@maroon Raczej to i to, bo jednak ktoś te filmiki nagrywa i robi je coraz głupsze. Oczywiście nie można winić tylko nagrywającego, bo oglądający go tym nakręcają.
@AmigoBlancos Bardziej bym, tak określił mecz z Romą, gdzie to był klub z conajmniej 2 półek niżej niż Barca. Myśleli może, że 4-1 z pierwszego meczu to już dwumecz rozstrzygnięty. Liverpool to już był sporo lepszy zespół niż Roma, ale tutaj pierwsza połowa była dużo lepsza niż cały drugi mecz z Romą i mieliśmy szansę rozstrzygnąć losy dwumeczu w pierwszej połowie. W drugiej połowie to psycha siadła i zaczęło się czekanie na niewiadomo co.
@zodiak_10 Jak nie wpier*dol to tym powinny się zająć odpowiednie służby i wlepić mu taką karę, żeby się nie pozbierał, bo to już jest przesada. Słyszałem o tym typku i zbija na takich głupotach kokosy. Można nagrywać różne inne wygłupy, ale wszystko ma swoje granice. Zaraz się znajdą osoby, co będą twierdzić, że zazdrości mu się sposobu zarabiania grubych pieniędzy.
@Encore Jak w 2019 nie wrócił, podobno był blisko, to już nigdy nie wróci. Nawet jak w przyszłym roku będzie opcja sprowadzić go za darmo, to się nie będzie opłacało, bo z 25-30 mln Euro netto będzie chciał zarabiać, a z Brazylijczykami w wieku 30 lat wiadomo jak jest. Prędzej Messi będzie dalej TOP w wieku 38 lat niż Neymar w wieku 31-33 lat.
@Pawel13sz Zobaczymy w jakiej jesteśmy formie. Już 3 lata temu Roma nas wyrzucała z LM po kompromitacji, żebyśmy tydzień później zlali Sevillę w Finale PK 5-0. Nie mówię, że ogramy aż tak Basków, ale myślę, że i tak z nimi wygramy, to jest Puchar Króla, to są nasze rozgrywki.
Nie będę bawił się w hipokrytę jak Madryt, który "nie mówi" o sędziach. Przecież już takie rzeczy się działy w przeciwną stronę i Biali wywoływali taki szum, że było ich słuchać nie tylko w Hiszpanii, ale w całej Europie. Przecież wiadomo, że jak jedna ze stron jest pokrzywdzona przez sędziów, to o nich mówi i tak było od zawsze.
Barcelona dalej w tym sezonie może osiągnąć sporo. Nawet z najsłabszą kadrą od lat. Z PK bardzo bym się cieszył, a z dubletem, to bym odpłynął z szczęścia.
@Coutinho007 Ten sezon bardzo dobrze pokazuje, że nie ma potrzeby wydawać grubych milionów na gwiazdeczki, a trzeba układać zespół na wychowankach lub takich zawodnikach jak Pedri czyli za drobne. Wiadomo, są jeszcze takie gwiazdy jak Haaland, ale to są zawodnicy zawsze potrzebni, a szczególnie u nas kiedy nie mamy typowej 9.
Mingueza niby gość, który rok temu był rezerwowym w 3 lidze teraz gra na takim poziomie, że od niego trzeba zaczynać zacząć budować skład. Ogromny progres.
@BarcaInfo No i to mnie coraz bardziej przeraża na tej stronie. Dawniej byli równi i równiejsi, ale to nie było aż tak widoczne, a teraz to jakaś masakra. Ktoś obraża kogoś dostaje bana na 24h, ktoś inny obraża dostaje na tydzień lub 2.
@BarcaInfo Może i masz na tej stronie "ochronkę" jak Casemiro w czasie meczów, ale wiedz, że taka "ochronka" też się kiedyś skończy. Nic Ci nie daje prawa obrażać, to że zdobywałeś jakieś Złote Piłki w ustawionych plebiscytach tej strony nic nie zmienia.
@Rewolucja123 Nie zablokowane podanie Vazqueza do Benzemy przez Busquetsa. Miał przy tym udział. @GeneralXavi Ter Stegen się nie spodziewał takiego uderzenia, ale Araujo musiał się zachować lepiej przy kryciu Benzemy. Gol idzie najbardziej na konto Busquetsa/Araujo no i gdzieś tam z tyłu za nimi Ter Stegena. Ostatnio Neuer puścił łatwiejszy strzał do obrony i to z dalszej odległości niż ten Benzemy i jakoś nie widziałem tyle hejty na niego.
Pierwsza połowa była bardzo słaba. Można powiedzieć, że Real w pierwszej połowie miał nas na widelcu. Może mur był kiepsko ustawiony przy golu Kroosa i pierwszy gol idzie na konto Araujo i Busquetsa, ale przy sytuacji na 3-0 Valverde miałem serce w gardle. Dopiero w przerwie może Koeman ich wystrzelał po pyskach i się ogarnęli.
