0

@urbie999 A może nie zarobić taki pieniędzy, bo celowo się wykluczył. @ObiektywnyKibic121 jak wyjdzie, że stawiał u buka taki rezultat, to jeszcze zapłaci karę za to.

0

@ObiektywnyKibic121 Wydaje mi się, że więcej niż 100 tys za taki cyrk nie zarobi. Tym bardziej, że to są walki amatorskie. Co innego KSW i MMA, a co innego pseudogala jak oglądalność, to w ponad 90% nastolatkowie.

0

Najman i tak za zrobienie z siebie idioty zarobi więcej niż przeciętny "Kowalski" przez 3 lata ciężkiej pracy. Widać, że gość ma łeb do zarabiania i gdzieś własną godność.

0

@fejkenq Na pewno nie zagramy, tak z Atleti, tak jak zagrała nasza kadra z Włochami.

0

@DaPi Ja raczej rzadko wklejam postów polityków o moich poglądach, bo nie chcę wywoływać zamieszania, a ten użytkownik robi to dla poklasku i dla robienia niepotrzebnego zamieszania.

0

@Chakalaka Dlatego, że Ty wklejasz bzdurne posty jakiś pseudodziennikarzy i Tuska.

23

@Chakalaka Kolejny raz robisz gownoburzę i uciekasz od niej przez brak argumentów. Polecam mniej twetów rudego i może przejrzysz na oczy, ale wątpię, bo jak ktoś od kilku miesięcy praktycznie codziennie wrzuca jego twetty, to już nie ma ratunku. Tusk niedługo napisze, że Hitler nie wiedział o mordowaniu Żydów, to też napiszesz, że punkt?

71

@Chakalaka Nawet Ciebie w planach nie było jak to się działo. Skąd możesz wiedzieć, co na ten temat powiedział Jan Paweł 2? Nie, lepiej żeby wizytówką był Donald Tusk- zakłamany polityk, złodziej i oszust. W dodatku rudy.

0

@Kwasiak98 Jednak Rakitic bez formy

8

@Janiama Gdyby Eder nie strzelił byłyby z Francją karne. Gdybać teraz możemy. Nawałka to najlepszy trener naszej kadry ostatnich 25-30 lat i nic tego nie zmieni

0

@ShinobiQWE Akurat i tak City stać, żeby mu wypłacić odszkodowanie przy rozwiązaniu umowy nawet za 3 sezony :D

0

@Barca1992 Nawet jeśli Xavi byłby w rewanżu z Liverpoolem w swoim pirme, 10 lat młodszy i zagrał za Rakitica, to i tak byśmy dostali od Liverpoolu. W tamtym rewanżu brakowało drużyny szczególnie w drugiej połowie.

4

@toretto724 No, nasza też mogło być 2-0.

1

@VirtuoZ A Argentyna MŚ za 2 lata.

0

@don'T.R.I.P.e My podobnie.

0

Może na Włochów trzeba było wystawić skrzydła? W ataku pozycyjnym sobie nie pogramy, bo nie mamy za bardzo kim.

0

@kuz No, my też mieliśmy świetną okazję.

0

@SinMistico No i fryzura podobna.

0

Wijnaldum to taka lepsza wersja Paulinho. Niby pomocnik, a potrafi się znaleźć w sytuacji i wykończyć lepiej jak nie jeden napastnik.

1

Jóźwiak ma dobry motorek w dupie.

0

@IronSanHybrid Podobna jest do babci mojego kolegi...

0

@tommyVERceti Ja mam 22, a ona 18.

0

@tommyVERceti A dzięki jak coś będę wiedział to się odezwę następna domówka w piątek i obie znowu zostały zaproszone. No, może być ciekawie...

1

@Fawrf Też nie powiedziała mi wprost, że mi daje kosza, ale latałem wokół niej i odpuściłem, bo mi się już nie chciało.

6

@tommyVERceti Coś w stylu "Nie jesteś w moim typie, ale nie pozwolę Ci być z inną dziewczyną." Była ostatnio domówka i dziewczyna, która dała mi kosza miała pretensje, że firtowałem i tańczyłem z inną dziewczyną. Specjalnie oblała tą dziewczynę drinkiem, a niby przypadkowo. Ja tego nie widziałem, bo byłem w toalecie, ale mi kolega powiedział, że nie zrobiła tego przypadkowo. Takie sytuacje są denerwujące.

6

Czasami się zastanawiam jak zrozumieć kobiety i czy to w ogóle możliwe. Niektóre się zachowują, tak jakby miały rozdwojenie jaźni lub inne choroby psychiczne.

1

Pamiętam że przez ten mecz zaspało się do roboty, ale warto było :D

2

@Geble Loew akurat powinien się pożegnać z kadrą po ostatnich Mistrzostwach. Nie wiem dlaczego go dalej trzymają. Sukcesu na EURO im nie wróżę nawet bez tego lania z Hiszpanią.

0

@VamosRakieta Na tej stronie jest coraz gorzej. Kiedyś tu było dużo lepiej. Pamiętam czasy innych użytkowników, co mieli swoje 5 minut, ale nie robili takiego syfu i nie pisali takich głupot jak teraz. Pewnie za rok czy dwa o tych się zapomni i pojawią się kolejni.

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?