@JimMorrisonFCB W obecnych czasach z każdego szczypiora da się zrobić byka (Goretzka). Od początku mówiłem, że Radwańska musi iść poćwiczyć na siłowni.
U Świątek nie ma takiej presji jak była u Radwańskiej. Agnieszka choćby się miała zesrać była pompowana do wygrywania szlema, a Świątek przyszła i sobie go wygrała tyle.
0
@AmigoBlancos Oni akurat nie będą komentować, bo są Borek, Laskowski i Szpakowski. TVP ma z kogo wybierać.
0
@Encore No, kiepskie porównanie.
0
Argentyna od ponad 6 lat liczy tylko na geniusz Messiego. Mocno przeciętna Reprezentacja.
1
@Barca_Big_Moment Coraz lepsze informacje.
1
@MessInTheClub Najlepsza część.
3
@MesQueUnClub96 Wydaję mi się, że tak.
1
@Coutinho007 Może słoneczko przygrzało. U mnie też ostatnio jest dużo cieplej niż było, ale staram się nie odlatywać z tego powodu.
1
@AmigoBlancos Zła informacja dla Angoli. Walker to nie ten sam poziom.
6
Iga Świątek w 3 rundzie RG. Gratulacje Iga!
1
@JimMorrisonFCB W obecnych czasach z każdego szczypiora da się zrobić byka (Goretzka). Od początku mówiłem, że Radwańska musi iść poćwiczyć na siłowni.
4
@Ghazul3293 Chyba Cię głowa boli.
1
@Ghazul3293 Jaka?
1
@michal26 To jest przepaść.
0
@mekston Stawiam, że go obroni i to bez żadnej presji.
1
Pewnie też Radwańska niemiłosiernie męczyła by się z tą Peterson i byłby 3 set, bo jej nie szło na mączce.
0
U Świątek nie ma takiej presji jak była u Radwańskiej. Agnieszka choćby się miała zesrać była pompowana do wygrywania szlema, a Świątek przyszła i sobie go wygrała tyle.
0
@Encore Król Nadal nadal ma żonę i gdzie on mógłby swoją RolandoGarosową córeczkę poślubić? To by było kazirodztwo. Ja się ustawiam w kolejce.
2
@Kgorecki2500 Twoja opinia raczej.
0
@michal26 Też zauważyłem, że z spotkania na spotkanie rośnie w oczach.
1
6-1 czyli deklasacja. Nawet nie chce sobie wyobrazić, co by było gdyby Iga miała lepszy 1 serwis.
1
@adi7adi8 W szoku jest? Nie dziwię się Polka ją miażdży w każdym aspekcie.
3
Iga bardzo spokojna jest, a jak jest spokojna to lepsza.
1
To może być szybki set. Dawaj Iga.
0
@Encore Którykolwiek pojedzie z nich, to wiele się nie nagra.
1
Kaczmarek raczej nie pojedzie na IO. Musiałby ktoś być kontuzjowany.
0
Dobra, dawać tą Igę już.
0
@Colon Federer to wzór jeśli chodzi o zachowanie. Wspaniały jest w wszystkim.
0
Roger jest wspaniały.
0
@Encore To i tak cały czas TOP i jestem pod dużym wrażeniem, że potrafi, tak grać. Hurkacz synku ucz się.
0
U Federera to widać ten wiek i te operacje.