0

@cat_r37 Już coś tam trenował z pierwszym zespołem PSG i to był idealny "Worek treningowy" dla Neymara i innych, bo mu zakładał siatki jak chciał i miał przy tym niezły ubaw.

1

@kubafcb102 Normalnie. Jak gość strzeli na wyjeździe to gospodarz musi strzelić dwie. Przy 1-2 Levante musiało strzelić 2 bramki...

1

@KacperVEB Zbyt wielki był na niego hype i to nie wiem czemu. Bo miał dużo obserwujących na Instagramie czy charakterystyczną fryzurę? On przepadnie jak wielu innych.

1

Szkoda, że Levante odpadło, bo liczyłem na Finał z nimi. A szkoda, że nie strzelili na 2-2 to by zaorali komentatorów TVP. Ja nie wiem czy Ci ludzie żyją latami 60 70 i nie wiedzą, że bramki na wyjeździe się liczą podwójnie?

0

@Rudi35 Kogo nick?

0

@Pogba I dobrze Canal + niech upadnie.

0

@Mns21 1-2 dla Barcelony.

0

@Bobo25 Może się zachować jak Pedri i zignorować głupie zaczepki.

6

@Denver Kiepsko, bo już wszyscy nie żyją z osób, które znałem. Tylko La Rambla jeszcze żyje. Chociaż też nie wiem czy są to prawdziwe osoby i nie ma na to dowodu czy to nie komputer pisze.

1

@kubix05 Ojciec do tej pory używa i sobie chwali.

1

@Bobo25 Chyba Tobie już dziękujemy :)

1

@Whudi Mnie zastanawia jak to jest, że mu wyszedł taki gol, a wyglądało, to jak strzał od niechcenia, a później walił przymierzał i walił gdzieś po trybunach :D

4

@Yosemite To były drużyny na innym poziomie niż obecnie.

1

Świetny mecz wczoraj rozegrali i do niczego się nie można przyczepić. Widać było tą waleczność jakby 11 Puyolów biegało po boisku. Ręka Lengleta? Zawodnik Sevilli przeleciał z szwają kilkanaście centymetrów koło głowy Francuza i nie ma mowy o żadnym karnym. Tak jak w meczu z Bayernem z zeszłego sezonu się widziało 11 chłopców do bicia, tak tutaj 11 mężczyzn po ekstazie. Co do rewanżu z PSG, tak jak mówił jeden z najlepszych trenerów piłki Pan Kazimierz Górski "Dopóki piłka w grze, to wszystko jest możliwe." Lub słowa komentatora Rafała Wolskiego "Niemożliwe nie istnieje."

0

@tobiasson92 To jest jego sezon.

0

@chavez Raczej liczę tych młodszych zawodników. Z De Jonga już jest.

8

Moriba, Pedri, Dest, Mingueza, Araujo, Fati. Będzie z nich pociecha na lata.

1

@Deeespacito Chyba w szpitalu w Fifę.

6

@PatrychoO A się zagapił na jej dupsko, niczym ja ostatnio w Biedronce na tyłek ekspedientki :D

0

@DaPi Aż śmieszne, że jest za jakimś Grealishem XD

1

@LeoMessiah Scholes>Gerrard >Lampard

0

@DaPi Sezon 2007 2008 dość słaby, jak na te nazwiska, co grały.

2

@clyde To bardziej podchodzi pod problemy 3 świata :D

2

@Janas11224 Musieli by sprzedać pół kadry, żeby kupić ich obu.

1

@Rewolucja123 Czyli odpadnięcie z LM Realu w 2019 roku można zaliczyć Zidane, a nie Solariemu?

2

@Yosemite Przynajmniej o te 2 sezony za późno do nas trafił.

2

@VamosRakieta Jestem też wstanie uwierzyć, że od nas ktoś też głosował na Freixe.

0

@clyde I tak jeszcze przez najbliższe 20 lat.

0

@MesQueUnClub_87 Obczaj sobie ją, ładna jest :D

3

@kuz Przynajmniej ładniejsza niż obiekt westchnień La Rambli niejaka Ester Eksportivo czy jak jej tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?