1

@DaPidejpi U mnie się zbiera od wczoraj i nic. Dzisiaj ma być podobno w nocy, ale nie chce mi się wierzyć. Rok temu przez tydzień była taka duchota jakby zaraz miało walnąć, a nic nie było. Chociaż w tym roku tego deszczu było dużo więcej, to może jakaś nadzieja jest.

0

@ikar35 Borek go pewnie często łapie za rękę, tak jak to lubi robić, ale to dobry duet.

1

Pozamiatane 1-4 dla Danii. Brawo Duński Dynamit!

1

Możecie pisać, że nie lubię Ruskich, ale ich gra mi się dużo bardziej podobała 3 lata temu na Mundialu. Teraz brak 2 żółtej dla łysego i bardzo kontrowersyjny karny.

2

@Hanok Zabija raczej niesprawiedliwość.

0

To powinna być czerwona.

7

Braithwaite zrobił to w stylu Suareza. Bardzo ładne to było.

0

Dziuba komunikacja w stylu Dembele...

0

Putin ich do łagru za to wyślę.

3

Wszyscy razem z Media Ekspert tu promocji teraz więcej!

2

@Dagoneus @PiotrR Praktycznie nic się nie zmieniła od czasów mojego ulubionego serialu z dzieciństwa "Rodzina zastępcza." Zresztą Piotr Fronczewski podobnie. No, może trochę się wysuszyła, ale perukę ma dalej tą samą :D

1

@PiotrR Tego nie brałem pod uwagę :D

3

Znowu mam zdjęcie Magdy Gessler z podpisem "Maryla Rodowicz o nadwadze." Hahaha ktoś to robi te reklamy, to chyba nie wie jak wygląda Maryla Rodowicz...

0

Urwał by tym łapy Ruskowi.

2

@Geble Przecież nie powie "k***a" jakieś przecinki musi stawiać.

0

Golovin miał świetną okazje. Duńczycy się zachowali jak gość, który w Fifie nie potrafi grać w obronie.

0

No i takie pełne stadiony mają być, a nie jakieś strachy, że ktoś tam kichnie lub ktoś się będzie całował i będzie wszędzie tą śliną chlapał i przez to strach przed zakażeniem.

3

Ten Dziuba jest irytujący.

2

@Dagoneus Za Valverde u nas był. Teraz go nie ma.

1

@Janiama Belgia-Finlandia 4-0. Dania Rosja 2-1. Wydaję mi się, że Belgia sobie postrzela.

2

@Kamilos84 A dzięki. Zastanawiałem się nad 2-0 lub 1-0. Wiedziałem, że Ukraina nic nie strzeli, bo Austria gra dużo lepiej w obronie niż oni i skromne 1-0 im wystarczy.

1

@FCBKasza A jak.

1

@Janiama A kusiło postawić, tak jak grupa osób, co stawiała 3-0 dla Holandii. Szkoda, bo bardzo liczyłem na jakiegoś gola Pandeva.

0

@Barca1922 Pół sezonu miał dobre. Drugie pół słabe lub przeciętne. Zaprezentował się dużo lepiej jak większość myślało, ale to nie jest zawodnik na nasz klub i tyle.

0

Depay kocur.

0

Depay, Wijnaldum i De Jong mogą być kluczowi dla Reprezentacji Holandii na tym EURO.

1

@Janiama Austria-Ukraina 1-0. Holandia-Macedonia 3-1.

0

@amanter Takie rzeczy się nawet powinno krytykować. Takich przypadków jest coraz więcej niestety. Kiedyś jakiś ciemnoskóry biegacz się czuł kobietą i zaczął biegać z kobietami, a teraz to... Mogę się założyć, że ten gościu wygra te podnoszenie ciężarów, bo żadna kobieta nie jest tak silna jak facet.

6

@Heheszek71 Powinno startować z mężczyznami.

2

@macio_944 To jest woda wyciśnięta prosto z koszulek Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?