@Bykunn Muniek Staszczyk z T Love w 2014 lub 2015 na dniach mojego miasta był naprany jak Pekaes i prawie zleciał z sceny. Również śpiewał z Playbacku, a szkoda, bo do tej pory ma taką samą barwę głosu jak przed laty. No, ale był na***any.
Jak ja nienawidzę jak jest jakiś koncert, a piosenkarz/piosenkarka śpiewa z playbacku... Dla mnie to jest oszustwo. Pamiętam jaki w****ony byłem jak ten od Despatico śpiewał z Playbacku na sylwestrze, a dostał za to gruby szmal. Były też takie sytuacje jak playback leciał, a piosenkarz się chyba zapomniał i śpiewał razem z playbackiem. Niby jednak trochę lepiej to wyglądało, ale jak ktoś dostaje za występ kasę, to powinien śpiewać na żywo. Tak robił np Freddie Mercury w 1985 i dał jeden z najlepszych koncertów w życiu, a miał podobno problemy z gardłem.
@norbi77 Ja akurat nigdy nie byłem zwolennikiem Neto. Dla mnie to nijaki bramkarz, który zaliczył tylko dobry mecz z Realem. Lenglet, Roberto, Pique, czy Alba nie zagrali tylko jednego gorszego meczu, to się wszystko kumulowało przez ostatni sezon.
Co uważacie o firmie Amazon? Teraz to dosyć słynna firma i robotę tam można dostać łatwo. Jednak rozmawiałem z przynajmniej 15 osobami, co tam pracowała i żadna z nich nic pozytywnego o tej firmie nie powiedziała.
@Przemek2323 No, też mnie to trochę śmieszy, no jednak nasz rodak jest w podobnym wieku do tamtych gigantów. Jak oni skończą kariery, to pogra jeszcze 2-3 sezony i skończy praktycznie zaraz po nich.
@Mario96w Chyba nie za bardzo pamiętasz jak ta pomoc wyglądała u Lucho 34-35 letni Xavi w swoim ostatnim sezonie nie był podstawowym zawodnikiem i miał najlepsze lata za sobą. Oczywiście miał swój udział w tryplecie, ale to Ivan był podstawowym zawodnikiem i tak jak pisze był tylko sezon u Enrique. Iniesta, który nie grał już, tak dobrze i zaliczał masakryczne zjazdy formy, była tutaj duża krytyka na niego. Jedynie Busquets potrafił wejść na najwyższy swój poziom. Praktycznie MSN robiło za pomoc i atak. Wyglądało to u nas, tak... Dobra obrona, słaba lub czasami średnia pomoc i bardzo dobry atak. Pomocnicy praktycznie nic nie kreowali. Oczywiście zdarzały się świetne asysty/spotkania, tak jak Iniesty z PSG czy Realem, ale tego było bardzo mało w porównaniu z czasami Pepa czy Tito, gdzie jeden pomocnik miał około 20 asyst jak Xavi czy później Fabregas. To właśnie tamci trenerzy mieli Legendarną Hiszpańską pomoc w swoim prime. Pomoc u Enrique nie miała, tak dużego znaczenia jak u Pepa.
@Elosek Akurat Messi powinien mieć cierpliwość ponieważ przez ostatnie 2 sezony grał z Suarezem w ataku, który miał problem z prostym przyjęciem piłki i mnóstwo razy przepuszczał. Większe pretensje miałbym o to niż do Fatiego, Martina lub kogokolwiek z ataku. No, może do Griezmanna, ale jedynie o to wykończenie.
@Zoker To dlaczego Dembele został zjebany za setkę z Liverpoolem z pierwszego i to po rewanżu na Anfield? Do ideału mu daleko do średniego wykańczania akcji również. Zawsze mamy się bać o wynik, bo Griezmann spieprzy okazję na 3,4-1 a jest cały czas 2-1?
@FCB24 Griezmann na pierwszym miejscu, a na drugim Mingueza za ten błąd. Griezmann musiał tą sytuację wykorzystać, a gdyby młody popełnił ten błąd na 3-2, to by tragedii nie było.
@TheNekro94 I tak wygra Barcainfo. Tutaj się nie liczy swoje autorstwo, a kopiuj-wklej i nie ważne, że poza składami, statystykami 90% to nieprawdziwe lub fejkowe informacje. Rok temu miał wygrać Shima i nie wygrał, a przerastał merytorycznie/inteligencja conajmniej o kilka poziomów zwycięzcę. Już nawet bym dał tą ZP dla jaj Luisowi bo przynajmniej można się pośmiać jak coś nieraz napisze.
