@DonMatteo901 Racja i do tego jeszcze ta flaga tęczy i czaszka... Od takiej osoby się nie można spodziewać niczego mądrego. O tym Stanowiski nie wspomniał.
Heynen raczej na pewno wykreślił nazwisko Kaczmarka jeśli chodzi o IO. Tam pojadą najlepsi z najlepszych, a chłopak potencjałem nie wiadomo czy jest dobry do tego 3 składu.
Drugi skład drugim składem, ale ewidentnie widać, że gra nam z Słowenią nie idzie. Nawet taka potęga jak my mamy Reprezentację przeciwko, której nam się ciężko gra.
Ktoś coś wczoraj pisał, że koszulki Chelsea i City się zlewają, to polecam załączyć mecz naszych z Słowenią. Gdyby nie Libero to bym nie wiedział, którzy to nasi.
@Janas11224 Wczoraj może nie zagrał pełnego meczu, ale widać było jak gestykulował Rudigerowi czy Cesarowi jak powinni się ustawiać. Prawdziwy lider środka obrony.
@Ratamahatta W sumie u nas też raczej by się złożyło większości z nieodległych czasów, bo Xavi, Iniesta, Puyol czy Alves to nie są odległe czasy, a dochodzi jeszcze Busquets, Alba i Pique. Valdes lub Ter Stegen, Suarez, Messi i Ronaldinho.
@socha Porównanie z czterech liter. Jeśli to jest twoja opinia to nie wiesz, co piszesz, a jeśli skopiowałeś ten bzdurny komentarz z neta, to powinieneś dać cudzysłów.
@mkord Wygrała drużyna, która zbudowała skład od podstaw. Poza Kante i Azpiluceta tam nie było zawodników grających dłużej niż 4 sezony i zatrudnili fachowca, który to wszystko poukładał. Nie wydawali ponad pół miliarda na obronę jak City.
Niech City czy PSG wydają jeszcze miliard, to może wtedy LM wygrają. Tak jak kiedyś powiedział boski Johan "Worek pieniędzy nie gra." Prędzej Barcelona się ogarnie i wygra LM niż oni. Szejkowie byli blisko rok temu czy teraz, ale oni przegrali te Finały zanim się te spotkania odbyły.
@yoodash To chyba oglądałeś jakiś inny Finał. Według mnie ten Finał był dużo ciekawszy niż Finał Liverpool-Totki czy Bayern-PSG. Jak dla Ciebie był nudny, to nie wiem jakby miał wyglądać. Były już dużo nudniejsze Finały.
2
@Katalończyk 99 @Sulimo Oczywiście zbanować, ale razem z osobą o której wspomniał w swoich postach.
0
@foczkyyyhg Oczywiście. Może grać w la lidze, ale na LM jest za słaby.
0
@Rust_Cohle Wiadomo, że będzie się przyjaźnił z Wijnaldumem i Pique, a na resztę hołoty nawet nie popatrzy.
9
@DonMatteo901 Racja i do tego jeszcze ta flaga tęczy i czaszka... Od takiej osoby się nie można spodziewać niczego mądrego. O tym Stanowiski nie wspomniał.
0
Komentarz usunięty
0
@Quavosk Chcesz to możemy tutaj zrobić gorącą dyskusję.
4
@Quavosk Zacznij pisać o LGBT i innych głupotach, to masz hat tricka pewnego. Przynajmniej raz w tygodniu.
5
@Chakalaka Do hoteli/hosteli mogą przychodzić ludzie jacy chcą. Ludzie o różnych orientacjach seksualnych lub inni. Więc takie coś jest niepotrzebne.
11
@Chakalaka Słaba inicjatywa.
7
No, wreszcie Iga w 2 rundzie RG!
1
Piękna Iga idzie po 2 rundę pewnie w przeciwieństwie do Hurkacza niestety...
3
Heynen raczej na pewno wykreślił nazwisko Kaczmarka jeśli chodzi o IO. Tam pojadą najlepsi z najlepszych, a chłopak potencjałem nie wiadomo czy jest dobry do tego 3 składu.
0
Kaczmarek słaby mecz. On nie potrafi kończyć sytuacji.
1
@DaPidejpi Nawet zapomniałem, że taki zawodnik istnieje. Ostatnie wzmianki o nim pamiętam jak był w naszych juniorach.
0
Blok dobrze funkcjonuje, ale nie ma wykończenia.
1
Drugi skład drugim składem, ale ewidentnie widać, że gra nam z Słowenią nie idzie. Nawet taka potęga jak my mamy Reprezentację przeciwko, której nam się ciężko gra.
2
Ktoś coś wczoraj pisał, że koszulki Chelsea i City się zlewają, to polecam załączyć mecz naszych z Słowenią. Gdyby nie Libero to bym nie wiedział, którzy to nasi.
0
@Janas11224 Wczoraj może nie zagrał pełnego meczu, ale widać było jak gestykulował Rudigerowi czy Cesarowi jak powinni się ustawiać. Prawdziwy lider środka obrony.
0
@tomek8756 Oj u mnie to by nie przeszło i skończyło by się na zamknięciu w piwnicy i mogła by jedynie przytulać się do szczurów.
5
@Rewolucja123 Dobrze, że inne ligi nie świrują już z tym pawiana. Została już tylko ta nieszczęsna Premier Ligue.
1
@Ratamahatta W sumie u nas też raczej by się złożyło większości z nieodległych czasów, bo Xavi, Iniesta, Puyol czy Alves to nie są odległe czasy, a dochodzi jeszcze Busquets, Alba i Pique. Valdes lub Ter Stegen, Suarez, Messi i Ronaldinho.
1
@DaPidejpi Z wszystkich został tylko De Bruyne. Spróbowałbym gdzieś jeszcze wepchać Davida Silvę, ale zasadniczo to nie ma za bardzo gdzie.
12
@Dzemix111 Mam to samo z Thomasem Mullerem w Bayernie.
0
@socha Porównanie z czterech liter. Jeśli to jest twoja opinia to nie wiesz, co piszesz, a jeśli skopiowałeś ten bzdurny komentarz z neta, to powinieneś dać cudzysłów.
3
@Arnold1234 Słaby to najwyżej może być Twój komentarz. W Lipsku to był kozak.
0
@ObiektywnyKibic121 Akurat to nie był żaden autobus.
0
@mkord Wygrała drużyna, która zbudowała skład od podstaw. Poza Kante i Azpiluceta tam nie było zawodników grających dłużej niż 4 sezony i zatrudnili fachowca, który to wszystko poukładał. Nie wydawali ponad pół miliarda na obronę jak City.
0
Niech City czy PSG wydają jeszcze miliard, to może wtedy LM wygrają. Tak jak kiedyś powiedział boski Johan "Worek pieniędzy nie gra." Prędzej Barcelona się ogarnie i wygra LM niż oni. Szejkowie byli blisko rok temu czy teraz, ale oni przegrali te Finały zanim się te spotkania odbyły.
3
@yoodash To chyba oglądałeś jakiś inny Finał. Według mnie ten Finał był dużo ciekawszy niż Finał Liverpool-Totki czy Bayern-PSG. Jak dla Ciebie był nudny, to nie wiem jakby miał wyglądać. Były już dużo nudniejsze Finały.
10
@GeneralXavi Na pewno się cieszy z triumfu swojego ukochanego klubu, co ma sobie myśleć?