1

@TheNekro94 Stoch dołoży 2 Złote medale na MŚ, 1 kryształową kule, 4 Turniej Czterech Skoczni i jakieś Złoto na IO i będzie ponad Małyszem. Aktualnie jest najlepszym skoczkiem po 30 jaki kiedykolwiek startował i pisanie, że Małysz jest wyżej od niego przez jakieś sentymenty, bo się go oglądało za łebka nie ma sensu. Też pamiętam Małyszomanie, ale nie jestem zaślepiony na to, co wyprawia Stoch. Zawodnik, który ma prawie 34 lata.

0

@Rust_Cohle A Ty Kanadyjczyką.

0

@Rust_Cohle Za Kanadyjczyków.

0

@Rust_Cohle To sobie za niego trzymaj kciuki.

0

0

@Bobo25 Nie zagrają, bo żaden Niemiec nie wygra tam.

0

Każdy ma prawo oddać słabszy skok.

0

Co ta żona Stocha ma na głowie?

0

@Omoziu Wiem, że jest Urugwajczykiem. @busquets5 Pokaż mi lepszego środkowego obrońcę niż Pique.

0

Mam nadzieję, że Araujo nie będzie "szklanką" bo potencjał ma, żeby grać na poziomie Pique prawdopodobnie najlepszego stopera Hiszpańskiego ostatnich 20 lat.

1

@MesQueUnClub96 Lepsza Kozidrak niż Rodowiczka.

0

Iga się odstawiła jak na Boże Ciało. Ładnie wygląda naprawdę.

2

Już nie róbmy z Puiga młodziana, bo Pedri jest od niego 3 lata młodszy, a to jest u młodszych zawodników przepaść. On powinien już 3 sezon być w dorosłym składzie Barcelony i grać dużo wiecej.

1

Dobre decyzje. De Jong gra praktycznie cały czas. Odpoczynek mu się należy, a szczególnie przy takim wyniku.

0

Griezmann! No jednak tą prawą nogę ma nie najgorszą.

0

Pedri gra, tak jak powinien grać ofensywny pomocnik.

0

@SinMistico Ciężko żeby prawie 34 letni zawodnik miał przeciwników jak tyczki.

0

@Ghotti To chyba oglądasz inny mecz. Akurat dzisiaj gramy przyzwoicie.

0

Bardziej niż Umtiti, to martwi mnie Busquets w podstawie. Francuz nie jest podstawowym zawodnikiem i często i tak nie gra z powodu kontuzji, a Busquetsa trzeba oglądać dużo częściej.

3

Stoch! Mistrzu coś Ty zrobił!

4

Sympatia do Einsenbichlera? Chyba Babiarza pogrzało, to typowy Szwab.

1

@ToshyFCB Ogólnie ta grafika PESa jest paskudna.

3

@Bykunn Wątpię, że żyjesz normalnie, bo po tym, co wypisujesz tutaj z kilkoma innymi osobami od Marca, to myślę, że strach jest u was ogromny i siejecie tutaj panikę, ale teraz to już wam nie wychodzi, bo Marzec/Kwiecień 2020 już dawno za nami i już się tak mało kto da przestraszyć. Przesyłanie statystyk zgonów czy zakażeń też już nie robi wrażenia. Jakby ktoś uważał, tak jak Ty na innych? Czyli siedzenie w domu od 10 miesięcy i tylko kontakty telefoniczne? Jestem ciekaw czy jak Media napiszą, że przez telefon też się można zarazić to ludzie uwierzą?

2

@Bykunn 10 metrów pod ziemią w schronie masz dobry internet? Mam nadzieję, że kiedyś go opuścisz :D

7

@ShinobiQWE Media, media i jeszcze raz media zrobiły panikę.

0

@Ojciec5tkidzieci Nawet zapomniałem, że jest ktoś taki, miał swoje 5 minut w muzyce, a od ładnych paru lat o nim nie słyszałem. Już ma 50 lat?

0

@mkord Strzał był tak perfekcyjny, że Iker by tego nie obronił będąc metr bliżej prawej strony. Mógł lepiej ustawić mur, ale Del Piero był wtedy w niezłym gazie i mógłby i tak zdecydować się na jeszcze lepsze uderzenie.

2

@Dalhi Covidoza nie minie. Ten wirus już można zaliczać do tych, co są od wielu lat. Nie ma takiej opcji, żeby nikt z 9 Miliardów ludzi nie złapał tego gówna. Co najwyżej pandemia się powinna skończyć i ten strach na świecie, bo naprawdę są dużo groźniejsze choroby od tej.

1

@IronSanHybrid Niedługo ludzie nie będą mieli jak wracać do swoich biznesów. Niektórzy to już nie mają, bo są zgliszcza. Jak, tak dalej pójdzie to reszta będzie w ciemnej d***e. To się tyczy nie tylko naszego kraju, ale innych podobnie. Można powiedzieć, że nasz rząd sobie nie radzi z pandemią, ale jak sobie radzą inne niby dużo lepsze w innych krajach? Po tym cyrku, który nie wiadomo kiedy się skończy będą się podnosić przez lata.

0

@MESSIah16 Uważaj na lincz, bo uważają są dalej ludzie, co uważają Małysza za lepszego od Stocha, bo oglądali go jak mieli kilka lat i z czystej sympatii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?