11 czerwca 2021, 23:29
0
A pierwszy set nic na to nie wskazywał. Bardziej mi to wyglądało na powtórkę z zeszłego roku. Novak się obudził przy 5-0.
11 czerwca 2021, 23:25
@MarioVeB! O nic Cię nie pytałem. Za to Ty masz pojęcie z którego nigdy nie korzystałeś.
11 czerwca 2021, 23:24
@Barca_Big_Moment W 2027 już Nadala nie będzie.
11 czerwca 2021, 23:22
5
Brawooo Novak!!! Pokonał Nadala na Roland Gaross niesamowite!
11 czerwca 2021, 23:07
2
Nie wydaję mi się żeby Nole to wypuścił. On już kiedyś Hiszpana na tym turnieju ograł i może to zrobić kolejny raz.
11 czerwca 2021, 22:47
1
@Barca_Big_Moment Chyba, jednak Cię głowa boli z tym Nadalem. Chłop ledwo się trzyma :D
11 czerwca 2021, 22:45
3
Wy mówicie, że u nas jest komuna. W Francji jest jakaś godzina Policyjna, której nie było u nas prawie 40 lat. A tfu!!
11 czerwca 2021, 22:41
@Barca_Big_Moment Jakie medicale głowa Cię boli?
11 czerwca 2021, 22:40
@Kamilos84 I dobrze.
11 czerwca 2021, 22:05
@mekston Nie coś jest nie tak, a jest po prostu słabszy i zmęczony.
11 czerwca 2021, 22:02
@mekston Raczej myśli, że rzadko się myli. Ten mecz jest bardzo wyrównany i nawet bym wskazał, że Nole go wygra.
11 czerwca 2021, 22:01
@PawkoFCB Jednak oglądam tenis. Mecz się zrobił wyrównany i ciekawy.
11 czerwca 2021, 21:16
Kij wie, co oglądać. Tu tenis, siatkówka i nożna... Rozdarte serca, ale chyba Polaków w siatkówkę zobaczę.
11 czerwca 2021, 20:17
Djoko się stara i bardzo dobrze.
11 czerwca 2021, 20:15
@kosiarz92 Koledze się udało, a tak to wypiłem z 100 kasztelanów i nic.
11 czerwca 2021, 20:14
@Encore Zabrał się za grę i Rafa trochę osłabł.
11 czerwca 2021, 20:12
Myślałem, że to będzie szybszy set. Dobrze, że Djoko się chociaż trochę postarał, żeby był dłuższy, bo przegrać 6-0 na sucho jak nowicjusz będąc uważany za tego największego w historii, to trochę wstyd.
11 czerwca 2021, 20:03
W sumie lepsze 6:3 niż czyste 6-0.
11 czerwca 2021, 19:55
Djokovic coś zaczął grać lepiej, ale to nie jest nawet pierwiastek tego, co pokazywał w Australian Open czy na Wimbledonie.
11 czerwca 2021, 19:54
@Rust_Cohle Futbol to gra zespołowa. Nie ma bata, że to porównywać.
11 czerwca 2021, 19:52
Myślałem, że komentator powie, że mu stanął :D
@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.
11 czerwca 2021, 19:46
@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.
11 czerwca 2021, 19:44
Może 6-0 na sucho nie będzie.
11 czerwca 2021, 19:40
Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.
11 czerwca 2021, 19:39
@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.
11 czerwca 2021, 19:36
6
Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.
11 czerwca 2021, 19:31
4
Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.
11 czerwca 2021, 19:29
Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.
Ależ teraz Nadal miał szczęście.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A pierwszy set nic na to nie wskazywał. Bardziej mi to wyglądało na powtórkę z zeszłego roku. Novak się obudził przy 5-0.
0
@MarioVeB! O nic Cię nie pytałem. Za to Ty masz pojęcie z którego nigdy nie korzystałeś.
0
@Barca_Big_Moment W 2027 już Nadala nie będzie.
5
Brawooo Novak!!! Pokonał Nadala na Roland Gaross niesamowite!
2
Nie wydaję mi się żeby Nole to wypuścił. On już kiedyś Hiszpana na tym turnieju ograł i może to zrobić kolejny raz.
1
@Barca_Big_Moment Chyba, jednak Cię głowa boli z tym Nadalem. Chłop ledwo się trzyma :D
3
Wy mówicie, że u nas jest komuna. W Francji jest jakaś godzina Policyjna, której nie było u nas prawie 40 lat. A tfu!!
0
@Barca_Big_Moment Jakie medicale głowa Cię boli?
0
@Kamilos84 I dobrze.
0
@mekston Nie coś jest nie tak, a jest po prostu słabszy i zmęczony.
0
@mekston Raczej myśli, że rzadko się myli. Ten mecz jest bardzo wyrównany i nawet bym wskazał, że Nole go wygra.
0
@PawkoFCB Jednak oglądam tenis. Mecz się zrobił wyrównany i ciekawy.
1
Kij wie, co oglądać. Tu tenis, siatkówka i nożna... Rozdarte serca, ale chyba Polaków w siatkówkę zobaczę.
2
Djoko się stara i bardzo dobrze.
1
@kosiarz92 Koledze się udało, a tak to wypiłem z 100 kasztelanów i nic.
1
@Encore Zabrał się za grę i Rafa trochę osłabł.
0
Myślałem, że to będzie szybszy set. Dobrze, że Djoko się chociaż trochę postarał, żeby był dłuższy, bo przegrać 6-0 na sucho jak nowicjusz będąc uważany za tego największego w historii, to trochę wstyd.
1
W sumie lepsze 6:3 niż czyste 6-0.
0
Djokovic coś zaczął grać lepiej, ale to nie jest nawet pierwiastek tego, co pokazywał w Australian Open czy na Wimbledonie.
2
@Rust_Cohle Futbol to gra zespołowa. Nie ma bata, że to porównywać.
0
Myślałem, że komentator powie, że mu stanął :D
2
@Rust_Cohle No, chyba nie. Poza tym tego się nie da porównywać.
0
@Barca_Big_Moment Powinien zmienić trenera.
0
Może 6-0 na sucho nie będzie.
1
Serb założył białe spodenki w sam raz na flagę Japonii.
0
@Encore Bardziej bym się bał Isnera akurat. Licząc sam wygląd.
6
Djoko wygląda jak 18 latek z pełnymi portkami i to pierwszy raz grający w Półfinale. Pierwszy set zaraz będzie 6-0 to widać.
4
Można Rafy nie lubić, ale szacunek mu się należy. Gość na mączce to bestia.
0
Nadal go rozstrzela, tak jak w tamtym roku.
0
Ależ teraz Nadal miał szczęście.