@draxidox@AlexDark00 Nie wykręci takich samych liczb. Lewandowski strzelił 41 goli w samej lidze, a on nie strzeli 40 goli w wszystkich rozgrywkach. Tu nie chodzi o trofea, bo w tym Kane nie ma czego szukać przy żadnym napastniku z najlepszych lig. Gdyby miał przejść do lepszego klubu, to już by to zrobił 4-5 lat temu.
@draxidox Gdzie jest Lewy, a gdzie Kane? Anglik to jedynie jego słabsza wersja. Umniejszanie, bo jak Polak może być tak dobry, że jest lepszy technicznie od Anglika czy Włocha, a jednak może tak być i tak jest.
@AlexDark00@Kacper1432@draxidox Włocha akurat zjada i to bez popijania. Teraz tak piszecie, bo Lewy nie pokazał nic z Słowacją. Macie prawo, bo jesteście młodzi.
@RobiS Nigdy go nie lubiłem, bo był chamem, mendą, wrzodem, czerwonym Ramosem, ale jednak był wojownikiem. Może bez honoru, ale wojownikiem. Kończy się pewna epoka zawodników.
@amanter Strzeli 3 głupie miny, to będzie hattrick. Niemcy to Niemcy z nim jego kiwanie się w miejscu nie przejdzie. Zaliczy tyle kontaktów z piłką co Lewandowski z Słowacją.
7
@Gibbon_FCB Wolski to świetny komentator. Komentował wiele Finałów LM i El Clasico.
9
Te uczucie kiedy na ME komentują Wolski czy Laskowski, a Finał i tak będzie komentował Szpakowski...
0
@rafalonso1 Ciężko żeby było inaczej jak Dembele zagrał 2 minuty na ME.
2
Bardzo piękny gest dla Eriksena.
1
@Janiama Dania-Belgia 1-2. Mam, tak samo jak Ty, ale liczę na niespodziankę z strony Danii.
0
@Tales_Omletu Tak, to jest jak się za dużo chleje sąsiad ma tak samo, a dziwi się dlaczego.
0
@norbi77 Nie wydaję mi się, żeby jakiś klub z TOP chciał 35 letniego zawodnika z ogromną pensją. Odejdzie do jakiegoś klubu z poza Europy.
1
@draxidox @AlexDark00 Nie wykręci takich samych liczb. Lewandowski strzelił 41 goli w samej lidze, a on nie strzeli 40 goli w wszystkich rozgrywkach. Tu nie chodzi o trofea, bo w tym Kane nie ma czego szukać przy żadnym napastniku z najlepszych lig. Gdyby miał przejść do lepszego klubu, to już by to zrobił 4-5 lat temu.
0
@draxidox Gdzie jest Lewy, a gdzie Kane? Anglik to jedynie jego słabsza wersja. Umniejszanie, bo jak Polak może być tak dobry, że jest lepszy technicznie od Anglika czy Włocha, a jednak może tak być i tak jest.
9
@AlexDark00 @Kacper1432 @draxidox Włocha akurat zjada i to bez popijania. Teraz tak piszecie, bo Lewy nie pokazał nic z Słowacją. Macie prawo, bo jesteście młodzi.
0
@FC1899Barca No, nareszcie.
4
@lukasbarca86 A był jakiś ręcznik? Bo sobie nie przypominam.
7
@draxidox Kleił trudniejsze podanie. Np wrzutkę z lewej strony. Nawet z tego meczu z Słowacją.
0
@Ghotti Spokojnie porządnie umyje ręce po tym i jakoś to będzie.
0
@PiotrR Są bardzo mocni. Teraz mnie dziwią śmiechy, że z nimi przegraliśmy z kretesem. Nawet wersja Nawałki vol 2014-2016 miałaby z nimi ciężko.
1
@RobiS Nigdy go nie lubiłem, bo był chamem, mendą, wrzodem, czerwonym Ramosem, ale jednak był wojownikiem. Może bez honoru, ale wojownikiem. Kończy się pewna epoka zawodników.
1
Spinacola zawalił trochę mógł dobić Szwajcarów.
0
@amanter Strzeli 3 głupie miny, to będzie hattrick. Niemcy to Niemcy z nim jego kiwanie się w miejscu nie przejdzie. Zaliczy tyle kontaktów z piłką co Lewandowski z Słowacją.
0
@PiotrR Raczej wygrają z Portugalią. Szkopy to szkopy często idą po swoje.
1
@fart Jak oni mają DNA Barcy.
0
Ależ pięknie Locatelli! W ogóle cała akcja piękna! Włosi faworyci tych mistrzostw
5
Chiellini ostatnia taka impreza w karierze. Szkoda.
0
Włochy mogą wygrać te ME. Jedyny groźny rywal dla nich to Francja. Reszta spokojnie do ogrania.
1
@PiotrR A jak imię do czegoś zobowiązuje :D
0
Brawo Ramsey gol Walia 1-0.
1
Bale już nie jest tak szybki jak kiedyś.
0
@DaPidejpi Jestem pewien, że nie bylibyśmy skazywani na porażkę i nie byłoby zaskoczenia jakbyśmy ich ograli.
0
@Lokoo Będzie remis 2-2 @Janiama zapamiętaj.
0
@BlaseR9 Myślałem, że pokaże środkowy palec. Nie wiem dlaczego :D
0
Polska z ME 2016 by tą obecną Hiszpanie ograła i zabiegała. Nawet nie ma co z tym dyskutować, ale obecnie to nie jest niestety możliwe.