1

@Kapitan_SW Nie bez powodu jest określany mianem najlepszego Hiszpańskiego pomocnika obok Xaviego czy Iniesty.

3

@xBoMBoWiECx Serio wybrałbyś wtedy Komorowskiego?

0

@Bobo25 Ale on nie pisał o tym, co jest tutaj.

10

@kamiVeB A gdyby Atletico nie strzeliło bramki, to by było z Alaves 0-0. Również Real by przegrał gdyby nie strzelił z Celtą 3 bramek. Takie bzdury można pisać w nieskończoność.

2

@Coutinho007 W ataku to nie ma porównania z większym szczęściem zamiast 3 bramek miałby już u nas 6 w tym sezonie. W grze defensywnej tez wydaje się lepszy, a ma 20 lat i może się w tym aspekcie jeszcze poprawić. Chłop zalicza więcej kluczowych podań w 6 spotkań niż Semedo przez cały sezon. Z Portugalczykiem wiązałem wiekszę nadzieję, bo początek u nas miał obiecujący, ale to było tylko tyle. Dobrze, że się go udało sprzedać za dobre pieniądze, bo wydaje mi się, że pograłby u nas jeszcze 1 sezon i odszedłby za jakieś śmieszne 8-10 mln. Między lewą obrona i prawą od odejścia Alvesa była przepaść na korzyść Alby, bo jak lewa flanka śmigała, tak prawej praktycznie w ogóle nie było.

20

@kamiVeB Nie dziwię się jak Kowal będzie uważał, że gdyby nie Ter Stegen to by było 7-6 dla Sociedad lub remis 6-6. Chłop ogląda mecze pod wpływem lub na kacu i gada bzdury. Kiedyś się dużo mądrzej wypowiadał.

12

@DawidekFCB Na pewno ma sporo większy potencjał niż Semedo, który w wieku 26-27 lat nie uczynił żadnego progresu w grze i był przepłacony.

0

@JimMorrisonFCB No, to napisz mi też na pw jak to było, bo również jestem ciekawy :D

0

@JimMorrisonFCB Zastanawia mnie czy ktoś kiedy walnął, taką głupotę czy jak? Bo, chyba coś przegapiłem :D

0

@FCBurza Semedo strzelił 2 bramki przez cały pobyt u nas :D

0

@AdamS9882 Mam nadzieję, że ta wpadka z Cadizem nie będzie kluczowa w walce o tytuł i wygramy wszystko do końca.

0

Atletico klasyczne 1-0, ale ten minimalizm też ich wreszcie dopadnie. Nie da się wszystkich spotkań w ten sposób wygrywać.

1

@Matan_Zajcev Też jestem zaskoczony, bo to było partidazo w wykonaniu naszych.

9

@Encore @kcule14 No, zgadza się, ale żaden z nich nie ma połowy goli tą słabsza nogą. U Francuza widać jakby w ogóle nie miał słabszej nawet odrobinę.

10

Imponuje mi ta skuteczność obu nóg Dembele. Chyba nie ma aktualnie na świecie zawodnika, który ma dwie nogi na takim samym poziomie. Francuz gdyby miał łeb na karku i mniej tych kontuzji, to naprawdę byłby kozakiem. Można gdybać, ale chłop ma ogromny potencjał, a jest niestety zaliczany do niezbyt trafionych transferów. On z tej trójki za grube miliony ma największe szanse się spłacić.

1

@busquets5 U Haalanda nie ma takiego czegoś jak całokształt kariery, bo chłopak ma 20 lat. Lewandowski to fenomen on ma prawie 33 lata i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i nie widać, żeby miał obniżyć loty. Suarez po 30 niesamowicie obniżył poziom. Już widać było w sezonie 2017 2018, że to nie jest ten Luisito, co wcześniej. Lewy to typ takiego zawodnika jak CR. Trening, trening i jeszcze raz trening. Suarez niestety nie jest typem takiego zawodnika. Pogra jeszcze sezon w Europie i zakończy Europejską karierę. Chociaż i tak jego słaby sezon 2019 2020 był lepszy niż obecny Griezmanna, co mnie bardzo boli.

4

@Chaoss 3 sezony i łyknie ten rekord.

1

@clyde Lepiej być mniej znany niż się rzucać w oczy. Jestem tu prawie 7 lat(założenie konta, bo tak to byłem tu dużo wcześniej przed kontem) i pamietają mnie użytkownicy, którzy zostali pobanowani przed tymi o których wspominałaś, ale oni wznosili dużo wyższy poziom do dyskusji i można się było z nimi wymieniać wiedzą, a o tych co wspominasz to szydera i głupota.

0

@Pawlak1992 Wątpię, że w 2017 i 2014 Bayernowi i Borussi brakowało jednej bramki do wyeliminowania ich.

1

@KacperVEB Pomimo ostatnich klęsk w LM. Barca ma i tak większe szanse na LM niż Argentyna na Copa America, a o MŚ już nawet nie ma co pisać, bo to jest poza ich zasięgiem zdecydowanie.

2

@barcelonaLM Kilka centymetrów niżej i nie miałby oka.

1

@Getek 225 tyś Euro, a 20 mln Euro? Przecież to złodziejstwo w biały dzień.

5

@izabella Messi zostanie tutaj do końca kariery, bo to Legenda tego klubu. Najlepszy zawodnik w historii Barcelony i piłki nożnej.

0

@Barca_Big_Moment Ich poziom weryfikują słabsze drużyny niż Bayern. Monaco, Lyon czy Tottenham.

1

@Barca_Big_Moment No, gdyby nie grało 8 zawodników z wyjściowego składu Bayernu, to mogłoby tak być.

0

@Niemka Ja też znam z roboty. Są bardzo mili jak nie wejdziemy w tematy religijne ich się nie da przegadać. Są w pracy osoby, które podchodzą do nich z lekką pogardą i się z nich nabijają. Ja akurat się z nich aż tak nie nabijam, ale irytuje mnie w nich, to że chcą narzucać swoje poglądy religijne i dlatego jak już są tematy religijne to nie słucham lub zmieniam temat.

0

@Khajio Ramos czy Modric coś wspominali o wieku, że się im go wypomina, ale fakty są takie, że zawodnik może w wieku 35 lat grać na najwyższym poziomie, ale i tak wieku nie oszuka. Kondycja u zawodnika 27-28 jest inna niż u 35 letniego. Messi czy Lewandowski też nie grają tyle, co kiedyś i muszą więcej odpoczywać. Haaland jest młody/jurny i on może biegać przez cały czas i grać wszystko od dechy do dechy i nie można go porównywać do zawodników, którzy jak mieli tyle lat, co on, to Norweg chodził do podstawówki.

2

@pluszek Kto nie wierzy w potęgę Ligi Hiszpańskiej nie zna się na piłce nożnej.

1

A tak w ogóle to miałem się was zapytać, co uważacie o świadkach Jehowy. Sekta czy nie?

0

@Khajio Cała obrona Realu by musiała zagrać najlepszy mecz z ostatnich 2 lat. 1 błąd i w LM może ich nie być. Poza tym Real dalej liczy na starych weteranów, którzy w starciu z ekipą, która potrafi trochę więcej niż Atalanta nie istnieją. Trzon ich zespołu to Modric 35 lat, Ramos 35, Benzema 33, Kroos 31. Są jeszcze trochę młodsi jak Casemiro czy Varane. Trzeba patrzyć realistycznie, a nie przez różowe okulary. Real z tymi zawodnikami i tak osiągnął za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?