@tristan87 Dzisiaj już przynajmniej mogę normalnie chodzić. Jeszcze boli, ale czuję, że po Świętach będzie już normalnie. Już kierownik do mnie dzwonił i mówił, żebym się nie spieszył i wrócił w 100% zdrowy. @deszczyk89 2 lata temu miałem dużo gorzej, bo mnie zawiało. Gdyby nie dziewczyna to bym prawdopodobnie do toalety próbował wstawać z 2 godz.
@Arn3th BVB to Janusze biznesu i raczej tak zrobią. Prawie to samo było z Lewym, ale tam nie dostali za niego grosza. Mogli z niego zrobić najlepiej zarabiającym piłkarzem klubu, a on zarabiał praktycznie najmniej. Bayern i tak by się po niego zgłosił i nie odszedł by za free.
@PershingFanatykLMFCB Nie pieprzy. Piłkarze nie grają charytatywnie. Czasy takich zawodników jak Totti się skończyły. Muszą wykorzystać te 15-20 lat kariery, żeby wycisnąć jak najwięcej się da.
Haaland to absolutny fenomen. Niektórzy się mogą śmiać, ale niech mi ktoś poda zawodnika w takim wieku z takim umiejętnościami i liczbami. Może być zawodnik nawet 2-4 lata starszy. Nie licząc Mbappe, to nie ma takiego zawodnika. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu. Nieistotne jest to, że jest ma ponad 190 cm wzrostu, to nie jest Fernando Llorente czy Dzeko. On może gra w każdej drużynie na świecie.
@MysticCat Tylko, że komentarze niektórych są tylko usuwane, a niektórzy dostają od razu bana. Ja dostałem za żarciki o skokach narciarskich kobiet, a ktoś inny za wulgarny komentarz do innego użytkownika, tylko usunięty komentarz. Niech wszyscy są równi.
@MysticCat Już wspominałem o tym wczoraj. Może nie ładnie zrobiłem, że wspomniałem nick użytkownika, ale wszyscy widzą jaka jest sytuacja. I tak mój post został usunięty...
@DonMatteo901 No i po co mu to było? Osłabił Real w najbardziej kluczowym momencie. Z Liverpoolem i z nami zagra Militao czy jakiś inny przeciętniak. Dla nas to lepiej, że nie zagra, ale to prawdopodobnie jego ostatnie El Clasico i warto by było go zobaczyć.
@itmustbejoke Haaland to kilka półek wyżej niż Jovic w życiowej formie. Porównanie nie na miejscu. Chłop ma tyle samo goli, co spotkań w Borussi + w LM ma kosmiczne liczby. Gra co prawda w słabej Reprezentacji, ale to go nie skreśla.
A tak wracając do moich problemów z zdrowiem, to odczuwam ból w plecach i niestety, to korzonki. Dzisiaj rano ledwo wstałem. Dopiero kilka dni siedzę na L4 i mi się to nie podoba, bo ja nigdy z tego nie korzystałem. Od piwa i od meczu dzisiejszego troche przeszło, ale nie wyobrażałem sobie, że to może być aż taki ból. Najgorzej było wczoraj, leki przeciw bóle nie pomagały.
@obiektywny12 Jednak uważam na 100% nie będą klęczeć, bo po pierwsze to początku nie miało żadnego sensu i nie klęczeli, a po drugie mają klęczeć, bo inni to zrobią?
2
@LS Lepszy dzisiaj widziałem o Harrym Kane, że to najbardziej kompletna 9 na świecie.
24
@BarcaInfo Ten sposób kiedy chcesz się odegrać, ale coś Ci nie wychodzi :D
0
@tristan87 Dzisiaj już przynajmniej mogę normalnie chodzić. Jeszcze boli, ale czuję, że po Świętach będzie już normalnie. Już kierownik do mnie dzwonił i mówił, żebym się nie spieszył i wrócił w 100% zdrowy. @deszczyk89 2 lata temu miałem dużo gorzej, bo mnie zawiało. Gdyby nie dziewczyna to bym prawdopodobnie do toalety próbował wstawać z 2 godz.
0
@Arn3th BVB to Janusze biznesu i raczej tak zrobią. Prawie to samo było z Lewym, ale tam nie dostali za niego grosza. Mogli z niego zrobić najlepiej zarabiającym piłkarzem klubu, a on zarabiał praktycznie najmniej. Bayern i tak by się po niego zgłosił i nie odszedł by za free.
1
@FCB24 Wtedy się zapytam czy w domu wszyscy zdrowi.
