@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.
@masq Zależy jakie masz podejście do teściowej, bo choćbym nie wiem jak lubił swoją, to nie chciałbym, żeby wszędzie była tam gdzie my. Czas w dwoje to czas dla partnerki/żony, a nie dla mamy/teściowej.
@Leooo Mama to zawsze mama, ale nie chciałbym, żeby mi się wtrącała w związek. No, chyba żeby miała rację, co do partnerki/żony, to wiadomo kogo bym wybrał, ale nie w przypadku gdzie po prostu nie lubi kobiety i ingeruje dla zasady.
@Homeopata8989 Pizzy już się najadłem, a jak zgłaszałem, że coś mi się nie podoba to, to olewali. A jak Turkowi powiedziałem "Panie więcej mięsa, mnie surówki, bo ja królikiem nie jestem." To przeprosił i dał mi tak jak lubię.
Jak Iga nie wygrała w tym roku singla RG, to niech sobie chociaż to w deblu odbije. Prestiż nieporównywalnie mniejszy, ale jednak fajnie mieć szlema nawet w deblu.
@patry295 Jak kolega trafił jak graliśmy w siatkówkę nielubianą koleżankę w głowę podczas serwisu. No, to była bomba ala Leon. Koleżanka aż sobie usiadła z wrażenia, bo kolega potrafił przypierdzielić.
0
@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.
0
Może 6-0 na sucho nie będzie.
1
Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.
0
@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.
6
Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.
4
Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.
0
Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.
0
Ależ teraz Nadal miał szczęście.
0
@MSN30 Ja nawet byłem młodszy od CRa jak mi zmarła mama. Więc znam ten ból straty. Najgorszemu wrogowi nie życzę. W sumie to nawet gorzej, bo ojciec to ojciec, a matka, a szczególnie dobra to boli podwójnie.
2
@Darkfin Może na złość Anglikom, bo oni się nie lubią.
1
@Barca1992 Nawet się nie muszą z tego tłumaczyć.
3
No, wreszcie koniec... Tsitsipas w Finale RG!
0
@PatrychoO Nie było. Wczoraj było z Ukrainką :D
1
@Encore Wychowała to wychowała, ale nie może żyć jego życiem.
0
Tsitsipas blisko bliziutko.
0
@PanZagadka TeamMadkiPolki i Team internetowe Julki.
7
@masq Zależy jakie masz podejście do teściowej, bo choćbym nie wiem jak lubił swoją, to nie chciałbym, żeby wszędzie była tam gdzie my. Czas w dwoje to czas dla partnerki/żony, a nie dla mamy/teściowej.
19
@Leooo Mama to zawsze mama, ale nie chciałbym, żeby mi się wtrącała w związek. No, chyba żeby miała rację, co do partnerki/żony, to wiadomo kogo bym wybrał, ale nie w przypadku gdzie po prostu nie lubi kobiety i ingeruje dla zasady.
1
Wydaję mi się, że Tsitsipas już tego nie wypuści.
0
Widać, że już rękawami oddychają. Podobnie jak wczoraj Krejcikova.
0
@Homeopata8989 Pizzy już się najadłem, a jak zgłaszałem, że coś mi się nie podoba to, to olewali. A jak Turkowi powiedziałem "Panie więcej mięsa, mnie surówki, bo ja królikiem nie jestem." To przeprosił i dał mi tak jak lubię.
9
@Homeopata8989 Ja tam wolę Turków, bo dobrego kebaby robią.
0
@masq Nie. Świadek jest tylko świadkiem.
0
@JimMorrisonFCB Chcesz to daj białą flagę. Ja biało czerwoną ściągnę dopiero po EURO.
0
Piękna długa wymiana.
1
@budel17 Też mi się wydaje czy Novak lub Nadal zagrają słabszy mecz, to i tak to wygrają, a szczególnie Hiszpan.
1
Tsitsipas gra coraz słabiej.
2
Jak Iga nie wygrała w tym roku singla RG, to niech sobie chociaż to w deblu odbije. Prestiż nieporównywalnie mniejszy, ale jednak fajnie mieć szlema nawet w deblu.
1
Mam nadzieję, że Tsitsipas wygra nie jednego szlema, ale przy Djokovicu i Nadalu będzie mu ciężko. No, ale oni wiecznie grać nie będą.
0
@patry295 Jak kolega trafił jak graliśmy w siatkówkę nielubianą koleżankę w głowę podczas serwisu. No, to była bomba ala Leon. Koleżanka aż sobie usiadła z wrażenia, bo kolega potrafił przypierdzielić.