0

@AmigoBlancos Oni akurat nie będą komentować, bo są Borek, Laskowski i Szpakowski. TVP ma z kogo wybierać.

0

@Encore No, kiepskie porównanie.

0

Argentyna od ponad 6 lat liczy tylko na geniusz Messiego. Mocno przeciętna Reprezentacja.

1

@Barca_Big_Moment Coraz lepsze informacje.

1

@MessInTheClub Najlepsza część.

3

@MesQueUnClub96 Wydaję mi się, że tak.

1

@Coutinho007 Może słoneczko przygrzało. U mnie też ostatnio jest dużo cieplej niż było, ale staram się nie odlatywać z tego powodu.

1

@AmigoBlancos Zła informacja dla Angoli. Walker to nie ten sam poziom.

6

Iga Świątek w 3 rundzie RG. Gratulacje Iga!

1

@JimMorrisonFCB W obecnych czasach z każdego szczypiora da się zrobić byka (Goretzka). Od początku mówiłem, że Radwańska musi iść poćwiczyć na siłowni.

4

@Ghazul3293 Chyba Cię głowa boli.

1

@Ghazul3293 Jaka?

1

@michal26 To jest przepaść.

0

@mekston Stawiam, że go obroni i to bez żadnej presji.

1

Pewnie też Radwańska niemiłosiernie męczyła by się z tą Peterson i byłby 3 set, bo jej nie szło na mączce.

0

U Świątek nie ma takiej presji jak była u Radwańskiej. Agnieszka choćby się miała zesrać była pompowana do wygrywania szlema, a Świątek przyszła i sobie go wygrała tyle.

0

@Encore Król Nadal nadal ma żonę i gdzie on mógłby swoją RolandoGarosową córeczkę poślubić? To by było kazirodztwo. Ja się ustawiam w kolejce.

2

@Kgorecki2500 Twoja opinia raczej.

0

@michal26 Też zauważyłem, że z spotkania na spotkanie rośnie w oczach.

1

6-1 czyli deklasacja. Nawet nie chce sobie wyobrazić, co by było gdyby Iga miała lepszy 1 serwis.

1

@adi7adi8 W szoku jest? Nie dziwię się Polka ją miażdży w każdym aspekcie.

3

Iga bardzo spokojna jest, a jak jest spokojna to lepsza.

1

To może być szybki set. Dawaj Iga.

0

@Encore Którykolwiek pojedzie z nich, to wiele się nie nagra.

1

Kaczmarek raczej nie pojedzie na IO. Musiałby ktoś być kontuzjowany.

0

Dobra, dawać tą Igę już.

0

@Colon Federer to wzór jeśli chodzi o zachowanie. Wspaniały jest w wszystkim.

0

Roger jest wspaniały.

0

@Encore To i tak cały czas TOP i jestem pod dużym wrażeniem, że potrafi, tak grać. Hurkacz synku ucz się.

0

U Federera to widać ten wiek i te operacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?