Jak Ronaldo miał kitkę to mieliście bekę i że gej, a jak Griezmann ma damskie warkocze jak pewna niewiasta spotkana przeze mnie na imprezie w klubie 2 lata temu, to piszecie, że ma jakiś dystans. Gdzie tu logika? :))
@don'T.R.I.P.e Dystans dystansem. Ja gdybym był piłkarzem, to wolałbym, żeby mówili o mojej dobrej grze niż o fryzurach. Chociaż dzisiaj, jakby załadował z 2-3 bramki, to by pewnie pisali o świetnym spotkaniu :)
@KapiFCB Jest różnica, bo u Francuza wymagania są zdecydowanie większe, a oni razem nie zarabiają połowy jego pensji i szczególnie jak jest już 3 sezon podstawowym stoperem, a popełnia gorsze błedy niż taki młokos.
@Yosemite Atalanta udowodniła już w tamtym sezonie w LM, że potrafią walczyć. Real będzie miał ciężki dwumecz szczególnie, że Atalanta nie gra radosnego futbolu, a nadrabiają pewne braki walką. Wiadomo jak ostatnio sobie Real z takimi ekipami średnio radzi.
@Coutinho007 Akurat Rosell to był przedsmak rządów Bartomeu, który kontynuował niszczenie klubu i nie wierzę, że gdyby ten drań został na swoim stanowisku, to zrobiłby coś lepiej niż Bartomeu.
1
@Bykunn Muniek Staszczyk z T Love w 2014 lub 2015 na dniach mojego miasta był naprany jak Pekaes i prawie zleciał z sceny. Również śpiewał z Playbacku, a szkoda, bo do tej pory ma taką samą barwę głosu jak przed laty. No, ale był na***any.
6
Jak ja nienawidzę jak jest jakiś koncert, a piosenkarz/piosenkarka śpiewa z playbacku... Dla mnie to jest oszustwo. Pamiętam jaki w****ony byłem jak ten od Despatico śpiewał z Playbacku na sylwestrze, a dostał za to gruby szmal. Były też takie sytuacje jak playback leciał, a piosenkarz się chyba zapomniał i śpiewał razem z playbackiem. Niby jednak trochę lepiej to wyglądało, ale jak ktoś dostaje za występ kasę, to powinien śpiewać na żywo. Tak robił np Freddie Mercury w 1985 i dał jeden z najlepszych koncertów w życiu, a miał podobno problemy z gardłem.
8
Komentarz usunięty
2
@Derean Nie. Czasami robił świetne zmiany, ale miał też dużo bardzo słabych i wręcz absurdalnych.
1
@norbi77 Ja akurat nigdy nie byłem zwolennikiem Neto. Dla mnie to nijaki bramkarz, który zaliczył tylko dobry mecz z Realem. Lenglet, Roberto, Pique, czy Alba nie zagrali tylko jednego gorszego meczu, to się wszystko kumulowało przez ostatni sezon.
0
@bartekvisca Nie chcę rzucać pewnej spokojnej pracy dla firmy, która ma wiele negatywnych opinii.
0
Co uważacie o firmie Amazon? Teraz to dosyć słynna firma i robotę tam można dostać łatwo. Jednak rozmawiałem z przynajmniej 15 osobami, co tam pracowała i żadna z nich nic pozytywnego o tej firmie nie powiedziała.
2
@killingjoker101 Sony to niech się zajmą swoją PS5, bo znowu będzie za słaba i będzie trzeba robić Pro.
7
@Przemek2323 No, też mnie to trochę śmieszy, no jednak nasz rodak jest w podobnym wieku do tamtych gigantów. Jak oni skończą kariery, to pogra jeszcze 2-3 sezony i skończy praktycznie zaraz po nich.
0
@Mario96w Chyba nie za bardzo pamiętasz jak ta pomoc wyglądała u Lucho 34-35 letni Xavi w swoim ostatnim sezonie nie był podstawowym zawodnikiem i miał najlepsze lata za sobą. Oczywiście miał swój udział w tryplecie, ale to Ivan był podstawowym zawodnikiem i tak jak pisze był tylko sezon u Enrique. Iniesta, który nie grał już, tak dobrze i zaliczał masakryczne zjazdy formy, była tutaj duża krytyka na niego. Jedynie Busquets potrafił wejść na najwyższy swój poziom. Praktycznie MSN robiło za pomoc i atak. Wyglądało to u nas, tak... Dobra obrona, słaba lub czasami średnia pomoc i bardzo dobry atak. Pomocnicy praktycznie nic nie kreowali. Oczywiście zdarzały się świetne asysty/spotkania, tak jak Iniesty z PSG czy Realem, ale tego było bardzo mało w porównaniu z czasami Pepa czy Tito, gdzie jeden pomocnik miał około 20 asyst jak Xavi czy później Fabregas. To właśnie tamci trenerzy mieli Legendarną Hiszpańską pomoc w swoim prime. Pomoc u Enrique nie miała, tak dużego znaczenia jak u Pepa.