0
@PershingFanatykLMFCB Nie pieprzy. Piłkarze nie grają charytatywnie. Czasy takich zawodników jak Totti się skończyły. Muszą wykorzystać te 15-20 lat kariery, żeby wycisnąć jak najwięcej się da.
2
Haaland to absolutny fenomen. Niektórzy się mogą śmiać, ale niech mi ktoś poda zawodnika w takim wieku z takim umiejętnościami i liczbami. Może być zawodnik nawet 2-4 lata starszy. Nie licząc Mbappe, to nie ma takiego zawodnika. Taki zawodnik pasuje do każdego klubu. Nieistotne jest to, że jest ma ponad 190 cm wzrostu, to nie jest Fernando Llorente czy Dzeko. On może gra w każdej drużynie na świecie.
0
@MysticCat Tylko, że komentarze niektórych są tylko usuwane, a niektórzy dostają od razu bana. Ja dostałem za żarciki o skokach narciarskich kobiet, a ktoś inny za wulgarny komentarz do innego użytkownika, tylko usunięty komentarz. Niech wszyscy są równi.
1
@MysticCat Już wspominałem o tym wczoraj. Może nie ładnie zrobiłem, że wspomniałem nick użytkownika, ale wszyscy widzą jaka jest sytuacja. I tak mój post został usunięty...
0
@FCB24 Najbardziej kompletny napastnik na świecie? Hahaha. Prima Aprilis? Wyszło Ci to.
0
@Ronnie1992 Gdzie się Camp Nou rozpada?
5
@JarekS Też mam do niego zaufanie. Powierzyłbym mu swojego psa do opieki na cały dzień. Nikomu innemu bym na to nie pozwolił.
0
@Rewolucja123 Wpływ miało, to że z obecnym zdrowiem w ogóle pojechał na kadrę.
2
@NaFazieHitman Ty się nie bój nie znasz możliwości wujka Laporty.
0
@DonMatteo901 No i po co mu to było? Osłabił Real w najbardziej kluczowym momencie. Z Liverpoolem i z nami zagra Militao czy jakiś inny przeciętniak. Dla nas to lepiej, że nie zagra, ale to prawdopodobnie jego ostatnie El Clasico i warto by było go zobaczyć.
0
@Ghotti Też się zgodzę, że Auba idealnie pasował do Realu.
0
@itmustbejoke Haaland to kilka półek wyżej niż Jovic w życiowej formie. Porównanie nie na miejscu. Chłop ma tyle samo goli, co spotkań w Borussi + w LM ma kosmiczne liczby. Gra co prawda w słabej Reprezentacji, ale to go nie skreśla.
2
@Messibestplayerintheworld @Emhyr Tylko, że w Hiszpanii prima aprilis jest w Grudniu.
1
A tak wracając do moich problemów z zdrowiem, to odczuwam ból w plecach i niestety, to korzonki. Dzisiaj rano ledwo wstałem. Dopiero kilka dni siedzę na L4 i mi się to nie podoba, bo ja nigdy z tego nie korzystałem. Od piwa i od meczu dzisiejszego troche przeszło, ale nie wyobrażałem sobie, że to może być aż taki ból. Najgorzej było wczoraj, leki przeciw bóle nie pomagały.
11
Jak tak dalej pójdzie to wywalą Loewa zanim znowu zacznie grzebać w dupie/nosie i to wąchać.
1
@barcelonaLM Wejdą do Półfinału jak przeciwnicy obsrają portki i będą wierzyć w mistyczną potęgę Reprezentacji Niemiec.
1
@Rewolucja123 Kuipers to bardzo przereklamowany arbiter i tutaj się z tobą zgodzę.
1
@johny1212 Bo Miła dobrze prawo, a synki w studiu powinny go słuchać
1
Nawet za czasów tak słabego trenera jak Brzęczek nie przegraliśmy z Macedonia, a szkopy przegrały i to u siebie.
2
Przegraliśmy z Anglią, ale to nie był pogrom i Anglicy byli do ogrania... Brakowało Lewego...
7
Anglicy oddają nam hołd?
1
Polska dzisiaj zremisuje z Anglikami w najgorszym przypadku przegra, ale z honorem. Nigdy nie przestanę wierzyć.
12
Większość zawodników na świecie chciałoby mieć takie zdrowie jak on.
5
Komentarz usunięty
0
@obiektywny12 Jednak uważam na 100% nie będą klęczeć, bo po pierwsze to początku nie miało żadnego sensu i nie klęczeli, a po drugie mają klęczeć, bo inni to zrobią?