@cules100pro Ten Ibra miał w Barcelonie porównywalne statystyki do tych, co miał w swoich najlepszych latach w Milanie czy Interze. Konflikt z Guardiola to inna sprawa. Na pewno nie był niewypałem.
Teraz można gdybać, ale ile by było mniej tych punktowych strat i może nie było by tej kompromitacji z PSG, gdyby za Lengleta grał cały czas Araujo lub Umtiti w pełni zdrowy. Umtiti z zdrowiem Lengleta byłby dalej w conajmniej TOP 3 na świecie.
@Gaz To chyba inne mecze oglądaliśmy. Jak zawodnik bez szybkości i dobrego dryblingu (w dodatku lewonożny) mógł grać najlepiej na lewym skrzydle? Przecież nie było żadnych korzyści w ataku i tylko asekurował lewą stronę...
@Janiama Rzadko się z Tobą zgadzam, ale masz rację. Griezmann bardzo dużo biega i przydałby się jako wsparcie dla De Jonga i Pedriego do pomocy. Myślę, że dzięki temu i powrocie Araujo gra w obronie była by znacząco poprawiona, bo obrona by otrzymywała wreszcie jakieś wsparcie od pomocy.
@Coutinho007 Wiesz, bo z burakami się nie dyskutuje :D Tutaj masz chłopów, co ważą po ponad 85-90 kg, a tam małego Desta i Albę, którego każdy ma na strzała.
@AlexDark00 W Fifie to nawet nim pobiłem rekord Ronaldo goli w 1 sezonie LM, bo wpakowałem 18. Praktycznie, co 2 strzał nim to była bramka, a ustawiłem sobie poziom Klasa Światowa, drugi zawodnik miał ledwo 8 goli i był to Messi lub Dembele już nie pamiętam :D
@macio_944 Mistrzostwo z 16 pkt przewagą nad Atletico. PK po rozbiciu kogokolwiek w Finale 5-0. SPH wygrany z Bilbao 4-0 (dobrze znał ten zespół, bo trenował) Minimum Finał LM po ograniu w 1/8 PSG 4-0 w dwumeczu, później City rozbite 6-0 w dwumeczu, Bayern ograny w 1/2 2-0 w dwumeczu i Finał z Liverpoolem.
@Explode Zrobiłby to już 2-3 lata temu. Chociaż odszedłby może nie w takiej formie jak Xavi czy Iniesta, bo ta dwójka odchodziła w formie, ale pokazałby, że mu zależy na tym klubie. Teraz od ponad 2 lat rozmienia swoją karierę na drobne.
Chciałem brać urlop na rewanż, bo wtedy mi wypada nocka, ale jednak myślę, że szkoda mi urlopu i zdrowia. Lepiej pójść do pracy że spokojną głową niż się niepotrzebnie denerwować.
A się śmiali z Kowala jak typował hat tricka Mbappe. Chłop to kozak i jest za wielki na Ligue 1. On by sobie poradził w każdej lidze. On do 2 lat będzie najlepszym piłkarzem na świecie. Mam nadzieję, że za 3-4 lata Fati będzie równie dobry. Wiadomo też, że każdy kibic by teraz wybrał Mbappe zamiast Dembele te 4 lata temu, ale nikt nie mógł przewidzieć jak się potoczy ich kariera. Oni w tamtym momencie byli praktycznie na tym samym poziomie. Dembele robił co chciał w Bundeslidze a Mbappe czarował już w Monaco.
@Ratamahatta Owszem chodził jak młody Messi, ale gdyby grał w Barcelonie, to dzisiaj nic by nie zrobił podobnie jak z Bayernem czy przy innych klęskach o których nawet nie chcę myśleć. Piłka nożna to gra zespołowa.
7
@cules100pro Ten Ibra miał w Barcelonie porównywalne statystyki do tych, co miał w swoich najlepszych latach w Milanie czy Interze. Konflikt z Guardiola to inna sprawa. Na pewno nie był niewypałem.
0
@klopx On wiedział, że nigdzie nie dostałby 1/3 obecnych zarobków, to został.
2
Teraz można gdybać, ale ile by było mniej tych punktowych strat i może nie było by tej kompromitacji z PSG, gdyby za Lengleta grał cały czas Araujo lub Umtiti w pełni zdrowy. Umtiti z zdrowiem Lengleta byłby dalej w conajmniej TOP 3 na świecie.
0
@Thomas99PL Równie dobrze można napisać, że Koeman go zjadł taktycznie w pierwszym meczu.
2
@MarioVeB! Gdzie go Pax zniszczył? Został poraz kolejny zaorany. Wcześniej orał go @Janiama , a teraz @lucca87 i @Ksavix
0
@Rewolucja123 Zgadza się. Za ten mecz powinni obrywać piłkarze, a w szczególności zawodnicy, którzy nie mają prawa grać jak np Lenglet.
0
@kielon93 Liverpool nie będzie już czekał, tak długo na zdobycie ligi. Na pewno ją zdobędą w przeciągu 5 lat.
