0

@FC1899Barca No, ale co mam Ci innego napisać? Skąd wiesz, że Haaland też nie jest ustatkowany i nie ma już żony i dwójki dzieci? Przy Neymarze może być dużo bardziej ogarnięty. Zresztą wcale by mnie to nie zdziwiło. Sami piłkarze Barcy mówili, że kij wie kto u Brazylijczyka mieszka. Dochodzić mogą jakieś imprezy i dzikie orgie. A to że był tylko kilka lat młodszy od Messiego, to o niczym nie świadczy.

4

@tristan87 Neymar to Brazylijski Grosicki.

7

@FC1899Barca Bzdury piszesz i tyle.

6

@BorzyKrzys Racja. Chiellini to Włoski Glik.

1

@PershingFanatykLMFCB Nie wiem o co chodzi, ale spoko.

1

@PershingFanatykLMFCB Lewy 5 goli w 9 minut. Na pewno najlepsza zmiana w historii piłki nożnej.

4

@itmustbejoke Jednak Depay młodszy jest. Aguero niech spada na emeryturę do USA lub do ojczyzny.

0

@LeoMessi1994 Del Pierro jednak wyżej niż Raula, bo grał w lidze gdzie trudniej zdobyć gola niż Hiszpańska i był lepszym zawodnikiem. Nie opuścił Juventusu kiedy był w potrzebie.

3

@kuz Każdy grypę przechodzi inaczej podobnie z koronawirusem.

0

@pele1282 Najlepiej od razu na śmietnik, to oni nakręcają hejt.

10

@macio_944 Chłopa już tutaj niema prawie 4 lata i dalej smród. Najgorszy transfer wizerunkowo w historii klubu. Sportowo bardzo dobry, ale problemy trochę to przyćmiewają.

1

@Barca1992 Ja, tak miałem z 5 lat temu i za fajne to uczucie nie było.

0

@SamuraJack Braithwaite nie jest godzien wiązać Lewemu butów.

0

@SonBarcaGoku Radzę nie skreślać żadnej drużyny przed końcowym gwizdkiem :D

1

@patry295 Ramosa tutaj nie chcemy.

5

Alba wrócił do wysokiej formy i aktualnie to najlepszy LO na świecie. Jego gra w ataku jest na wielkim poziomie. Gdyby nasza Reprezentacja miała takiego LO, co potrafi coś więcej niż podać do swojego bramkarza, to gra by wyglądała inaczej. W obecnych czasach boki obrony znaczą bardzo dużo.

0

@jeyx77x Fati prawdopodobnie niestety na EURO nie pojedzie, a z nim zdrowym atak Hiszpanii by mógł zdziałać dużo więcej.

0

@jeyx77x Wątpię, to będzie bardziej wyrównany mecz i najwyżej 2 bramkami różnicy.

0

@amanter Niech gra i niech się hartuje. Niedługo to będzie grał po 50+ spotkań w sezonie. Jest młody i nie musi być oszczędzany jak jakiś 36 latek.

0

@Criss18Barca Jest moc!

3

Hiszpanii to by się jeszcze przydało trzech takich talentów jak Pedri na innych pozycjach. Takim Moratą w ataku, to 1/8 w ME to będzie szczyt marzeń.

0

@Rewolucja123 A jak Villa, Pique, Iniesta, Xavi, Busquets, Puyol, Iniesta, Fabregas, Pedro i później doszedł Alba. 3/4 wyjściowego składu to gracze Barcy w swoim Prime. Reszta to gracze Realu Torres i Silva. Casillas wtedy był dodatkowo graczem, który był najlepszy na swojej pozycji. Resztę zawodników z Realu można było zastąpić innymi i sukcesy były by i tak takie same dla La Rohy.

0

Bał to bym się Hiszpanii z lat 2008-2012. Obecnej Hiszpanii się w ogóle nie boję. Obecna Hiszpania nie ma startu do tamtej. Wiadomo cały czas to silny przeciwnik, ale tamta drużyna miażdżyła wszystkich i wygrywała wszytko.

1

@norbi77 Ja miałem z kilkanaście lat może 13-14 i też już ten mecz coraz słabiej pamiętam i muszę sobie przypominać. Wiem, że ten pierwszy mecz z Chelsea oglądałem z bratem i tatą, a szukaliśmy tego meczu w internecie z godzinę. Gdyby on był normalnie w TVP, to byłby byłby równie kontrowersyjny, co rewanż. @MeMyselfAndI Ten mecz był kilkanaście lat temu. Uwierz mi, że w ostatnich 2-3 latach były równie kontrowersyjne mecze, a ciągle jest wspominany ten z 2009...

6

Ja tam do Indianów, murzynków czy Azjatów nic nie mam. Śmieszy mnie tylko ta chora poprawność polityczna i wszędzie wrzucanie rasizmu. Czasy Hitlerowskie się dawno skończyły i tyle. Ja bym się nie obraził gdyby mnie ktoś nazwał białasem.

2

@Krycha1899 Valverde trochę przystopował, a robił duże postępy i nawet tutaj pisali, że woleli by go za De Jonga. Asensio od ponad 2 lat gra piach i z ławki wygląda najlepiej. Vinicius to taki sam 18 letni młody talent jak przychodził i jego sezony są bez progresu i regresu. Nadzieję można wiązać z Rodrygo, ale on jest niżej w hierarchi niż Vinicius, a to mu nie pomaga, bo gra za mniej. Mendy to nie jest młodzieniaszek, a transfer na już. Choćbym był kibicem Realu nie potrafiłbym wskazać super młodych utalentowanych zawodników, którzy robią postępy w wyjściowym składzie. U nas by to wyglądało jeszcze lepiej gdyby Ansu nie doznał tej pechowej kontuzji, to jest bardzo dobry sezon pod względem wykazywania się młodzieży.

8

@tbas Zależy jaka. Młoda, błyskotliwa, atrakcyjna pani Doktor świeżo po studiach czy emerytowana 100kg Helga z 165 cm wzrostu :D

4

@Bobo25 To samo można powiedzieć o twoim nicku jak już się, tak czepiasz nicków. Nie mogę słuchać tych lamentów kibiców Realu na sędziów, skoro oni w ostatnich 5 latach wychodzili u nich przeważnie z korzyścią. Cyrki były i są nawet jak jest VAR.

2

@FC1899Barca To jest dramat tego zawodnika, ale śmieszne jest, to że fachowcy, którzy zajmują się takim klubem dopiero po ponad roku wiedzą, co dolega zawodnikowi. Teraz u nas z Fatim jest podobnie. Za co oni takie pieniądze dostają? Szary Kowalski dostanie upomnienie w pracy za błąd lub może wylecieć z pracy, a oni bezkarnie niszczą zawodnikowi karierę.

3

@norbi77 A niech wspominają i niech nie zapominają, że to był dwumecz i w pierwszym meczu sędzia nas ładnie oskubał. Poza tym mecz był prawie 12 lat temu. Kuzyn mi ostatnio przypomniał o tym meczu. Ja mu mówię "Chłopcze, co ty możesz o tym wiedzieć jak miałeś 2 lata i w pieluchy robiłeś.":D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?