3
@clyde No, to tak dla urozmaicenia i zmiany tematu, to pokaż jakieś foty, bo trzeba zweryfikować czy jesteś dziewczyną :D
5
@Guffi Dużo można zarobić kasy na szyciu maseczek?
3
@matiz1514 Tak.
5
@MarFan Wielu państw strategia na walkę z pandemią jest zła, ale krytycy decyzji rządów tych państw nie potrafią przedstawić lepszych strategi.
0
@Elosek Akurat Messi powinien mieć cierpliwość ponieważ przez ostatnie 2 sezony grał z Suarezem w ataku, który miał problem z prostym przyjęciem piłki i mnóstwo razy przepuszczał. Większe pretensje miałbym o to niż do Fatiego, Martina lub kogokolwiek z ataku. No, może do Griezmanna, ale jedynie o to wykończenie.
0
@DonMatteo901 Przez chwilę miałem Flashbacki? O___O
0
@Zoker To dlaczego Dembele został zjebany za setkę z Liverpoolem z pierwszego i to po rewanżu na Anfield? Do ideału mu daleko do średniego wykańczania akcji również. Zawsze mamy się bać o wynik, bo Griezmann spieprzy okazję na 3,4-1 a jest cały czas 2-1?
0
@FCB24 Griezmann na pierwszym miejscu, a na drugim Mingueza za ten błąd. Griezmann musiał tą sytuację wykorzystać, a gdyby młody popełnił ten błąd na 3-2, to by tragedii nie było.
4
@TheNekro94 I tak wygra Barcainfo. Tutaj się nie liczy swoje autorstwo, a kopiuj-wklej i nie ważne, że poza składami, statystykami 90% to nieprawdziwe lub fejkowe informacje. Rok temu miał wygrać Shima i nie wygrał, a przerastał merytorycznie/inteligencja conajmniej o kilka poziomów zwycięzcę. Już nawet bym dał tą ZP dla jaj Luisowi bo przynajmniej można się pośmiać jak coś nieraz napisze.
0
Jak Ronaldo miał kitkę to mieliście bekę i że gej, a jak Griezmann ma damskie warkocze jak pewna niewiasta spotkana przeze mnie na imprezie w klubie 2 lata temu, to piszecie, że ma jakiś dystans. Gdzie tu logika? :))
1
@don'T.R.I.P.e Dystans dystansem. Ja gdybym był piłkarzem, to wolałbym, żeby mówili o mojej dobrej grze niż o fryzurach. Chociaż dzisiaj, jakby załadował z 2-3 bramki, to by pewnie pisali o świetnym spotkaniu :)
0
@BarcaInfo O Bożeee... @don'T.R.I.P.e Ja bym na jego miejscu powiedział "Córciu, kocham Cię, ale nie będę z siebie robił pajaca w TV."
0
@KapiFCB Jest różnica, bo u Francuza wymagania są zdecydowanie większe, a oni razem nie zarabiają połowy jego pensji i szczególnie jak jest już 3 sezon podstawowym stoperem, a popełnia gorsze błedy niż taki młokos.
0
@Encore To tak jak inni spożywają nałogowo alkohol czy inne używki.
2
@KapiFCB Co innego jak nowicjusze popełniają błędy jak nowicjusze, a co innego jak robi to dużo bardziej doświadczony zawodnik i to więcej razy.
0
@Azi Busquets od ponad 2-3 lat nie zabezpiecza środka pola, więc nie wiem o jakim zabezpieczaniu piszesz.
0
@Yosemite Atalanta udowodniła już w tamtym sezonie w LM, że potrafią walczyć. Real będzie miał ciężki dwumecz szczególnie, że Atalanta nie gra radosnego futbolu, a nadrabiają pewne braki walką. Wiadomo jak ostatnio sobie Real z takimi ekipami średnio radzi.
0
@Coutinho007 Akurat Rosell to był przedsmak rządów Bartomeu, który kontynuował niszczenie klubu i nie wierzę, że gdyby ten drań został na swoim stanowisku, to zrobiłby coś lepiej niż Bartomeu.
1
@Yosemite Chyba jedyny wielki minus tych moich nocek :(
4
@Fawrf Wiadomo, że nie powinni. Moim zdaniem zepsuli ten puchar, ale cytując klasyk "Kasa misiu, kasa."