2

Mi się przypomina ręka tego starego brutala Gabiego w meczu z Barcą z 2016, co nas sędzia okradł z Półfinału LM. Ręka za linią pola karnego, a ten gwiżdże wolnego...

0

@DanielOOL Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Jego prime jest dawno za nim i obecnie to skoczek trup.

0

@4drian0 Wolę kogokolwiek na ŚO niż Lengleta. On sam nie radzi sobie z przeciwnikami z niższej półki, a nagle zrobi ogromny skok jakościowy dużo lepszym rywalem i schowa do kieszeni Neymara czy Mbappe? Wątpię.

0

Tutaj zastanawia mnie jedno, to oczywiście jest nie tylko tu. Jak jedna strona gardzi kimś i nie trawi, to dlaczego ta druga strona wkleja jego wypociny z portalu społecznościowego i prowokuje tamtą stronę próbując wmówić jaka ta osoba jest za***sta i w ogóle, a wie równie dobrze, że nie przekona, co do tej osoby za Chiny Ludowe. Zaraz mi ktoś wejdzie z hasłem "Nie podoba się, to nie czytaj." Ale to jest problem, bo to jest po prostu prowokacja, a poza tym jak się komuś coś nie podoba, to może się na ten temat wypowiedzieć.

6

@masq Spróbuj przetłumaczyć ciemnemu ludowi.

0

@LionelM95 To śmierdzi jak na wysypisku śmieci. Teraz mam nocki i porozmawiam o tym nawet z kierownikiem jeśli będzie taka potrzeba od tego smrodu mnie głowa boli. Nie wiem jak się można nie myć??? Teraz jestem po nocce i spać normalnie nie mogę, a już jest prawie 9. Nigdy nie byłem pedantem, ale są jakieś granice. W pracy trzeba być czysty.

0

@Yoshi94 Myślę, że gdyby miał setki Benzemy, to by mial goli conajmniej tyle samo, co on. Francuz nigdy goleadorem typu Lewy, Ronaldo, Messi czy Suarez nigdy nie był.

0

@LionelM95 Jakbyś czuł ten smród to miałbyś podobne zdanie do mnie.

0

@LS Nie jest bezdomny, bo ma dom. Chałupa 150 metrów kwadratowych i w dodatku z piętrem. Mieszka trochę na przedmieściach, trochę wiocha, ale to nic nie tłumaczy. Stereotypy o zaniedbanych ludziach z prowincji już upadły dawno temu. Niektórzy są dużo bardziej zadbani niż Ci z Miasta.

6

@Naturopata Jeden z pierwszych kroków, to zaprzestania oglądania mediów, bo one ogłupiają.

1

@LionelM95 Młodszy ode mnie ma 21 lat... A jebie od niego bardziej niż od niejednego żulika z pod sklepu. Nie wiem jak można określić jego brodę, ale ma tłuste włosy na niej i na głowie. Nic tylko do frytkownicy wyciskać i frytki smażyć. Nawet w szatni o nim gadali, a ten się śmiał, chyba nie wiedział, że o nim gadają.

0

@LionelM95 To nie buty robocze. Buty robocze przy tym to pikuś. @kulka No, właśnie nie. Około te ponad 2 miesiące i mi nie wypada, bo z natury jestem grzeczny. Musiałbym nie wiem jak być zdenerwowany, żeby go z**ać o ten smród. @Colon Żeby tylko to było z ust, to by się taśmę wzięło i po kłopocie.

5

Zastanawiam się jak dyskretnie zwrócić uwagę koledze w pracy, że od niego cuchnie. Ta sytuacja jest od prawie 2 miesięcy. Zastanawiałem się nieraz, co tak w szatni śmierdzi. Dopiero mi koledzy powiedzieli, że od kolegi śmierdzi starym kozłem i że jak tak dalej pójdzie to mu wrzucą szafkę pod prysznic. Ostatnio też się zorientowałem, bo jak się przebieraliśmy, to od niego czułem, ja zwykle przychodzę te 7 min przed nim więc jak on się przebiera, to ja już robię sobie kawę, ale ostatnio się przebieraliśmy razem. Tak, mi było niedobrze, że nawet nie miałem ochoty na drugie śniadanie. Nie wiem czy pójść z tym do przełożonego, żeby on się z nim użerał , ale się zastanawiam jak się można nie myć i ile czasu, żeby tak od kogoś j***ło?