Bardziej od ludzi, którzy chcą sprzedawać zawodników po kilku słabszych spotkaniach. Denerwują mnie Ci co krytykują tych, co krytykują zawodników za słabszy mecz i uważają, że taki krytyk chce od razu kogoś sprzedawać.
W ostatnich spotkaniach zauważyłem, że podania Alby bardzo często się zatrzymują na pierwszym obrońcy. W tym sezonie ma kosmiczne liczby, ale czasami irytuje jak wrzuca na pałę. Mam nadzieję, że żadnego Wijnalduma nie sprowadzą, bo mamy Moribe I gość ma ogromne możliwości. Brakuje nam 9. Dembele nie na tą pozycję nie nadaje. On nawet nie wiem jak na tej pozycji biegać. Normalnie chłop ma problemy z myśleniem i nie należy do inteligentych zawodników, a taka 9 musi wiedzieć, gdzie być Francuz tego nie wie. Młodziutki Fati na tej pozycji by dużo bardziej ogarniał o co chodzi, ale niestety koszmarna kontuzja...
@Dior Akurat w 2018 byłem pewien wygrany i wygrali 5-1 w 2010, tak samo miałem i wygrali 5-0. Czuć było kiedy byliśmy wyraźnie lepsi. Teraz aż takiej pewności siebie nie mam i uważam, że wygramy 1-2.
1
@Dertinho Spuszczają się, bo po 3 latach udało mu się strzelić nie po dośrodkowaniu czy po rykoszecie.
0
@AmigoBlancos Morientes ten wypychany zawodnik wywalił swój klub coś mi się wydaje...
1
@maroon Raczej to i to, bo jednak ktoś te filmiki nagrywa i robi je coraz głupsze. Oczywiście nie można winić tylko nagrywającego, bo oglądający go tym nakręcają.
3
@AmigoBlancos Bardziej bym, tak określił mecz z Romą, gdzie to był klub z conajmniej 2 półek niżej niż Barca. Myśleli może, że 4-1 z pierwszego meczu to już dwumecz rozstrzygnięty. Liverpool to już był sporo lepszy zespół niż Roma, ale tutaj pierwsza połowa była dużo lepsza niż cały drugi mecz z Romą i mieliśmy szansę rozstrzygnąć losy dwumeczu w pierwszej połowie. W drugiej połowie to psycha siadła i zaczęło się czekanie na niewiadomo co.
4
@AmigoBlancos U nas w ostatnich 3-4 latach tego jednoczenia się było za mało.
25
@zodiak_10 Jak nie wpier*dol to tym powinny się zająć odpowiednie służby i wlepić mu taką karę, żeby się nie pozbierał, bo to już jest przesada. Słyszałem o tym typku i zbija na takich głupotach kokosy. Można nagrywać różne inne wygłupy, ale wszystko ma swoje granice. Zaraz się znajdą osoby, co będą twierdzić, że zazdrości mu się sposobu zarabiania grubych pieniędzy.
1
@Encore Jak w 2019 nie wrócił, podobno był blisko, to już nigdy nie wróci. Nawet jak w przyszłym roku będzie opcja sprowadzić go za darmo, to się nie będzie opłacało, bo z 25-30 mln Euro netto będzie chciał zarabiać, a z Brazylijczykami w wieku 30 lat wiadomo jak jest. Prędzej Messi będzie dalej TOP w wieku 38 lat niż Neymar w wieku 31-33 lat.
3
@Pawel13sz Zobaczymy w jakiej jesteśmy formie. Już 3 lata temu Roma nas wyrzucała z LM po kompromitacji, żebyśmy tydzień później zlali Sevillę w Finale PK 5-0. Nie mówię, że ogramy aż tak Basków, ale myślę, że i tak z nimi wygramy, to jest Puchar Króla, to są nasze rozgrywki.
0
Nie będę bawił się w hipokrytę jak Madryt, który "nie mówi" o sędziach. Przecież już takie rzeczy się działy w przeciwną stronę i Biali wywoływali taki szum, że było ich słuchać nie tylko w Hiszpanii, ale w całej Europie. Przecież wiadomo, że jak jedna ze stron jest pokrzywdzona przez sędziów, to o nich mówi i tak było od zawsze.
9
Barcelona dalej w tym sezonie może osiągnąć sporo. Nawet z najsłabszą kadrą od lat. Z PK bardzo bym się cieszył, a z dubletem, to bym odpłynął z szczęścia.
0
@LuisSalvano Z powodu przedłużenia kontraktu PSG z Neymarem też zrobisz bibę.
0
@bodzio10 To dlaczego tutaj jest Bilbao-Barca 3-2, a nie ma tych spotkań z Bilbao w lidze czy z Sevillą?
