@Bykunn Ramos był związany z tym klubem jak nie zarządzał podwyżki. Później stanął na wojennej ścieżce z klubem. W sumie nie dziwię się trochę w tym przypadku Realowi. Dawać 35 letniemu zawodnikowi podwyżkę w dobie ogromnych strat przez pandemię jest nie na miejscu. Później inni zawodnicy staną w kolejce do podwyżek. Zawodnikom dobrze po 30 powinno się automatycznie zmniejszać zarobki, a nie dawać podwyżki. Jeśli Laporta zmniejszy Messiemu zarobki o połowę, ale oczywiście bez tego płacenia mu po zakończeniu kariery, to będzie bardzo udana operacja.
@Bykunn Wydaję mi się, że ugryzł mnie 1 kleszcz 3-4 miejscach, gdzieś mi tam łaził. Mam 2 malutkie ślady na kostce, 1 malutki przy udzie i ten najmniejszy, co sobie go wczoraj usunąłem. Umyłem solidnie głowę i zdezynfekowałem te miejsca ugryzienia. Jakby wystąpiły u mnie jakieś objawy to idę do przychodni. Niby rumienie po ugryzieniu może się zwiększyć do 5 cm, a ja mam największy ślad może na pół cm.
Znacie może jakiś dobry spray na kleszcze? Ostatnio mnie upierdzelił w nogę i musiałem sobie go pinsetą wyciągać. Chciałbym na wszelki wypadek wypsikać całe mieszkanie tym sprayem, ale nie wiem jaki kupić.
@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.
@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?
@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.
Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.
@Transu96 W Lechu zarabiał 35 tysięcy miesięcznie. Można sobie mniej więcej gdzieś, tak pomnożyć razy 3 i masz ponad 100 tysięcy zł na miesiąc w Niemczech :D
@Transu96 Ona grała praktycznie w samych słabych filmach czy serialach, to nie jest Hollywood, a Polska :D Aktualnie dobrych filmów czy serialów jest jak na lekarstwo. Dużo starsi aktorzy się wypowiadali, że zarobki nie są jakieś super. No, coś tam jeszcze może zarabiać na reklamowaniu jakiś kosmetyków czy ciuchów, ale to nie są kolosalne pieniądze.
@Transu96 To dorosły facet. Chciał się zabawić i no niestety nie pobzykał, a może mu wyszło na zdrowie, bo zrobiłby jej dziecko i by sobie żyła z jego alimentów jak Caryca, a poza tym to jego sprawa co robi.
@skubi99 W Hiszpanii jest to samo. Lucho ich lubił gasić i odpowiadać ironicznie, Zidane odpowiadał im zawsze to samo, a Mourinho ich tępił. Pytanie roku od dziennikarza to pytanie skierowane do Messiego o jego pogrzeb, który normalny dziennikarz się pyta młodego faceta o takie rzeczy? 80 letniego Pelego nie wypada się o takie rzeczy pytać, a co dopiero 33 latka...
@EdinsonCavani Na miejscu Puchacza zadzwoniłbym do adwokata i ta marna dziennikarzyna, co to napisała do końca życia by się nie wypłaciła, to oszczerstwo.
Ciekawe co Samu zrobi. Jak będzie chciał za wszelką cenę zostać, to będzie chyba najbardziej nielubianym piłkarzem w Barcelonie. Prawie 3 lata ciągnie świetne pieniądze za nic. Odejdzie do klubu, który ma da zarobki proporcjonalne do jego poziomu? Wątpię, bo to by były z przynajmniej 3 razy mniejsze zarobki.
@wyjasniecie To przez Ciebie i twoje pierwsze konto są takie dzielenia na prawą i lewą stronę. 3/4 postów z waszej "lepszej" strony to prowokacje. Zapraszacie do dyskusji, a jak ktoś wam mądrze odpowie to ignorujcie i tworzycie nowy wątek.
