0

@busquets5 Tylko mi nie pisz o Hajto, bo on ma takie pojęcie jak żule z pod budki z piwem. No, może mieć większe, ale nastolatki którzy piszą wysrywy pod wpływem chwili nie mają 1/30 tej wiedzy, a tutaj i na każdym forum jest tego pełno.

2

@FC1899Barca Beznadziejna. Dobrze, że w kolekcji mam te ładne z sezonu 2010 2011, 2014 2015, 2016 2017 i obecnego sezonu.

2

@busquets5 Chłop grał w piłkę na światowym poziomie i wiele razy się bardzo dobrze wypowiadał. Na pewno ma większą wiedzę niż grupa nastolatków La Rambli z młodzieńczym buntem, która zwalnia trenera po kilku spotkaniach.

6

Nie ma co się pastwić i wyśmiewać poszczególnych zawodników. Zresztą to nie są opinie, a zwykłe fakty. Jak już nawet Legenda piłkarska, która ma nieporównywalnie większa wiedzę o tym sporcie od nas czy dziennikarzy wypowiada się negatywnie o danym zawodniku, to z tym już nie ma co dyskutować. Podobał mi się Griezmann w Atletico i we Francji na EURO 2016. Później już jednak mniej ,doszła do tego pajacerka z naszym zawodnikiem na jakimś głupim filmiku, a i tak rok później przyszedł... Jak się nie ma argumentów obronnych dla zawodnika, to się go nie broni i tyle.

1

@Rewolucja123 Gdyby to był zawodnik za 50 mln Euro, to można by było go tłumaczyć i to by był poziom za te pieniadze, ale on przyszedł za ponad 120...

2

@cat_r37 Za to w lidze Urus ma statystyki lepsze niż Francuz we wszystkich rozgrywkach razem, a chcesz może porównać Griezmanna drugi sezon do drugiego sezonu Suareza? Chyba nie... Francuz nie wykręci w 3 sezony gry u nas takich statystuk jak Urugwajczyk w sezonie 2015 2016.

0

@cat_r37 Ok. Niech Ci będzie. Obecne suche statystyki są i tak słabsze od tych, które miał Neymar uczący się dopiero Europejskiej piłki u nas. On miał 15 goli i 15 asyst i rozegrał mniej więcej tyle samo minut, co Griezmann ma obecnie (bo miał kontuzje). Pierwszy sezon Neymara był uważany za przeciętny pod względem statystyk, a Francuza statystyki są uważane za dobre...

1

@cat_r37 Jak już tak, to liczysz... Napisz ile wymienieni zawodnicy grali i za ile pieniędzy przyszli.

0

@Quavosk Ja bym zabezpieczył w takim wypadku i spisał intercyzę :D

1

@Azi To Messi jest głową rodziny i to on ją utrzymuje. Jak będzie chciał zagrać w lidze Rosyjskiej, to bez gadania się przeprowadzają do Rosji :D

0

@Coutinho007 Tą są piłkarze z 2000 rocznika.

0

@Kgorecki2500 To wejdź całkiem na Wikipedię.

6

Na wikipedii ciągle prezydentem Barcy jest połączenie Tuska z Busquetsem...

1

@ShinobiQWE Ja tam czekam na nowego wirusa.

1

@kolo123 I Amen!

0

W tej telewizji naprawdę nic nie leci. Na Polsacie jakaś Biurkeksa, a na TVN 50 twarzy Greya. Wybór jak między Dżumą i cholerą.

1

@myscooter Grupka osób twierdziła, że będzie powtórka z Camp Nou i 8-2 w dwumeczu. Dalej uważam, że pierwszy mecz to była klęska, ale większy niesmak i rozgoryczenie czułem po przegrywaniu wygranych dwumeczów, gdzie w pierwszym meczu mamy 4-1 lub 3-0 lub też po takim laniu jakim zaserwował nam Bayern w 2013 czy 2020. Gdybyśmy zagrali takie 45 minut w rewanżach z Romą i Liverpoolem jak wczoraj z PSG, to nie byłoby tych kompromitacji, a Romę byśmy ograli, a z Liverpoolem byśmy przegrali takim wynikiem, który i tak by nam dawał awans.

0

@myscooter PSG w pierwszej połowie było przytłoczone. Może mieli Flashbacki z 6-1 (Nie mam pojęcia) ale Barca zagrała też bardzo dobre 45 minut. Porównując do pierwszego spotkania, to dwie różne drużyny. Szkoda, że już w drugiej połowie, tak nie zagrali.