4
@Coutinho007 Ten sezon bardzo dobrze pokazuje, że nie ma potrzeby wydawać grubych milionów na gwiazdeczki, a trzeba układać zespół na wychowankach lub takich zawodnikach jak Pedri czyli za drobne. Wiadomo, są jeszcze takie gwiazdy jak Haaland, ale to są zawodnicy zawsze potrzebni, a szczególnie u nas kiedy nie mamy typowej 9.
8
Mingueza niby gość, który rok temu był rezerwowym w 3 lidze teraz gra na takim poziomie, że od niego trzeba zaczynać zacząć budować skład. Ogromny progres.
5
@BarcaInfo No i to mnie coraz bardziej przeraża na tej stronie. Dawniej byli równi i równiejsi, ale to nie było aż tak widoczne, a teraz to jakaś masakra. Ktoś obraża kogoś dostaje bana na 24h, ktoś inny obraża dostaje na tydzień lub 2.
6
@BarcaInfo Może i masz na tej stronie "ochronkę" jak Casemiro w czasie meczów, ale wiedz, że taka "ochronka" też się kiedyś skończy. Nic Ci nie daje prawa obrażać, to że zdobywałeś jakieś Złote Piłki w ustawionych plebiscytach tej strony nic nie zmienia.
0
@Bartek22 Tego nie widziałem, bo dopiero wszedłem na stronę.
14
@BarcaInfo Chłopie Ty się lepiej nie wypowiadaj za wczorajsze wypowiedzi to powinieneś się pożegnać że strony conajmniej na tydzień...
0
@Bartek22 Co się porobiło?
0
@Rewolucja123 Nie zablokowane podanie Vazqueza do Benzemy przez Busquetsa. Miał przy tym udział. @GeneralXavi Ter Stegen się nie spodziewał takiego uderzenia, ale Araujo musiał się zachować lepiej przy kryciu Benzemy. Gol idzie najbardziej na konto Busquetsa/Araujo no i gdzieś tam z tyłu za nimi Ter Stegena. Ostatnio Neuer puścił łatwiejszy strzał do obrony i to z dalszej odległości niż ten Benzemy i jakoś nie widziałem tyle hejty na niego.
1
Pierwsza połowa była bardzo słaba. Można powiedzieć, że Real w pierwszej połowie miał nas na widelcu. Może mur był kiepsko ustawiony przy golu Kroosa i pierwszy gol idzie na konto Araujo i Busquetsa, ale przy sytuacji na 3-0 Valverde miałem serce w gardle. Dopiero w przerwie może Koeman ich wystrzelał po pyskach i się ogarnęli.
0
@neeed Zaraz napiszesz kolejną głupotę, ale się Ciebie zapytam... Kto ma tam grać? Griezmann czy Braithwaite?
0
Bardziej od ludzi, którzy chcą sprzedawać zawodników po kilku słabszych spotkaniach. Denerwują mnie Ci co krytykują tych, co krytykują zawodników za słabszy mecz i uważają, że taki krytyk chce od razu kogoś sprzedawać.
4
W ostatnich spotkaniach zauważyłem, że podania Alby bardzo często się zatrzymują na pierwszym obrońcy. W tym sezonie ma kosmiczne liczby, ale czasami irytuje jak wrzuca na pałę. Mam nadzieję, że żadnego Wijnalduma nie sprowadzą, bo mamy Moribe I gość ma ogromne możliwości. Brakuje nam 9. Dembele nie na tą pozycję nie nadaje. On nawet nie wiem jak na tej pozycji biegać. Normalnie chłop ma problemy z myśleniem i nie należy do inteligentych zawodników, a taka 9 musi wiedzieć, gdzie być Francuz tego nie wie. Młodziutki Fati na tej pozycji by dużo bardziej ogarniał o co chodzi, ale niestety koszmarna kontuzja...
1
@GeneralXavi Co Ty pieprzysz człowieku... Liverpool w tym sezonie mógłby przegrać z każdym, to nie jest nawet cień drużyny z tamtego sezonu.
0
@bartekvisca W PK nie grają więc nie mają szans na dublet.
3
Karny na Dembele oczywisty i tu nie ma o czym mówić. Na Braithwaite połowa by podyktowała, a druga nie.
0
@Dior Akurat w 2018 byłem pewien wygrany i wygrali 5-1 w 2010, tak samo miałem i wygrali 5-0. Czuć było kiedy byliśmy wyraźnie lepsi. Teraz aż takiej pewności siebie nie mam i uważam, że wygramy 1-2.
2
Wyczuwam świetny mecz kogoś z dwójki Pedri De Jong. Może razem świetnie zagrają, a nie tylko 1 z nich.
5
@Werka7 Griezmann zagra w następnym ligowym meczu w podstawie. Ten jest zbyt ważny, żeby ryzykować.