roku, ale w sumie wyszedłbym na hipokrytę, bo też bym sobie jaja robił dziennikarzy i to praktycznie przy każdej okazji.
@Striker Verratti miał kiedyś w ręku gazetę MD o tym, że Barca chce go pozyskać. Podobnie było z Lewym i AS, że ma przejść do Realu. Włoch dodatkowo coś pitolił o jakieś konferencji w tej sprawie i do tej pory ludzie się z tego mają polewkę. Nic się nie sprawdziło.
@Cochise Fajnie się rozpisałeś, ale takie apele nie przejdą. Musiało by odejść z tej strony połowa użytkowników, żeby coś ruszyło. Możesz mieć nawet 1000 osób, którzy to poprą, a i tak zbyt wiele to nie zdziała. Kiedyś było tego szamba dużo mniej, a więcej normalnych dyskusji. Pewna grupka osób robi chlew specjalnie, a druga próbuje w nieskuteczny sposób z tym walczyć.
@Barca_Big_Moment Tego jej serdecznie życzymy. Ostatnio tak kibicowałem Radwańskiej i się trochę rozczarowałem z Igunią już jest inaczej, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Wszystko w jej rękach. Dziewczyna ma zadatki na dominatorkę i żeńską wersję Rafy Nadala. Wcale nie odpływam w obecnych czasach tenisa się liczy szybkość i siła, a ona ma te cechy na bardzo wysokim poziomie. Agnieszka mogła mieć lepszą technikę, ale nie miałaby szans z Świątek, bo ona by ją zmiażdżyła fizycznie. Iga ma technikę na wysokim poziomie, ale u niej właśnie ta fizyczność przeważa, co obecnie jest dużo bardziej przydatne.
@Vebrol Spokojnie Nagelsmann to dopiero synek, który rozpoczął trenerkę i jeszcze nic nie wygrał. Wygrana Bundesligi w takim klubie jak Bayern, który praktycznie nie ma konkurencji, to obowiązek. Bayern dla niego to prawdziwy test.
@derlysy1979 Na samo granie zabrałem 1,5 litra wody i to było mało. 16-17 letnie chłopaczki się z mnie śmiali jak robiłem, co 25 minut przerwę, żeby się nawodnić. Niestety ja już nie mam ich lat i się nie da wytrzymać godziny bez picia.
@derlysy1979 To wujek już ma swoje lata. Musi uważać na upały. Mój ojciec ma 58 lat i też mu mówię, że uważał na takie upały. Szczególnie, że ma nadciśnienie i prawie kiedyś dostał zawału. Wczoraj grałem na orliku i się czułem jak kiełbasa na grillu ładnie mnie słońce zjarało.
@Barca_Big_Moment Pedri ma szansę w przyszłości pobić rekord spotkań w Reprezentacji jeśli będzie się tak rozwijał i kontuzje go będą omijały. Jeśli Hiszpania dojdzie jak najdalej to będzie miał kilkanaście spotkań w Reprezentacji. U nas poza Kozłowskim też powinniśmy szukać talentów 17-18 letnich, a debiutują 22-23 latki i nazywamy ich młodymi talentami. Młody talent to ktoś na wzór Pedriego.
W sumie te gorące dyskusje to fajna sprawa, ale i przekleństwo tej strony 3/4 tych dyskusji, to nic nie wnoszący syf i zwykłe prowokacje. Za mało jest normalnych dyskusji. Przeczytasz początek gorącej dyskusji i już wiesz, co to jest. Powinien być osobny dział na spam, który w ogóle nie powinien być widoczny.
Po 3 latach powrót do piłki na orliku. 2 godziny gry i ja umieram. Już po 30 minutach jechałem na oparach, a w taki gorąc to już w ogóle. Organizm jest całkowicie nie przystosowany gry. Kiedyś czy to pogoda czy cokolwiek nie było problemem.
0
@FafitFCB Puig przy Laporcie wygląda jak ojciec z synem "Tata, bo mnie w szkole bijo dzwoń po bagiety."
3
@michal26 Siatka niżej jest. W innym przypadku, to by do tej męskiej nie wyskoczyły.
2
@zadafcb I to jest dziwne właśnie. Kolega był w Holandii w pracy i bał się wychodzić na miasto, bo tam same monstra chodziły.
0
Miał Nadala na widelcu, a wali prosto na niego...
1
Nie, no nie jestem Nostradamusem. Myślałem, że Kenin odrobi tego seta.
0
Kenin jeszcze tego seta wygra.
1
@PatrychoO Pocieszałbym, tak jak po poprzednim RG.
0
@Cvzx Nie jeden facet chciałby mieć tyle w bicku, co ona.
2
@MesQueUnClub96 Gdyby była bardzo słaba to by do Finału nie doszła. Bardzo słaba na mączce to była Radwańska.
0
Sakkari wali tą Kenin jak chce. Godna rywalka dla Świątek.
1
@kaamil1910 Nie widzę powodu, żeby Szczęsny odszedł z Juventusu. Cała drużyna grała słabo, a nie tylko bramkarz. Jakieś babole się trafiały, ale bez nich i tak by nie było mistrzostwa
2
@barcanawieki Nie wydaję mi się, żeby ktoś postury tego całego Kruszwila mógłby znokautować 1 uderzeniem nawet starszego człowieka. Prędzej ten jego pachołek Kamerzysta, co nie zmienia faktu, że Prokuratura powinna im się wreszcie dobrać do dupy, bo przeginają i to ostro.
