@Quavosk Aktualnie nie widzę lepszych tenisitów niż Djokovic, Nadal czy nawet wiekowy Roger. Ci dużo młodsi od nich zawodnicy nie potrafią z nimi grać, jakby mieli pełne gacie lub brak odpowiednich umiejętności. Ta wielka trójka do 50 nie będzie grać.
@Rewolucja123 Ja nie widziałem pisania o pokorze w ostatnich sezonach, a więcej komentarzy z dużą pewnością siebie lub z narzekaniem przy każdej możliwej sytuacji
@Darkfin Nie jest dobrym przywódcą jest zwykłym prymitywem podobnie jak jego poprzednicy. Ruscy mają ogromny potencjał, a on nie potrafi go wykorzystać, to że zajął jakiś Krym nic tego nie zmienia. Rosja ma marnych przywódców i tego nic nie zmieni. Ostatnim silnym przywódcą był Józef Stalin na szczęście dla tego świata nie miał swoich następców. Rosja najwyżej może grozić USA by ich w 2 tygodnie zjadło.
@Stagiryta Skoro takie coś u obcej Reprezentacji wywołało u mnie emocje, to nie chcę nawet wiedzieć, co by było gdyby to spotkało kogoś z naszych. Serce by mi chyba pękło... Nie życzę tego nikomu, bo niema nic ważniejszego niż ludzkie życie nawet 100 miliardów Euro nie jest warte tyle, co ludzkie życie.
Pije sobie teraz Łomżę miodową i delektuje się tym meczem. Po dzisiejszym stresie jakiś relaks się należy. W pewnym momencie się czułem jakby to spotkało kogoś z mojej rodziny.
0
@Rewolucja123 Jest najlepszym pomocnikiem Barcelony w tym i poprzednim sezonie.
0
@Deviler Przypominam, że to było 5 lat temu.
0
@Quavosk Aktualnie nie widzę lepszych tenisitów niż Djokovic, Nadal czy nawet wiekowy Roger. Ci dużo młodsi od nich zawodnicy nie potrafią z nimi grać, jakby mieli pełne gacie lub brak odpowiednich umiejętności. Ta wielka trójka do 50 nie będzie grać.
2
@Rewolucja123 Co są w stanie zaoferować konkretnie. De Jong ich miażdży zarówno szybkościowo jak w grze ofensywnej. W obronie to podobny poziom.
25
@Rewolucja123 Rodri i Busi lepsi od De Jonga chyba nie...
9
@Rewolucja123 Jest.
0
@Rewolucja123 Ja nie widziałem pisania o pokorze w ostatnich sezonach, a więcej komentarzy z dużą pewnością siebie lub z narzekaniem przy każdej możliwej sytuacji
0
W sezonie 2014 2015 ciągle pisaliście o pokorze nawet jak graliśmy z ogórkami. W sezonie 2021 2022 też o tym piszcie to może znowu wygramy :D
2
@IronSanHybrid La Rambla w pigułce.
0
@Stagiryta Masz rację. Nie, tak jak Słowacja. W 100% się zgadzam.
8
Dobre mecze dzisiaj. Tutaj Anglia-Chorwacja miał być hitem, a lepsze były Austria-Macedonia i Holandia-Ukraina.
0
Jeszcze Holandia to przegra. Gdzie obrona?
0
@orzel20 Musiałby stać tam gdzie był strzał, żeby to obronić. Mało który bramkarz by to wyjął
1
@SteuerFreiMoney Raczej za wcześnie na takie wnioski, to dopiero pierwsze mecze.
3
Piękny strzał Yarmolenki.
2
Bałem się o De Jonga, bo miałem dzisiaj podobnie na orliku i ledwo chodzę. Dobrze, że nic mu się nie stało.
1
@Barca_Big_Moment O jakim Ty faworyzowaniu piszesz? Boli Cię ten Djokovic? W obecnej formie pokonałby Rafę na każdej nawierzchni.
1
@Janiama 2-0 dla Holendrów. Z takim przeciwnikiem jak Ukraina Oranje powinni sobie poradzić nawet bez Van Dijka.
1
@Barca1992 Klasyka.
1
Pan Strejlau to swój chłop. Chciałbym mieć takiego dziadka.
0
Nole ma wszystko pod kontrolą. Jest bardzo blisko tego 2 RG.
1
Pandev to jak wino im starszy tym lepszy. Gra na lepszym poziomie niż 10 lat temu.
0
@marcin000019 Ja myślę, że. Na spokojnie wygramy 2-0.
1
@JohnnyBarca Niech lepiej już kończy karierę.
0
@korolocik W twojej wypowiedzi nie było żadnej mądrości. Widać, że jesteś dzieckiem, co najwyżej jak się z czymś nie zgadza "XD" potrafi napisać.
0
@korolocik Jak nie masz nic mądrego do napisania poza "XD" to się nie wypowiadaj.
0
@Darkfin Nie jest dobrym przywódcą jest zwykłym prymitywem podobnie jak jego poprzednicy. Ruscy mają ogromny potencjał, a on nie potrafi go wykorzystać, to że zajął jakiś Krym nic tego nie zmienia. Rosja ma marnych przywódców i tego nic nie zmieni. Ostatnim silnym przywódcą był Józef Stalin na szczęście dla tego świata nie miał swoich następców. Rosja najwyżej może grozić USA by ich w 2 tygodnie zjadło.
0
@tristan87 Nawet mi k***a nie pisz.. Ma komentować Borek lub Laskowski.
2
@Stagiryta Skoro takie coś u obcej Reprezentacji wywołało u mnie emocje, to nie chcę nawet wiedzieć, co by było gdyby to spotkało kogoś z naszych. Serce by mi chyba pękło... Nie życzę tego nikomu, bo niema nic ważniejszego niż ludzkie życie nawet 100 miliardów Euro nie jest warte tyle, co ludzkie życie.
3
Pije sobie teraz Łomżę miodową i delektuje się tym meczem. Po dzisiejszym stresie jakiś relaks się należy. W pewnym momencie się czułem jakby to spotkało kogoś z mojej rodziny.