2

@Katalończyk 99 @Sulimo Oczywiście zbanować, ale razem z osobą o której wspomniał w swoich postach.

0

@foczkyyyhg Oczywiście. Może grać w la lidze, ale na LM jest za słaby.

0

@Rust_Cohle Wiadomo, że będzie się przyjaźnił z Wijnaldumem i Pique, a na resztę hołoty nawet nie popatrzy.

9

@DonMatteo901 Racja i do tego jeszcze ta flaga tęczy i czaszka... Od takiej osoby się nie można spodziewać niczego mądrego. O tym Stanowiski nie wspomniał.

0

Komentarz usunięty

0

@Quavosk Chcesz to możemy tutaj zrobić gorącą dyskusję.

4

@Quavosk Zacznij pisać o LGBT i innych głupotach, to masz hat tricka pewnego. Przynajmniej raz w tygodniu.

5

@Chakalaka Do hoteli/hosteli mogą przychodzić ludzie jacy chcą. Ludzie o różnych orientacjach seksualnych lub inni. Więc takie coś jest niepotrzebne.

11

@Chakalaka Słaba inicjatywa.

7

No, wreszcie Iga w 2 rundzie RG!

1

Piękna Iga idzie po 2 rundę pewnie w przeciwieństwie do Hurkacza niestety...

3

Heynen raczej na pewno wykreślił nazwisko Kaczmarka jeśli chodzi o IO. Tam pojadą najlepsi z najlepszych, a chłopak potencjałem nie wiadomo czy jest dobry do tego 3 składu.

0

Kaczmarek słaby mecz. On nie potrafi kończyć sytuacji.

1

@DaPidejpi Nawet zapomniałem, że taki zawodnik istnieje. Ostatnie wzmianki o nim pamiętam jak był w naszych juniorach.

0

Blok dobrze funkcjonuje, ale nie ma wykończenia.

1

Drugi skład drugim składem, ale ewidentnie widać, że gra nam z Słowenią nie idzie. Nawet taka potęga jak my mamy Reprezentację przeciwko, której nam się ciężko gra.

2

Ktoś coś wczoraj pisał, że koszulki Chelsea i City się zlewają, to polecam załączyć mecz naszych z Słowenią. Gdyby nie Libero to bym nie wiedział, którzy to nasi.

0

@Janas11224 Wczoraj może nie zagrał pełnego meczu, ale widać było jak gestykulował Rudigerowi czy Cesarowi jak powinni się ustawiać. Prawdziwy lider środka obrony.

0

@tomek8756 Oj u mnie to by nie przeszło i skończyło by się na zamknięciu w piwnicy i mogła by jedynie przytulać się do szczurów.

5

@Rewolucja123 Dobrze, że inne ligi nie świrują już z tym pawiana. Została już tylko ta nieszczęsna Premier Ligue.

1

@Ratamahatta W sumie u nas też raczej by się złożyło większości z nieodległych czasów, bo Xavi, Iniesta, Puyol czy Alves to nie są odległe czasy, a dochodzi jeszcze Busquets, Alba i Pique. Valdes lub Ter Stegen, Suarez, Messi i Ronaldinho.

1

@DaPidejpi Z wszystkich został tylko De Bruyne. Spróbowałbym gdzieś jeszcze wepchać Davida Silvę, ale zasadniczo to nie ma za bardzo gdzie.

12

@Dzemix111 Mam to samo z Thomasem Mullerem w Bayernie.

0

@socha Porównanie z czterech liter. Jeśli to jest twoja opinia to nie wiesz, co piszesz, a jeśli skopiowałeś ten bzdurny komentarz z neta, to powinieneś dać cudzysłów.

3

@Arnold1234 Słaby to najwyżej może być Twój komentarz. W Lipsku to był kozak.

0

@ObiektywnyKibic121 Akurat to nie był żaden autobus.

0

@mkord Wygrała drużyna, która zbudowała skład od podstaw. Poza Kante i Azpiluceta tam nie było zawodników grających dłużej niż 4 sezony i zatrudnili fachowca, który to wszystko poukładał. Nie wydawali ponad pół miliarda na obronę jak City.

0

Niech City czy PSG wydają jeszcze miliard, to może wtedy LM wygrają. Tak jak kiedyś powiedział boski Johan "Worek pieniędzy nie gra." Prędzej Barcelona się ogarnie i wygra LM niż oni. Szejkowie byli blisko rok temu czy teraz, ale oni przegrali te Finały zanim się te spotkania odbyły.

3

@yoodash To chyba oglądałeś jakiś inny Finał. Według mnie ten Finał był dużo ciekawszy niż Finał Liverpool-Totki czy Bayern-PSG. Jak dla Ciebie był nudny, to nie wiem jakby miał wyglądać. Były już dużo nudniejsze Finały.

10

@GeneralXavi Na pewno się cieszy z triumfu swojego ukochanego klubu, co ma sobie myśleć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?