4

Teraz to Villarreal się prosił o gola.

1

@HERORICH2 No, bez przesady :D

14

@pele1282 Kogokolwiek porównywać z tych paziów, co obecnie grają w United na ŚO do Vidica, to wielka obraza dla Serba.

0

@koziar Nie zrozumiałeś mnie... Mam na myśli, że United jak nic nie poprawi, to Villarreal zgarnie puchar. Praktycznie nie robią zagrożenia Anglicy.

0

@Encore Wydaję mi się, że Borek to mówił, ale chyba mocno odpłynął...

1

Fernandes jest lepszy w wieku 26 lat niż był Ronaldo, mając jego lata? Wątpię, raczej pytanie ile Cris był poziomów wyżej, bo na pewno był lepszy. Aktualnie to pewnie jest lepszy, ale chłop już jest dziadkiem.

2

Villarreal ma na razie puchar w garści. United 100 podań zero zagrożenia, Żółci 3-4 podania i są praktycznie pod bramką. Teraz United wyprodukowało coś groźnego, ale to obrońca Żółtych mógł wbić swojaka.

1

@Encore Akurat Villarreal ostatnio cisnął i pachniało golem.

1

Gdyby ktoś strzelił z tego podania Bacci to by była jedna z najładniejszych asyst w historii Finałów LE.

1

@Geble To prawie, tak jak przychodzi "fachowiec" ma szpachlować i pomalować ściany, a ściągnął okno...

8

Właśnie z tym pożarem na Bernabeu. Przypomniał mi się komentarz jakiegoś dzieciaka, co kilka lat temu psycha mu siadła i pisał tutaj coś o spaleniu czy zburzeniu Bernabeu.

0

@Quavosk Cholera... O tym nie pomyślałem... Że jakiś zboczeniec się może podszywać...

0

@Encore Będzie dobrze @clyde Ubierze mini i koszulkę Barcelony. Przyprowadzi koleżanki i będzie fajnie :D

1

@clyde Po czym Cię można poznać? :D

11

Na TVN leci Gran Torino. Eastwood mimo prawie 8 dych w tym filmie dalej był kozakiem i dalej bym z nim nie zadarł.

9

@klemens100 Nie. Lepszy jest twój bełkot i drugiego konta Chakalaki.

0

@Encore Rok temu w lato jak się robiło zakupy, to było przerąbane... Niby tylko 300 metrów do sklepu, ale cała twarz mokra...

0

@Encore Mój ryj by tego nie wytrzymał...

0

@tomek8756 Lub wreszcie coś mądrego.

4

@Commando Kosztował mniej niż Semedo bez zmiennych.

1

@Encore No, to zaraz zadzwonię po Policję polityczną z Olem/Franzem i Morawcem i Ciebie zatrzymają.

0

@barteq Pique i Lenglet też nie.

1

@Rewolucja123 Twoje komentarze też nie są kreatywnie i jakoś nikt nie ma pretensji. Najlepszy pomocnik Barcy, jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia i żołnierz Kloppa to według Ciebie nie jest kreatywna pomoc?

1

@LeoMessiah Raczej "Ja, Ibra." Ona była bardzo wychwalana i w sumie racja.

1

Transfer Wijnalduma raczej się wiąże z tym, że Koeman zostaje. Jeśli tak, to bardzo dobrze.

0

@DawidekFCB Kolega miał tam przygody z 6-7 razy. Też mi się trafiło raz, ale to było tylko raz i tyle. Wolę spotkania w realu.

3

@ranger3120 Jakimś Bondem nie jestem wiadomo, ale nie wydaje mi się, żebym był poniżej 7/10. No, przynajmniej z tego, co dziewczyny mówią w robocie... Chyba, że mnie okłamują wtedy się z nimi policzę :D

0

Tak, ogólnie to się wrócę jeszcze do tematu Tindera. Jak ocenilibyście tą aplikację? Moim zdaniem to jakaś porażka dużo par, mało jaka laska odpisuje, a jak odpisuje, to za 2 dni po czym zapominam, że w ogóle pisałem do niej pierwszy. Już lepiej wyjść na miasto i tam poznać jakieś dziewczyny. Było się wiele razy i częstotliwość poznawania jakiejś dziewczyny była dużo większa i przeważnie się kogoś poznawało.

1

@msmsms Nie wolno mi się wypowiadać o zbanowanych, ale napisze, tak jak kobieta. Domyśl się :D

1

@Chwytak Lepiej dla twoich oczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?