7

@Gibbon_FCB Wolski to świetny komentator. Komentował wiele Finałów LM i El Clasico.

9

Te uczucie kiedy na ME komentują Wolski czy Laskowski, a Finał i tak będzie komentował Szpakowski...

0

@rafalonso1 Ciężko żeby było inaczej jak Dembele zagrał 2 minuty na ME.

2

Bardzo piękny gest dla Eriksena.

1

@Janiama Dania-Belgia 1-2. Mam, tak samo jak Ty, ale liczę na niespodziankę z strony Danii.

0

@Tales_Omletu Tak, to jest jak się za dużo chleje sąsiad ma tak samo, a dziwi się dlaczego.

0

@norbi77 Nie wydaję mi się, żeby jakiś klub z TOP chciał 35 letniego zawodnika z ogromną pensją. Odejdzie do jakiegoś klubu z poza Europy.

1

@draxidox @AlexDark00 Nie wykręci takich samych liczb. Lewandowski strzelił 41 goli w samej lidze, a on nie strzeli 40 goli w wszystkich rozgrywkach. Tu nie chodzi o trofea, bo w tym Kane nie ma czego szukać przy żadnym napastniku z najlepszych lig. Gdyby miał przejść do lepszego klubu, to już by to zrobił 4-5 lat temu.

0

@draxidox Gdzie jest Lewy, a gdzie Kane? Anglik to jedynie jego słabsza wersja. Umniejszanie, bo jak Polak może być tak dobry, że jest lepszy technicznie od Anglika czy Włocha, a jednak może tak być i tak jest.

9

@AlexDark00 @Kacper1432 @draxidox Włocha akurat zjada i to bez popijania. Teraz tak piszecie, bo Lewy nie pokazał nic z Słowacją. Macie prawo, bo jesteście młodzi.

0

@FC1899Barca No, nareszcie.

4

@lukasbarca86 A był jakiś ręcznik? Bo sobie nie przypominam.

7

@draxidox Kleił trudniejsze podanie. Np wrzutkę z lewej strony. Nawet z tego meczu z Słowacją.

0

@Ghotti Spokojnie porządnie umyje ręce po tym i jakoś to będzie.

0

@PiotrR Są bardzo mocni. Teraz mnie dziwią śmiechy, że z nimi przegraliśmy z kretesem. Nawet wersja Nawałki vol 2014-2016 miałaby z nimi ciężko.

1

@RobiS Nigdy go nie lubiłem, bo był chamem, mendą, wrzodem, czerwonym Ramosem, ale jednak był wojownikiem. Może bez honoru, ale wojownikiem. Kończy się pewna epoka zawodników.

1

Spinacola zawalił trochę mógł dobić Szwajcarów.

0

@amanter Strzeli 3 głupie miny, to będzie hattrick. Niemcy to Niemcy z nim jego kiwanie się w miejscu nie przejdzie. Zaliczy tyle kontaktów z piłką co Lewandowski z Słowacją.

0

@PiotrR Raczej wygrają z Portugalią. Szkopy to szkopy często idą po swoje.

1

@fart Jak oni mają DNA Barcy.

0

Ależ pięknie Locatelli! W ogóle cała akcja piękna! Włosi faworyci tych mistrzostw

5

Chiellini ostatnia taka impreza w karierze. Szkoda.

0

Włochy mogą wygrać te ME. Jedyny groźny rywal dla nich to Francja. Reszta spokojnie do ogrania.

1

@PiotrR A jak imię do czegoś zobowiązuje :D

0

Brawo Ramsey gol Walia 1-0.

1

Bale już nie jest tak szybki jak kiedyś.

0

@DaPidejpi Jestem pewien, że nie bylibyśmy skazywani na porażkę i nie byłoby zaskoczenia jakbyśmy ich ograli.

0

@Lokoo Będzie remis 2-2 @Janiama zapamiętaj.

0

@BlaseR9 Myślałem, że pokaże środkowy palec. Nie wiem dlaczego :D

0

Polska z ME 2016 by tą obecną Hiszpanie ograła i zabiegała. Nawet nie ma co z tym dyskutować, ale obecnie to nie jest niestety możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?