Nie wiem jak Ramos strzelając tak beznadziejnie karne mógł mieć prawie 30 strzelonych z rzędu. Przecież on ich nie wykonuje pewnie, a tylko wyczekuje, co zrobi bramkarz. Może ktoś napisze, że tak się powinno strzelać, ale Hiszpan podchodzi do tych karnych bardzo niepewnie. Wyjątek jak strzela panenką, bo bramkarz już praktycznie leży.
@masq Zaraz wejdzie Chokalaka czy jak mu tam z kolejnym twitem tego osobnika i będą dymy. Jak dla mnie wklejanie twitów pouczających od takich ludzi jak Tusk, czy kogokolwiek kogo wiele osób nienawidzi, to prowokacja. Przykładowo morderca nie może pouczać mordercy, że źle robi, bo to hipokryzja.
@Sysia11 Nawet gdyby klubu nie pozwał, to bym nie chciał jego powrotu, a ten nie dość, że pozwał i przegrał, to teraz znowu chce pozwać. Mogą to być wymysły pismaków, że chce tu wrócić, ale wydaje się, że w tym może być prawda, bo jednak nie wszystkie informacje to plotki.
Zastanawiam się czy skończą się kiedyś te cyrki z Neymarem. Gość przegrywa w sądzie z klubem, niby chciał, a teraz znowu chce wrócić i znowu planuje pozwać klub.
Argentyna jest mega słaba. Aktualnie to nie ma szans, żeby wyszli z grupy jak się dostaną na MŚ. Mieli swój czas w latach 2014-2016, ale go nie wykorzystali.
@zmiter912576 A chodzenie lub bieganie sprawiało, Ci ból? Ja to nawet mogę biegać, ale boli mnie jak w tamtym miejscu się naciskam lub jak zakładam obuwie i ocieram o tamto miejsce.
@Messiah10 Zastanawiam się skąd te bóle mogły się pojawić. Na początku nie interesowało mnie, to i myślałem, że szybko mi przejdzie, ale teraz mnie to denerwuje, bo jak zakładam buty od garnituru to mnie boli.
Od około roku odczuwam ból gdzieś, tak 2 cm powyżej pięty. Nie wiem, co to może być. Oczywiście nie boli mnie jak normalnie chodzę, ale czuję ból jak uderzę piłkę piętą, lub naciskam w tamtym miejscu. Zastanawiam się czy to może być jakieś pęknięcie czy coś? Nie miałem żadnego bolesnego incydentu.
@Encore Akurat ciężko, żeby Villa w 98 spotkaniach dla Reprezentacji strzelił 100 goli. I tak te 59 goli to są bardzo dobre statystyki. A gadanie, że Ronaldo strzela samym ogórkom nie ma co komentować, bo to piszą ludzie którzy się nie znają na tym sporcie.
@Conradxc A ja akurat wiem, że coś takiego miało miejsce i oczywiście nie bronie Hajty, bo wyrok powinien być bardziej surowy przecież zabił człowieka, ale śmieszy mnie przypominanie tego po tylu latach ciszy. Akurat Hajto nie zniknął na te kilkanaście lat i zawsze w świecie piłki był.
0
@Janiama Teraz uderzył jeszcze gorzej.
1
@Janiama Nie ma dobrze bronionych karnych są źle strzelane. Bramkarz dobrze wiedział, gdzie Ramos uderzy.
1
Nie wiem jak Ramos strzelając tak beznadziejnie karne mógł mieć prawie 30 strzelonych z rzędu. Przecież on ich nie wykonuje pewnie, a tylko wyczekuje, co zrobi bramkarz. Może ktoś napisze, że tak się powinno strzelać, ale Hiszpan podchodzi do tych karnych bardzo niepewnie. Wyjątek jak strzela panenką, bo bramkarz już praktycznie leży.
5
@masq Zaraz wejdzie Chokalaka czy jak mu tam z kolejnym twitem tego osobnika i będą dymy. Jak dla mnie wklejanie twitów pouczających od takich ludzi jak Tusk, czy kogokolwiek kogo wiele osób nienawidzi, to prowokacja. Przykładowo morderca nie może pouczać mordercy, że źle robi, bo to hipokryzja.
