6

@Katalończyk 99 Nie o to chodzi. Gość ma 38 lat i wciąga nosem gościa, który ma 24 lata.

5

Pepe to klasa. Porównajcie sobie teraz go do Bednarka...

6

Ja to zawsze zapamiętam duet tych komenatorów błaznów jak w 2015 Messi w PK się nie cieszył z gola, bo sędzia odgwizdał spalonego, a oni mówili, że Messiemu nie wypada się cieszyć z bramek przeciwko takiemu Elche hahaha aż mi się śmiać chce jak sobie to przypominam.

0

Tu Jota ładnie sobie poradził z słabym przyjęciem.

0

Najlepszy PO w historii naszego klubu gra jakby co :D

5

Ja jestem za Węgrami, bo ich lubię, a nie z względu na kompleks Ronaldo, a wy?

2

@ptrx Napij się ciepłej odgazowanej Coli w plastiku.

0

@Michu30 Widać, że przełożony ma nosa do typowania. W sumie mój też, bo też obstawił porażkę Polski, gdzie 3/4 pracowników postawiło na spokojne 2-0 w tym ja...

1

@Janiama Z Krychą graliśmy słabiej niż w 10 bez niego. Niech sobie weźmie lepiej przyjaciela Nieszczęsnego i niech pajacerkę robią gdzie indziej.

1

@kazbychu Problemy były z tym atakiem pozycyjnym nawet za Nawałki, a to była najlepiej grająca Polska ostatnich lat. Nie potrafimy kilku podań prostopadłych wymienić. Wszystko do tyłu i do boku.

4

Ciekawe co myślą o napastnikach Hiszpanii Villa/Torres jak oglądają ten mecz? Taki Torres potrafił rozegrać cieniutki sezon w Chelsea. Przychodziło EURO i sobie na lajcie Królem strzelców został, mimo że nie był podstawowym zawodnikiem. Teraz by przyjechali na kadrę i by coś strzelili...

0

@Mr8lack W takiej dyspozycji jak dziś, to wzmocnienie dla nas.

0

@Barcaa12 Jak zagra Morata i Rodri to o jakiś pogrom się nie martwię.

1

@FCBKasza Język Cię nie boli?

1

@draxidox Ciężko żebyśmy mieli więcej takich talentów jak Lewy, Błaszczykowski czy Zieliński jak Polska myśl szkoleniowa tak "Szybki ma być, dzida i laga."

1

@VenoM Nie taką kupę jak Rodri.

1

@Geble Mogą mieć nawet 90% liczy się wynik.

5

Dobrze, że Rodri zszedł. Ludzie się nim podniecają bo gra w City i go chciał Pep, a cały czas spowalnia grę. Gdzie mu tam do Marcosa Llorente czy De Jonga.

0

Gdzie te wrzutki Hiszpanów jak one nie potrafią przelecieć przez pierwszego Szweda.

5

Berg się bije dzisiaj z Morata o dzbana rudny.

0

@Rust_Cohle A czy ktoś się cieszy? Po tym co się dzisiaj zobaczyło, to ma się dość.

0

@Yosemite Też mnie to dziwi. Gorszy od Alvaro nie mógłby być.

6

@Coutinho007 Pewnie chcą nabić jakimś cudem Morate. Może piłka od sęka się odbije i wpadnie do siatki.

1

Nie chce mi się wierzyć, że jakikolwiek klub płacił za Morate około 80 mln Euro.

0

Akcja 2 zawodników Barcy i to wykończenie Moraty...

0

No, to było dość niebezpieczne.

1

Można się jarać tym posiadaniem piłki, ale 1 byk i może Szwecja prowadzić.

0

@takisobiektos Ja nic, a nic nie wspomniałem o Fabiańskim. Uważam, że ktoś 3 wreszcie powinien się pojawić, bo bramkarzy to akurat mieliśmy od zawsze. Mam już dość oglądania Szczęsnego.

1

@MesQueUnClub_87 Ja już mam dość bronienia Wojtka przed krytyką. Kolejny wielki turniej na którym gra jak dziad. Poza EURO 2016 tam kontuzja. Gra słabo, a robi z siebie wielkiego showmana, jakby byłby drugim Ter Stegenem.

5

Olsen pokazuje Nieszczęsnemu jak się broni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?