2

Iga jazda! Powodzenia.

0

@amanter Łomża miodowa jest super.

0

@Encore Iga też ma tą bezczelność przy niektórych zagraniach. Czasami to powinna przeprosić, że jest taka zajebista.

0

@VenoM Jeszcze jak. Chociaż, co kto lubi.

0

@Encore Zobaczymy, ale mam mieszane uczucia. Oczywiście chciałbym, żeby ten mecz dłużej trwał.

0

Tsitsipas raczej ogra Ruska 3-0 na sucho, a szkoda bo liczyłem, że ten mecz będzie dłuższy.

34

@Oskar00 Dno to jest co najwyżej twój komentarz.

2

@Sysia11 Prezes marny, a i tak najlepszy z wszystkich prezesów PZPN w ostatnich 25 latach. @SaulGoodman Wywalenie Brzeczka to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć, ale trochę za późno.

0

@PatrychoO Masz zamiar oglądać Argentynę? Jesteś odważny! Ja sobie raczej oszczedzę tej katorgi.

0

@Encore Nadal gra fenomenalnie na mączce, ale też inni grają tam słabiej i to widać. Raz go tam Novak pokonał, ale to było raz i raczej się to nie powtórzy.

0

Tsitsipas mógłby powalczyć z Nadalem, tak myślę.

1

Kurde przełączyłem na TVP i przestraszyłem się Maryli Rodowicz. Wygląda jakby z grobu wstała.

0

Jak coś to na TVN 7 leci film z Seagalem Nico: Ponad prawem z 1988 roku. Mało jest tych filmów z szczupłym Stevenem.

6

@Przemek2323 Akurat tutaj dobrze. W tak marnego Prezydenta USA trzeba walić zawsze i wszędzie.

2

Jakoś nigdy aż tak nie fascynowałem się deblem. No, ale się kurde cieszę i tak! Brawo Iga!

1

@kaamil1910 Hehehe również dobre.

0

@kibicsportu Jest w dużo lepszej formie niż tegorocznym Australian Open. Jeśli wygra teraz RG, to będzie główną faworytką Wimbledonu, IO i US Open.

0

@Mr8lack Ale teściowej byś polecił?

1

@macio_944 A w tej głowie są same trociny.

5

@GeneralXavi Gdzie tam... U takiego szamana nawet zakwasy by były niebezpieczne.

6

Iga gra niektóre piłki, tak jakby nie miała układu nerwowego, a nieraz za bardzo się podpala i widać, że się denerwuje. Jest najbardziej obecnie nieprzewidywalna w tenisie z kobiet na świecie. Ciężko ją rozgryźć jak chce zagrać i to jest w niej najlepsze.

2

@Wilczeq Samo wyjście z grupy będzie godne, żeby je umieścić przy osiągnięciach Polskiego sportu w ostatnich latach. :D

2

@Wilczeq Turnieje wielkiego szlema są jak LM w piłce nożnej, a to co wygrywała Radwańska to jak SPH. W pewnym sensie Iga już ją przebiła.

2

@PatrychoO Iga już to zrobiła, ale myślę, że Radwańska jest dumna. Może troszkę ją to szczypie.

0

@Nieznajomy Jak zaczął notorycznie rzucać rakietami, to właśnie pomyślałem, że talent ma, ale z taką głową to nic nie osiągnie, a szkoda bo ogromna siła walił te piłki dobrze ponad 220 km na godzinę.

0

@michal26 Janowicz początkowo wyglądał na kozaka, który szybciej wygra szlema niż Radwańska, a wyszło jak wyszło...

6

Brawo Igunia!!!

7

Mówią, że tenis to nudny sport, a ja ostatnio tym bardziej żyje niż piłką nożną. Może na EURO trochę się to zmieni.

1

Iga ma coś z Nadala i Federera. Elegancja Federera i siłę Nadala.

3

@Quavosk W nocy tam korona wirus robi spustoszenie pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?