@wyjasniecie Co innego jest dziecko, które sobie coś zmyśla i jest to wszystko na kamerze, a co innego jak są rzeczywiste dowody i dziecko nie kłamie. W takim przypadku kelner powinien podać rodziców do sądu i powinni mu płacić od 20 tysięcy, bo to jest zniesławienie, a dziewczynka powinna zostać ukarana odpowiednio przez rodziców, ale to już w domu np kara na internet i tyle. 10 latka to jest dziecko, ale jednak w wieku szkolnym i już powinna kumać, co robi. Różne oskarżenia o takie czyny są bardzo poważne i tutaj nie ma żartów. Nie gdybaj, co gdyby nie kamery, bo jednak były we właściwym miejscu i uratowały chłopa.
@Emhyr Kiedyś był na sporo wyższym poziomie, a teraz wygląda jakby non stop walił sake (pewnie wali) Kowal mówi wszyscy go w Cafe Futbol słuchali i nawet Boniek siedział cicho, a teraz to pan maruda.
@socha Tak, Żewłakow się zachowuje jakby dzielił szatnie z Henrym i tworzyli zabójczy duet w Arsenalu, a Hajto to wygryzł Neste i grał przy Maldinim w Milanie.
2
@Encore Remake by się jakiś przydał. Niby prowokacje są karane, ale dyskretne prowokacje już nie. Prowokacja to zawsze prowokacja.
25
@Chakalaka A co Ci religia przeszkadza?
2
@Bykunn Ramos był związany z tym klubem jak nie zarządzał podwyżki. Później stanął na wojennej ścieżce z klubem. W sumie nie dziwię się trochę w tym przypadku Realowi. Dawać 35 letniemu zawodnikowi podwyżkę w dobie ogromnych strat przez pandemię jest nie na miejscu. Później inni zawodnicy staną w kolejce do podwyżek. Zawodnikom dobrze po 30 powinno się automatycznie zmniejszać zarobki, a nie dawać podwyżki. Jeśli Laporta zmniejszy Messiemu zarobki o połowę, ale oczywiście bez tego płacenia mu po zakończeniu kariery, to będzie bardzo udana operacja.
1
@Bykunn Wydaję mi się, że ugryzł mnie 1 kleszcz 3-4 miejscach, gdzieś mi tam łaził. Mam 2 malutkie ślady na kostce, 1 malutki przy udzie i ten najmniejszy, co sobie go wczoraj usunąłem. Umyłem solidnie głowę i zdezynfekowałem te miejsca ugryzienia. Jakby wystąpiły u mnie jakieś objawy to idę do przychodni. Niby rumienie po ugryzieniu może się zwiększyć do 5 cm, a ja mam największy ślad może na pół cm.
0
Znacie może jakiś dobry spray na kleszcze? Ostatnio mnie upierdzelił w nogę i musiałem sobie go pinsetą wyciągać. Chciałbym na wszelki wypadek wypsikać całe mieszkanie tym sprayem, ale nie wiem jaki kupić.
2
@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.
0
@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?
0
@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.
0
@Encore Sterling to chyba na zachętę lub zaimponowało Selekcjonerowi jego pyskowanie do Lahoza w Finale LM.
2
Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.
1
@Transu96 W Lechu zarabiał 35 tysięcy miesięcznie. Można sobie mniej więcej gdzieś, tak pomnożyć razy 3 i masz ponad 100 tysięcy zł na miesiąc w Niemczech :D
0
@Transu96 Ona grała praktycznie w samych słabych filmach czy serialach, to nie jest Hollywood, a Polska :D Aktualnie dobrych filmów czy serialów jest jak na lekarstwo. Dużo starsi aktorzy się wypowiadali, że zarobki nie są jakieś super. No, coś tam jeszcze może zarabiać na reklamowaniu jakiś kosmetyków czy ciuchów, ale to nie są kolosalne pieniądze.
