7

@cules100pro Ten Ibra miał w Barcelonie porównywalne statystyki do tych, co miał w swoich najlepszych latach w Milanie czy Interze. Konflikt z Guardiola to inna sprawa. Na pewno nie był niewypałem.

0

@klopx On wiedział, że nigdzie nie dostałby 1/3 obecnych zarobków, to został.

2

Teraz można gdybać, ale ile by było mniej tych punktowych strat i może nie było by tej kompromitacji z PSG, gdyby za Lengleta grał cały czas Araujo lub Umtiti w pełni zdrowy. Umtiti z zdrowiem Lengleta byłby dalej w conajmniej TOP 3 na świecie.

0

@Thomas99PL Równie dobrze można napisać, że Koeman go zjadł taktycznie w pierwszym meczu.

2

@MarioVeB! Gdzie go Pax zniszczył? Został poraz kolejny zaorany. Wcześniej orał go @Janiama , a teraz @lucca87 i @Ksavix

0

@Rewolucja123 Zgadza się. Za ten mecz powinni obrywać piłkarze, a w szczególności zawodnicy, którzy nie mają prawa grać jak np Lenglet.

0

@kielon93 Liverpool nie będzie już czekał, tak długo na zdobycie ligi. Na pewno ją zdobędą w przeciągu 5 lat.

2

@norbi77 Ludzie zapomnieli jaki był wstyd jak on był Prezydentem.

2

@Elnuum Kto by grał według Ciebie w linii pomocy teraz? Pedri, Vidal i Busquets?

1

@KacperVEB Też go nie znam. No i fakt jest młody, bo nawet czterdziestki nie ma.

0

@Gaz To chyba inne mecze oglądaliśmy. Jak zawodnik bez szybkości i dobrego dryblingu (w dodatku lewonożny) mógł grać najlepiej na lewym skrzydle? Przecież nie było żadnych korzyści w ataku i tylko asekurował lewą stronę...

1

@Janiama Rzadko się z Tobą zgadzam, ale masz rację. Griezmann bardzo dużo biega i przydałby się jako wsparcie dla De Jonga i Pedriego do pomocy. Myślę, że dzięki temu i powrocie Araujo gra w obronie była by znacząco poprawiona, bo obrona by otrzymywała wreszcie jakieś wsparcie od pomocy.

0

@MontelQ Z tym to Mbappe pojechał po bandzie, a później będzie wstawiał jakieś pierdoły Black Lives Better czy inne puste slogany.

1

@Mns21 Bez żadnej perspektywy czasu. Uważam, że Busquets powinien podzielić losy Vidala i Rakitica jeszcze przed sezonem.

1

@Coutinho007 Araujo by kilka razy go delikatnie poturbował i miałby chłopak dość.

0

@Ratamahatta Pique, Lengleta i Busquetsa chcesz się pozbyć? Przecież to nasze legendarne trio, coś jak w Milanie Maldini, Nesta i Sedoorf :D

1

@Coutinho007 Wiesz, bo z burakami się nie dyskutuje :D Tutaj masz chłopów, co ważą po ponad 85-90 kg, a tam małego Desta i Albę, którego każdy ma na strzała.

0

@AlexDark00 W Fifie to nawet nim pobiłem rekord Ronaldo goli w 1 sezonie LM, bo wpakowałem 18. Praktycznie, co 2 strzał nim to była bramka, a ustawiłem sobie poziom Klasa Światowa, drugi zawodnik miał ledwo 8 goli i był to Messi lub Dembele już nie pamiętam :D

2

@macio_944 Mistrzostwo z 16 pkt przewagą nad Atletico. PK po rozbiciu kogokolwiek w Finale 5-0. SPH wygrany z Bilbao 4-0 (dobrze znał ten zespół, bo trenował) Minimum Finał LM po ograniu w 1/8 PSG 4-0 w dwumeczu, później City rozbite 6-0 w dwumeczu, Bayern ograny w 1/2 2-0 w dwumeczu i Finał z Liverpoolem.

0

@itmustbejoke No i co z tego? Wpakował Barcy 3 gole i robił bez przerwy młyn z obrony. Suarez w LM na wyjazdach zawodzi od 5 lat.

2

@Coutinho007 No i jeszcze nieco wyżej Busquets...

2

@Explode Zrobiłby to już 2-3 lata temu. Chociaż odszedłby może nie w takiej formie jak Xavi czy Iniesta, bo ta dwójka odchodziła w formie, ale pokazałby, że mu zależy na tym klubie. Teraz od ponad 2 lat rozmienia swoją karierę na drobne.

4

Chciałem brać urlop na rewanż, bo wtedy mi wypada nocka, ale jednak myślę, że szkoda mi urlopu i zdrowia. Lepiej pójść do pracy że spokojną głową niż się niepotrzebnie denerwować.

0

A się śmiali z Kowala jak typował hat tricka Mbappe. Chłop to kozak i jest za wielki na Ligue 1. On by sobie poradził w każdej lidze. On do 2 lat będzie najlepszym piłkarzem na świecie. Mam nadzieję, że za 3-4 lata Fati będzie równie dobry. Wiadomo też, że każdy kibic by teraz wybrał Mbappe zamiast Dembele te 4 lata temu, ale nikt nie mógł przewidzieć jak się potoczy ich kariera. Oni w tamtym momencie byli praktycznie na tym samym poziomie. Dembele robił co chciał w Bundeslidze a Mbappe czarował już w Monaco.

5

@Marcel99 A nr 5 Busquets...

0

@AV0CAD0 Czyli Pique, Lenglet i Busquets po sezonie lut?

0

@Yanek Jeśli przyjdzie po tym sezonie, to będzie musiał wypierdzielić kilku zawodników z którymi grał.

8

Jedynie pocieszające jest, to że mamy młodych pokroju Fatiego, Pedriego czy Araujo.

0

Komentarz usunięty

4

@Ratamahatta Owszem chodził jak młody Messi, ale gdyby grał w Barcelonie, to dzisiaj nic by nie zrobił podobnie jak z Bayernem czy przy innych klęskach o których nawet nie chcę myśleć. Piłka nożna to gra zespołowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?