2

@neeed No, to idź spać jak chcesz. Praktycznie żaden trener po 8-2 z Bayernem by Ci tutaj nie przyszedł, bo było bagno, a Koeman Barcę jednak trochę z tego bagna oczyścił. Ty widzę należysz do tej grupy wiecznie niezadowolonych. Włączysz YouTube i wspominasz czasy Barcelony z czasów Guardioli czy Enrique i liczysz że tak będzie teraz.

2

@neeed Równie dobrze mogę napisać, że gdyby nie było Koemana, to o nic byśmy w tym sezonie nie walczyli. Najwyżej o PK, ale też mógłby się skończyć na Sevilli lub jeszcze wcześniej na Granadzie. Koeman zostawił ułożoną przez siebie drużynę Holandii na będąca w kryzysie Barcelonę i za to ma mój szacunek.

1

@Rewolucja123 Tamten sezon w lidze miał dość przeciętny, bo dobrze pamiętam, ale LM grywał koncerty i tego nikt mu nie odmówi. MVP Finału LM ( moim zdaniem wspólnie z Ivanem)

9

@Rewolucja123 Mam sprawdzać 50 twoich ostatnich analiz i czytać jeszcze raz te wypociny? Wybacz mi, ale mam lepsze rzeczy do roboty. Fakty są takie, że masz "swoich" zawodników i tyle. Chwalisz zawodnika za prawie dobre zagranie, a innego za dobre zagranie już nie. Obiecuję, że następnym razem jak jeszcze kiedyś będzie mi się chciało przeczytać twoja analizę i znajdę coś takiego to zrobię screena.

14

@Rewolucja123 Twoje argumenty znam. Już kiedyś dałeś popis analiz. De Jong zagrywa fajną prostopadłą piłkę do zawodnika "A", który traci tą piłkę. Błąd Holendra, bo mógł zagrać do zawodnika "B". Tyle warte są te twoje analizy.

6

@Rewolucja123 To nie są fakty, tylko twoja opinia wyssana z palca. Dobrze to on zagrał z Juve na wyjeździe i był widoczny. Statystycznie blado to wygląda, bo mecz powinien zakończyć z 2 golami. Gość nie sprawdza się jako główny strzelec i to jest fakt. Pewnie wczoraj będąc na miejscu Dembele w tych sytuacjach zobaczylibyśmy tą samą skuteczność. Dla przykładu De Jong nie przyszedł za taką kwotę, gra bardzo dobrze, a i tak wypisujesz o nim bzdury. 4 gole w 2 sezonach LM to jest kpina coś jak skuteczność Suareza w meczach wyjazdowych LM.

1

@Coutinho007 Niestety nadzieję były ogromne, to nie ich wina, że wszyscy przyszli za chore kwoty, ale żaden z nich się nie spłacił nawet w połowie. Bardzo dobra gra Dembele w 2 sezonie, przebłyski Griezmanna i kilka miesięcy dobrego poziomu Coutinho oraz pięknych goli to zdecydowanie za mało. Największe szanse jeszcze ma Dembele z racji tego, że jest o 5-6 lat młodszy od nich. Może gdyby zebrać ich wszystkich razem do kupy i byłby to gra 1 zawodnika, to jakoś by to wyglądało, ale też nie, bo ten 1 zawodnik by kosztował około 350 mln Euro...

2

@Ciule123 Końcówka mnie rozwaliła hahahaha.

0

@Pietraszko Nic nie należy reformować. Jak są na tyle słabi, że nie mogą się tam dostać, to nie mają prawa tam być.

0

@AmigoBlancos Francja na początku lat 90 do czasów pokolenia Zidane i reszty była słaba.

0

@Colon Alice DJ- Better off Alone. Kiedyś to lubiłem ten kawałek, ale kolega z roboty mi go obrzydził, bo go puszczał w robocie po 5 razy na dniówkę. Teraz przez najbliższe 2-3 lata nie chcę tej piosenki słyszeć, a kolega ma zakaz puszczania muzyki w pracy od kierownika i brygadzistów (na szczęście)

0

@BarcaInfo Ronaldo już 2 lub 3 rok z rzędu odchodzi z Juve jak tylko odpadają z LM. Wydaje mi się, że dołoży króla strzelców ligi Włoskiej/ Puchar Włoch i zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?