2
@norbi77 Ludzie zapomnieli jaki był wstyd jak on był Prezydentem.
2
@Elnuum Kto by grał według Ciebie w linii pomocy teraz? Pedri, Vidal i Busquets?
1
@KacperVEB Też go nie znam. No i fakt jest młody, bo nawet czterdziestki nie ma.
0
@Gaz To chyba inne mecze oglądaliśmy. Jak zawodnik bez szybkości i dobrego dryblingu (w dodatku lewonożny) mógł grać najlepiej na lewym skrzydle? Przecież nie było żadnych korzyści w ataku i tylko asekurował lewą stronę...
1
@Janiama Rzadko się z Tobą zgadzam, ale masz rację. Griezmann bardzo dużo biega i przydałby się jako wsparcie dla De Jonga i Pedriego do pomocy. Myślę, że dzięki temu i powrocie Araujo gra w obronie była by znacząco poprawiona, bo obrona by otrzymywała wreszcie jakieś wsparcie od pomocy.
0
@MontelQ Z tym to Mbappe pojechał po bandzie, a później będzie wstawiał jakieś pierdoły Black Lives Better czy inne puste slogany.
1
@Mns21 Bez żadnej perspektywy czasu. Uważam, że Busquets powinien podzielić losy Vidala i Rakitica jeszcze przed sezonem.
1
@Coutinho007 Araujo by kilka razy go delikatnie poturbował i miałby chłopak dość.
0
@Ratamahatta Pique, Lengleta i Busquetsa chcesz się pozbyć? Przecież to nasze legendarne trio, coś jak w Milanie Maldini, Nesta i Sedoorf :D
1
@Coutinho007 Wiesz, bo z burakami się nie dyskutuje :D Tutaj masz chłopów, co ważą po ponad 85-90 kg, a tam małego Desta i Albę, którego każdy ma na strzała.
0
@AlexDark00 W Fifie to nawet nim pobiłem rekord Ronaldo goli w 1 sezonie LM, bo wpakowałem 18. Praktycznie, co 2 strzał nim to była bramka, a ustawiłem sobie poziom Klasa Światowa, drugi zawodnik miał ledwo 8 goli i był to Messi lub Dembele już nie pamiętam :D
2
@macio_944 Mistrzostwo z 16 pkt przewagą nad Atletico. PK po rozbiciu kogokolwiek w Finale 5-0. SPH wygrany z Bilbao 4-0 (dobrze znał ten zespół, bo trenował) Minimum Finał LM po ograniu w 1/8 PSG 4-0 w dwumeczu, później City rozbite 6-0 w dwumeczu, Bayern ograny w 1/2 2-0 w dwumeczu i Finał z Liverpoolem.
0
@itmustbejoke No i co z tego? Wpakował Barcy 3 gole i robił bez przerwy młyn z obrony. Suarez w LM na wyjazdach zawodzi od 5 lat.
2
@Coutinho007 No i jeszcze nieco wyżej Busquets...
2
@Explode Zrobiłby to już 2-3 lata temu. Chociaż odszedłby może nie w takiej formie jak Xavi czy Iniesta, bo ta dwójka odchodziła w formie, ale pokazałby, że mu zależy na tym klubie. Teraz od ponad 2 lat rozmienia swoją karierę na drobne.
4
Chciałem brać urlop na rewanż, bo wtedy mi wypada nocka, ale jednak myślę, że szkoda mi urlopu i zdrowia. Lepiej pójść do pracy że spokojną głową niż się niepotrzebnie denerwować.
0
A się śmiali z Kowala jak typował hat tricka Mbappe. Chłop to kozak i jest za wielki na Ligue 1. On by sobie poradził w każdej lidze. On do 2 lat będzie najlepszym piłkarzem na świecie. Mam nadzieję, że za 3-4 lata Fati będzie równie dobry. Wiadomo też, że każdy kibic by teraz wybrał Mbappe zamiast Dembele te 4 lata temu, ale nikt nie mógł przewidzieć jak się potoczy ich kariera. Oni w tamtym momencie byli praktycznie na tym samym poziomie. Dembele robił co chciał w Bundeslidze a Mbappe czarował już w Monaco.
5
@Marcel99 A nr 5 Busquets...
0
@AV0CAD0 Czyli Pique, Lenglet i Busquets po sezonie lut?
0
@Yanek Jeśli przyjdzie po tym sezonie, to będzie musiał wypierdzielić kilku zawodników z którymi grał.
8
Jedynie pocieszające jest, to że mamy młodych pokroju Fatiego, Pedriego czy Araujo.
0
Komentarz usunięty
4
@Ratamahatta Owszem chodził jak młody Messi, ale gdyby grał w Barcelonie, to dzisiaj nic by nie zrobił podobnie jak z Bayernem czy przy innych klęskach o których nawet nie chcę myśleć. Piłka nożna to gra zespołowa.