1
@macio_944 Flaga tęczowa przy flagach różnych narodów, to zwykły wymyślony śmieć i nie można jej porównywać do symboli narodowych.
1
@AlicjaFCB Cicha woda brzegi rwie, to że jest grzeczna w wywiadach, to nie oznacza, że taka musi być prywatnie. Nie wydaję mi się, żeby Ukrainka narzuciła takie tempo jak ta z Estonii. Gdyby Świątek jeszcze się ślizgała jak Williams to można by było mówić, że z Kostjuk mogą być problemy, ale ona miażdżyła rywalki i w ogóle nie było po niej widać zmęczenia.
0
@AlicjaFCB Swego czasu miałem Pique i Griezmanna za kompletnych kretynów po tym filmiku z 2018 roku, ale w sumie wyszedłbym na hipokrytę, bo też bym sobie jaja robił dziennikarzy i to praktycznie przy każdej okazji.
0
@Striker Verratti miał kiedyś w ręku gazetę MD o tym, że Barca chce go pozyskać. Podobnie było z Lewym i AS, że ma przejść do Realu. Włoch dodatkowo coś pitolił o jakieś konferencji w tej sprawie i do tej pory ludzie się z tego mają polewkę. Nic się nie sprawdziło.
28
@wyjasniecie To jest każdego indywidualna sprawa kiedy się zaszczepi i czy w ogóle to zrobi.
3
@Cochise Fajnie się rozpisałeś, ale takie apele nie przejdą. Musiało by odejść z tej strony połowa użytkowników, żeby coś ruszyło. Możesz mieć nawet 1000 osób, którzy to poprą, a i tak zbyt wiele to nie zdziała. Kiedyś było tego szamba dużo mniej, a więcej normalnych dyskusji. Pewna grupka osób robi chlew specjalnie, a druga próbuje w nieskuteczny sposób z tym walczyć.
2
@Barca_Big_Moment Tego jej serdecznie życzymy. Ostatnio tak kibicowałem Radwańskiej i się trochę rozczarowałem z Igunią już jest inaczej, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Wszystko w jej rękach. Dziewczyna ma zadatki na dominatorkę i żeńską wersję Rafy Nadala. Wcale nie odpływam w obecnych czasach tenisa się liczy szybkość i siła, a ona ma te cechy na bardzo wysokim poziomie. Agnieszka mogła mieć lepszą technikę, ale nie miałaby szans z Świątek, bo ona by ją zmiażdżyła fizycznie. Iga ma technikę na wysokim poziomie, ale u niej właśnie ta fizyczność przeważa, co obecnie jest dużo bardziej przydatne.
2
@Barca_Big_Moment Jeśli Iga utrzyma gaz to nawet mecz o 3 w nocy nie sprawi jej żadnego problemu i zmiecie kolejną rywalkę z mapy RG.
1
@Vebrol Spokojnie Nagelsmann to dopiero synek, który rozpoczął trenerkę i jeszcze nic nie wygrał. Wygrana Bundesligi w takim klubie jak Bayern, który praktycznie nie ma konkurencji, to obowiązek. Bayern dla niego to prawdziwy test.
2
@Colon @michal26 @Encore @PatrychoO Iga podobno dopiero o 21 gra i w sumie dobrze, bo przy takiej upale ciężko grać.
1
@derlysy1979 Na samo granie zabrałem 1,5 litra wody i to było mało. 16-17 letnie chłopaczki się z mnie śmiali jak robiłem, co 25 minut przerwę, żeby się nawodnić. Niestety ja już nie mam ich lat i się nie da wytrzymać godziny bez picia.
3
@derlysy1979 To wujek już ma swoje lata. Musi uważać na upały. Mój ojciec ma 58 lat i też mu mówię, że uważał na takie upały. Szczególnie, że ma nadciśnienie i prawie kiedyś dostał zawału. Wczoraj grałem na orliku i się czułem jak kiełbasa na grillu ładnie mnie słońce zjarało.
0
@Barca_Big_Moment Pedri ma szansę w przyszłości pobić rekord spotkań w Reprezentacji jeśli będzie się tak rozwijał i kontuzje go będą omijały. Jeśli Hiszpania dojdzie jak najdalej to będzie miał kilkanaście spotkań w Reprezentacji. U nas poza Kozłowskim też powinniśmy szukać talentów 17-18 letnich, a debiutują 22-23 latki i nazywamy ich młodymi talentami. Młody talent to ktoś na wzór Pedriego.
0
@derlysy1979 Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia dla wujka. A ile wujek ma lat? Jeśli wolno spytać.
1
@izabella Przestań się nad sobą użalać...
4
W sumie te gorące dyskusje to fajna sprawa, ale i przekleństwo tej strony 3/4 tych dyskusji, to nic nie wnoszący syf i zwykłe prowokacje. Za mało jest normalnych dyskusji. Przeczytasz początek gorącej dyskusji i już wiesz, co to jest. Powinien być osobny dział na spam, który w ogóle nie powinien być widoczny.
0
@poskus Dobrze, że urlop jutro pewnie nawet nie wstanę. Aż wstyd mi było przy tych młodzikach jak praktycznie w każdej akcji byli szybsi.
2
Po 3 latach powrót do piłki na orliku. 2 godziny gry i ja umieram. Już po 30 minutach jechałem na oparach, a w taki gorąc to już w ogóle. Organizm jest całkowicie nie przystosowany gry. Kiedyś czy to pogoda czy cokolwiek nie było problemem.