2
@Transu96 Sorry on gra w Niemczech i tam ma pewnie 3/4 razy większe pieniądze niż w Ekstraklasie. Myślałem, że dalej gra w Lechu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Transu96 To dorosły facet. Chciał się zabawić i no niestety nie pobzykał, a może mu wyszło na zdrowie, bo zrobiłby jej dziecko i by sobie żyła z jego alimentów jak Caryca, a poza tym to jego sprawa co robi.
7
@skubi99 W Hiszpanii jest to samo. Lucho ich lubił gasić i odpowiadać ironicznie, Zidane odpowiadał im zawsze to samo, a Mourinho ich tępił. Pytanie roku od dziennikarza to pytanie skierowane do Messiego o jego pogrzeb, który normalny dziennikarz się pyta młodego faceta o takie rzeczy? 80 letniego Pelego nie wypada się o takie rzeczy pytać, a co dopiero 33 latka...
24
@EdinsonCavani Na miejscu Puchacza zadzwoniłbym do adwokata i ta marna dziennikarzyna, co to napisała do końca życia by się nie wypłaciła, to oszczerstwo.
0
Ciekawe co Samu zrobi. Jak będzie chciał za wszelką cenę zostać, to będzie chyba najbardziej nielubianym piłkarzem w Barcelonie. Prawie 3 lata ciągnie świetne pieniądze za nic. Odejdzie do klubu, który ma da zarobki proporcjonalne do jego poziomu? Wątpię, bo to by były z przynajmniej 3 razy mniejsze zarobki.
0
@Uukasz_93 Perez sobie po 3 latach przypomni (o ile jeszcze będzie), tak jak z Raulem. Wtedy to były jaja.
0
@LeoMessiah Nie tylko Ty.
0
@Encore Niech się z nim United bawi. My 3 na 4 sezony mamy dość. Laporta by go wcześniej wywalił, gdyby wcześniej był Prezydentem.
21
@wyjasniecie To przez Ciebie i twoje pierwsze konto są takie dzielenia na prawą i lewą stronę. 3/4 postów z waszej "lepszej" strony to prowokacje. Zapraszacie do dyskusji, a jak ktoś wam mądrze odpowie to ignorujcie i tworzycie nowy wątek.
1
@wyjasniecie Co innego jest dziecko, które sobie coś zmyśla i jest to wszystko na kamerze, a co innego jak są rzeczywiste dowody i dziecko nie kłamie. W takim przypadku kelner powinien podać rodziców do sądu i powinni mu płacić od 20 tysięcy, bo to jest zniesławienie, a dziewczynka powinna zostać ukarana odpowiednio przez rodziców, ale to już w domu np kara na internet i tyle. 10 latka to jest dziecko, ale jednak w wieku szkolnym i już powinna kumać, co robi. Różne oskarżenia o takie czyny są bardzo poważne i tutaj nie ma żartów. Nie gdybaj, co gdyby nie kamery, bo jednak były we właściwym miejscu i uratowały chłopa.
31
@wyjasniecie Prawa strona napisała wyraźnie o udowodnieniu czynu. Pisz do końca jak było...
43
@puyol_presidend5 To by był już wykreowany na pedofila i by go roznieśli. Przez takie dziewczynki później prawdziwym ofiarą się nie wierzy.
0
@Emhyr Kiedyś był na sporo wyższym poziomie, a teraz wygląda jakby non stop walił sake (pewnie wali) Kowal mówi wszyscy go w Cafe Futbol słuchali i nawet Boniek siedział cicho, a teraz to pan maruda.
1
@Barca_Big_Moment 60 mln Euro za Dembele? Brać i pocałować w rękę! Dzisiaj w sumie pozytywne informacje. Dzięki kolego.
2
@bartekvisca Chleba z pajęczyną mu dać na kolano i będzie miał jak nowe!
1
@socha Tak, Żewłakow się zachowuje jakby dzielił szatnie z Henrym i tworzyli zabójczy duet w Arsenalu, a Hajto to wygryzł Neste i grał przy Maldinim w Milanie.
7
@tobiasson92 Cherchesov to będzie nimi orał pole za ten mecz :D