4

Laporta jest jaki jest, ale nie wierzę, że zostawił by klub po kadencji 2015-2020, tak jak Bartomeu. Zgubił go tylko brak sensownego progrsmu. Tryplet zamydlił oczy nie tyle nam, bo my raczej mamy g.... do gadania w przeciwieństwie do socios klubu którzy mieli dużo więcej do powiedzenia, bo tamci jednak mogli głosować.

1

@BartqRKO Coś jak Ronaldo lub Ibra.

1

@klopx Tak i dodatkowo LM mogli by już nam wręczyć przed 1/8, bo raczej nie było by sensu grać, jak wiadomo kto by wygrał ,:D

0

@Bobo25 Wreszcie żeś coś mądrego zaproponował. Zwykle to Ty szukasz prowokacji, ale tu się z Tobą zgadzam. Niestety, ja sobie nie mogę pozwolić, bo nocka :((( Meczu w środę też nie zobaczę. No, chyba, że coś wymyślę :))

0

@PIWOSZ89 Chłopie... Na spokojnie. Nie musisz, tak chamsko odpowiadać, bo bana dostaniesz za byle głupotę.

15

Laporta czy Font (raczej Laporta) będą przez 3/4 kadencji sprzątać ten syf, co pozostawił Bartomeu. Dla mnie to, co zrobił Josep Bartomeu z tym klubem, to są lata więzienia, to jest niemożliwe, żeby jeden z najbogatszych klubów na świecie, taka globalna marka była w tak kiepskim stanie finansowym, żeby nie miała nawet 10 mln na transfery. Pandemia i brak kibiców na meczach swoje zrobił, ale to wierzchołek góry lodowej tego, co zrobił poprzedni zarząd.

0

@PIWOSZ89 Będzie na TVP Sport.

0

@Majkel34 Potyczka z Marguarite też była ciekawa, to jest jedyna postać, której się naprawdę bałem.

0

@jakub1906 Na 7 też były narzekania, że to odejście od tradycji, a grało się naprawdę przyjemnie i czuć było te dreszcze na plecach.

0

@macio_944 Ja się zastanawiałem, bo miał być w tamtym czasie Boateng, Mustafi czy Benatia, a sprowadzili zawodnika 30+ i do tego za 20 mln Euro. Też byłem niezadowolony z powodu tego transferu, bo to był transfer na 2 góra 3 sezony, no i tak było, ale grał lepiej niż myślałem.

0

@macio_944 Mathieu to był solidny zawodnik. Do tego jedyny ŚO z TOP klubów który potrafił uderzyć, tak z wolnego. Oceniam jego transfer na 4+. Spłacił się po pierwszym sezonie gry u nas.

3

Suarez odszedł i na cholerę to drążyć? Wypada mu złożyć życzenia z powodu wczorajszych 34 urodzin i podziękować za wszystko.

0

@FCB24 Teraz mam nocki, ale jak byłem po zeszłych nockach w sklepie gdzieś o 6:40 to było w sklepie 30 osób i 26 to seniorzy... + Dwie młode Ukrainki, córka sąsiadki i ja.

1

@Barca1992 Eee tam staro... Właśnie o to chodzi, że ją świetnie się trzymam i dalej wyglądam na 17-18 lat. Zorientowałem się, że bardzo mało osób jest w sklepie razem ze mną to 3. @Kondziubarca Mogli by sobie już darować, bo to nic nie daje. Skoro ja sobie normalnie wchodzę, a do seniora mi brakuje jakiś 40 lat, to o czymś świadczy.

0

Nie ma już godzin dla seniorów? Byłem kilkanaście minut temu normalnie w sklepie i zrobiłem zakupy.

0

@sergio5 A u mnie na odwrót :D

0

@MesQueUnClub_87 To jest Patch 1.1.1.0 czy jakoś, teraz czekam na 1.2 jak będzie to samo to chce zwrot kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?