@DaPidejpi U mnie się zbiera od wczoraj i nic. Dzisiaj ma być podobno w nocy, ale nie chce mi się wierzyć. Rok temu przez tydzień była taka duchota jakby zaraz miało walnąć, a nic nie było. Chociaż w tym roku tego deszczu było dużo więcej, to może jakaś nadzieja jest.
Możecie pisać, że nie lubię Ruskich, ale ich gra mi się dużo bardziej podobała 3 lata temu na Mundialu. Teraz brak 2 żółtej dla łysego i bardzo kontrowersyjny karny.
@Dagoneus@PiotrR Praktycznie nic się nie zmieniła od czasów mojego ulubionego serialu z dzieciństwa "Rodzina zastępcza." Zresztą Piotr Fronczewski podobnie. No, może trochę się wysuszyła, ale perukę ma dalej tą samą :D
Znowu mam zdjęcie Magdy Gessler z podpisem "Maryla Rodowicz o nadwadze." Hahaha ktoś to robi te reklamy, to chyba nie wie jak wygląda Maryla Rodowicz...
No i takie pełne stadiony mają być, a nie jakieś strachy, że ktoś tam kichnie lub ktoś się będzie całował i będzie wszędzie tą śliną chlapał i przez to strach przed zakażeniem.
@Kamilos84 A dzięki. Zastanawiałem się nad 2-0 lub 1-0. Wiedziałem, że Ukraina nic nie strzeli, bo Austria gra dużo lepiej w obronie niż oni i skromne 1-0 im wystarczy.
@Barca1922 Pół sezonu miał dobre. Drugie pół słabe lub przeciętne. Zaprezentował się dużo lepiej jak większość myślało, ale to nie jest zawodnik na nasz klub i tyle.
@amanter Takie rzeczy się nawet powinno krytykować. Takich przypadków jest coraz więcej niestety. Kiedyś jakiś ciemnoskóry biegacz się czuł kobietą i zaczął biegać z kobietami, a teraz to... Mogę się założyć, że ten gościu wygra te podnoszenie ciężarów, bo żadna kobieta nie jest tak silna jak facet.
1
@DaPidejpi U mnie się zbiera od wczoraj i nic. Dzisiaj ma być podobno w nocy, ale nie chce mi się wierzyć. Rok temu przez tydzień była taka duchota jakby zaraz miało walnąć, a nic nie było. Chociaż w tym roku tego deszczu było dużo więcej, to może jakaś nadzieja jest.
0
@ikar35 Borek go pewnie często łapie za rękę, tak jak to lubi robić, ale to dobry duet.
1
Pozamiatane 1-4 dla Danii. Brawo Duński Dynamit!
1
Możecie pisać, że nie lubię Ruskich, ale ich gra mi się dużo bardziej podobała 3 lata temu na Mundialu. Teraz brak 2 żółtej dla łysego i bardzo kontrowersyjny karny.
2
@Hanok Zabija raczej niesprawiedliwość.
0
To powinna być czerwona.
7
Braithwaite zrobił to w stylu Suareza. Bardzo ładne to było.
0
Dziuba komunikacja w stylu Dembele...
0
Putin ich do łagru za to wyślę.
3
Wszyscy razem z Media Ekspert tu promocji teraz więcej!
2
@Dagoneus @PiotrR Praktycznie nic się nie zmieniła od czasów mojego ulubionego serialu z dzieciństwa "Rodzina zastępcza." Zresztą Piotr Fronczewski podobnie. No, może trochę się wysuszyła, ale perukę ma dalej tą samą :D
1
@PiotrR Tego nie brałem pod uwagę :D
3
Znowu mam zdjęcie Magdy Gessler z podpisem "Maryla Rodowicz o nadwadze." Hahaha ktoś to robi te reklamy, to chyba nie wie jak wygląda Maryla Rodowicz...
0
Urwał by tym łapy Ruskowi.
2
@Geble Przecież nie powie "k***a" jakieś przecinki musi stawiać.
0
Golovin miał świetną okazje. Duńczycy się zachowali jak gość, który w Fifie nie potrafi grać w obronie.
0
No i takie pełne stadiony mają być, a nie jakieś strachy, że ktoś tam kichnie lub ktoś się będzie całował i będzie wszędzie tą śliną chlapał i przez to strach przed zakażeniem.
3
Ten Dziuba jest irytujący.
2
@Dagoneus Za Valverde u nas był. Teraz go nie ma.
1
@Janiama Belgia-Finlandia 4-0. Dania Rosja 2-1. Wydaję mi się, że Belgia sobie postrzela.
2
@Kamilos84 A dzięki. Zastanawiałem się nad 2-0 lub 1-0. Wiedziałem, że Ukraina nic nie strzeli, bo Austria gra dużo lepiej w obronie niż oni i skromne 1-0 im wystarczy.
1
@FCBKasza A jak.
1
@Janiama A kusiło postawić, tak jak grupa osób, co stawiała 3-0 dla Holandii. Szkoda, bo bardzo liczyłem na jakiegoś gola Pandeva.
0
@Barca1922 Pół sezonu miał dobre. Drugie pół słabe lub przeciętne. Zaprezentował się dużo lepiej jak większość myślało, ale to nie jest zawodnik na nasz klub i tyle.
0
Depay kocur.
0
Depay, Wijnaldum i De Jong mogą być kluczowi dla Reprezentacji Holandii na tym EURO.
1
@Janiama Austria-Ukraina 1-0. Holandia-Macedonia 3-1.
0
@amanter Takie rzeczy się nawet powinno krytykować. Takich przypadków jest coraz więcej niestety. Kiedyś jakiś ciemnoskóry biegacz się czuł kobietą i zaczął biegać z kobietami, a teraz to... Mogę się założyć, że ten gościu wygra te podnoszenie ciężarów, bo żadna kobieta nie jest tak silna jak facet.
6
@Heheszek71 Powinno startować z mężczyznami.
2
@macio_944 To jest woda wyciśnięta prosto z koszulek Ronaldo.