Ja to zawsze zapamiętam duet tych komenatorów błaznów jak w 2015 Messi w PK się nie cieszył z gola, bo sędzia odgwizdał spalonego, a oni mówili, że Messiemu nie wypada się cieszyć z bramek przeciwko takiemu Elche hahaha aż mi się śmiać chce jak sobie to przypominam.
@Michu30 Widać, że przełożony ma nosa do typowania. W sumie mój też, bo też obstawił porażkę Polski, gdzie 3/4 pracowników postawiło na spokojne 2-0 w tym ja...
@kazbychu Problemy były z tym atakiem pozycyjnym nawet za Nawałki, a to była najlepiej grająca Polska ostatnich lat. Nie potrafimy kilku podań prostopadłych wymienić. Wszystko do tyłu i do boku.
Ciekawe co myślą o napastnikach Hiszpanii Villa/Torres jak oglądają ten mecz? Taki Torres potrafił rozegrać cieniutki sezon w Chelsea. Przychodziło EURO i sobie na lajcie Królem strzelców został, mimo że nie był podstawowym zawodnikiem. Teraz by przyjechali na kadrę i by coś strzelili...
@draxidox Ciężko żebyśmy mieli więcej takich talentów jak Lewy, Błaszczykowski czy Zieliński jak Polska myśl szkoleniowa tak "Szybki ma być, dzida i laga."
Dobrze, że Rodri zszedł. Ludzie się nim podniecają bo gra w City i go chciał Pep, a cały czas spowalnia grę. Gdzie mu tam do Marcosa Llorente czy De Jonga.
@takisobiektos Ja nic, a nic nie wspomniałem o Fabiańskim. Uważam, że ktoś 3 wreszcie powinien się pojawić, bo bramkarzy to akurat mieliśmy od zawsze. Mam już dość oglądania Szczęsnego.
@MesQueUnClub_87 Ja już mam dość bronienia Wojtka przed krytyką. Kolejny wielki turniej na którym gra jak dziad. Poza EURO 2016 tam kontuzja. Gra słabo, a robi z siebie wielkiego showmana, jakby byłby drugim Ter Stegenem.
6
@Katalończyk 99 Nie o to chodzi. Gość ma 38 lat i wciąga nosem gościa, który ma 24 lata.
5
Pepe to klasa. Porównajcie sobie teraz go do Bednarka...
6
Ja to zawsze zapamiętam duet tych komenatorów błaznów jak w 2015 Messi w PK się nie cieszył z gola, bo sędzia odgwizdał spalonego, a oni mówili, że Messiemu nie wypada się cieszyć z bramek przeciwko takiemu Elche hahaha aż mi się śmiać chce jak sobie to przypominam.
0
Tu Jota ładnie sobie poradził z słabym przyjęciem.
0
Najlepszy PO w historii naszego klubu gra jakby co :D
5
Ja jestem za Węgrami, bo ich lubię, a nie z względu na kompleks Ronaldo, a wy?
2
@ptrx Napij się ciepłej odgazowanej Coli w plastiku.
0
@Michu30 Widać, że przełożony ma nosa do typowania. W sumie mój też, bo też obstawił porażkę Polski, gdzie 3/4 pracowników postawiło na spokojne 2-0 w tym ja...
1
@Janiama Z Krychą graliśmy słabiej niż w 10 bez niego. Niech sobie weźmie lepiej przyjaciela Nieszczęsnego i niech pajacerkę robią gdzie indziej.
1
@kazbychu Problemy były z tym atakiem pozycyjnym nawet za Nawałki, a to była najlepiej grająca Polska ostatnich lat. Nie potrafimy kilku podań prostopadłych wymienić. Wszystko do tyłu i do boku.
4
Ciekawe co myślą o napastnikach Hiszpanii Villa/Torres jak oglądają ten mecz? Taki Torres potrafił rozegrać cieniutki sezon w Chelsea. Przychodziło EURO i sobie na lajcie Królem strzelców został, mimo że nie był podstawowym zawodnikiem. Teraz by przyjechali na kadrę i by coś strzelili...
0
@Mr8lack W takiej dyspozycji jak dziś, to wzmocnienie dla nas.
0
@Barcaa12 Jak zagra Morata i Rodri to o jakiś pogrom się nie martwię.
1
@FCBKasza Język Cię nie boli?
1
@draxidox Ciężko żebyśmy mieli więcej takich talentów jak Lewy, Błaszczykowski czy Zieliński jak Polska myśl szkoleniowa tak "Szybki ma być, dzida i laga."
1
@VenoM Nie taką kupę jak Rodri.
1
@Geble Mogą mieć nawet 90% liczy się wynik.
5
Dobrze, że Rodri zszedł. Ludzie się nim podniecają bo gra w City i go chciał Pep, a cały czas spowalnia grę. Gdzie mu tam do Marcosa Llorente czy De Jonga.
0
Gdzie te wrzutki Hiszpanów jak one nie potrafią przelecieć przez pierwszego Szweda.
5
Berg się bije dzisiaj z Morata o dzbana rudny.
0
@Rust_Cohle A czy ktoś się cieszy? Po tym co się dzisiaj zobaczyło, to ma się dość.
0
@Yosemite Też mnie to dziwi. Gorszy od Alvaro nie mógłby być.
6
@Coutinho007 Pewnie chcą nabić jakimś cudem Morate. Może piłka od sęka się odbije i wpadnie do siatki.
1
Nie chce mi się wierzyć, że jakikolwiek klub płacił za Morate około 80 mln Euro.
0
Akcja 2 zawodników Barcy i to wykończenie Moraty...
0
No, to było dość niebezpieczne.
1
Można się jarać tym posiadaniem piłki, ale 1 byk i może Szwecja prowadzić.
0
@takisobiektos Ja nic, a nic nie wspomniałem o Fabiańskim. Uważam, że ktoś 3 wreszcie powinien się pojawić, bo bramkarzy to akurat mieliśmy od zawsze. Mam już dość oglądania Szczęsnego.
1
@MesQueUnClub_87 Ja już mam dość bronienia Wojtka przed krytyką. Kolejny wielki turniej na którym gra jak dziad. Poza EURO 2016 tam kontuzja. Gra słabo, a robi z siebie wielkiego showmana, jakby byłby drugim Ter Stegenem.
5
Olsen pokazuje Nieszczęsnemu jak się broni.