1
@Kusco15 Nie. Pan Donald Tusk jest czysty jak woda z górskiego strumienia i jest jak Mąż Stanu Piłsudski.
1
@kamilo0066 Są wyborne i są trafne. Teraz wystarczy wstawić Twitta Tuska i na pewno gownoburza będzie.
0
@AlexDark00 Ale od ponad 3 lat to wygląda inaczej.
0
@wpwelement Mam nadzieję, że masz, bo jesteś tutaj moderatorem i to Ty się zajmujesz porządkiem tutaj, a ostatnio jest tutaj źle.
3
@Rewolucja123 Po usuwaniu komentarzy przyjdzie czas na bany.
2
Komentarz usunięty
3
@AlexDark00 Bo aktualnie jest i Suarez nie ma do niego startu.
0
Komentarz usunięty
2
@prokofiew Od dziś? Chyba od zawsze.
1
@Sysia11 Nawet gdyby klubu nie pozwał, to bym nie chciał jego powrotu, a ten nie dość, że pozwał i przegrał, to teraz znowu chce pozwać. Mogą to być wymysły pismaków, że chce tu wrócić, ale wydaje się, że w tym może być prawda, bo jednak nie wszystkie informacje to plotki.
3
Zastanawiam się czy skończą się kiedyś te cyrki z Neymarem. Gość przegrywa w sądzie z klubem, niby chciał, a teraz znowu chce wrócić i znowu planuje pozwać klub.
0
@justfootball Przestrzegam, bo kasa się jednak przyda.
1
Argentyna jest mega słaba. Aktualnie to nie ma szans, żeby wyszli z grupy jak się dostaną na MŚ. Mieli swój czas w latach 2014-2016, ale go nie wykorzystali.
0
@zmiter912576 A chodzenie lub bieganie sprawiało, Ci ból? Ja to nawet mogę biegać, ale boli mnie jak w tamtym miejscu się naciskam lub jak zakładam obuwie i ocieram o tamto miejsce.
0
@Messiah10 Zastanawiam się skąd te bóle mogły się pojawić. Na początku nie interesowało mnie, to i myślałem, że szybko mi przejdzie, ale teraz mnie to denerwuje, bo jak zakładam buty od garnituru to mnie boli.
0
Od około roku odczuwam ból gdzieś, tak 2 cm powyżej pięty. Nie wiem, co to może być. Oczywiście nie boli mnie jak normalnie chodzę, ale czuję ból jak uderzę piłkę piętą, lub naciskam w tamtym miejscu. Zastanawiam się czy to może być jakieś pęknięcie czy coś? Nie miałem żadnego bolesnego incydentu.
0
Jakiego trenera wiedzielibyście w naszej Reprezentacji za Brzęczka?
0
@Encore Akurat ciężko, żeby Villa w 98 spotkaniach dla Reprezentacji strzelił 100 goli. I tak te 59 goli to są bardzo dobre statystyki. A gadanie, że Ronaldo strzela samym ogórkom nie ma co komentować, bo to piszą ludzie którzy się nie znają na tym sporcie.
0
@cchesterr43 On jej w ryja dał? :D
0
@Conradxc A ja akurat wiem, że coś takiego miało miejsce i oczywiście nie bronie Hajty, bo wyrok powinien być bardziej surowy przecież zabił człowieka, ale śmieszy mnie przypominanie tego po tylu latach ciszy. Akurat Hajto nie zniknął na te kilkanaście lat i zawsze w świecie piłki był.
0
@DaPi Mnie zastanawia, że skoro zabił tą starszą panią na pasach z 14 lat temu, dlaczego dopiero od 2 lat jest o tym tak głośno.
0
@4drian0 A nie jest?
10
@Jordi10 1 LL i 2 LM, to raczej na pewno.
4
Wieki upadek duetu Mistrza Świata. Jeden z nich praktycznie nie gra od 2 lat, a drugi gra na poziomie stopera Ekstraklasy i to też gdzieś od 2 lat.
0
@Messibestplayerintheworld W poprzednim sezonie 1600 minut, co jak co, ale podstawowym zawodnikiem to on nie jest już od ponad 2 lat.
1
Isco to chyba pierwszy raz widzę od prawie 2 lat w wyjściowym skladzie. On naprawdę bardzo rzadko gra lub przegapiłem te mecze w których grał.