@clyde Jakby to mój Ś.P dziadek powiedział "Za moich czasów, to się zęby kombinerkami wyrywało, a teraz młodzież jest za wrażliwa." Chociaż sam miałem noce nie przespane i tylko Ketanol mi pomagał jak miałem zęba zepsutego obok kła.
@clyde Bardziej niż Ciebie, lubię siebie. A w sumie to starszych użytkowników, których już tutaj nie ma jak Destro, Michel Corleone czy @MESSIah16 się tutaj kiedyś udzielał. Kiedyś to tutaj był poziom.
@Rewolucja123 Akurat to jest bardzo słabe i nie da się bronić Messiego w sytuacji, gdzie zawodnik przebiega obok niego 4 metry. Przecież dobrze go widział i powinien ruszyć dupsko, żeby go zatrzymać.
@Elosek Akurat to nie ma nic gorszego, grać dla Reprezentacji Niemiec i Realu. Do Portugali nic nie mam, no może poza tym, że nas właśnie 4 lata temu pozbawili Półfinału ME.
@NaFazieHitman A może wystarczy nie gadać głupot o jakiś krowach, czy nie powtarzać za każdym razem, że praca z Messim to marzenie i nie wchodzić mu w d*pę?
Borek wypity lepiej brzmi niż trzeźwy przynajmniej nie jest taki sztywny. Coś w stylu Jana Ciszewskiego, który komentował mecze Polski w stanie nietrzeźwym, ale wtedy była Komuna i można było przyjść do roboty nietrzeźwym, można było nawet pić w robocie.
Zastanawiam się jak to jest z tym VArem w lidze Hiszpańskiej. Niby jest, a jest jeszcze gorzej niż jak go nie było. Widać że sędziowie dużo bardziej kombinują.
1
@pikass14 Pewnie wyda, bo PS5 będzie słaba jak PS4 i zrobią PS5 Pro.
0
@clyde Za dużo palisz fajek. Pal te kilka papierosów mniej lub w ogóle.
10
@pax Trump to jest najlepszy prezydent od czasów Regana.
0
@clyde Jakby to mój Ś.P dziadek powiedział "Za moich czasów, to się zęby kombinerkami wyrywało, a teraz młodzież jest za wrażliwa." Chociaż sam miałem noce nie przespane i tylko Ketanol mi pomagał jak miałem zęba zepsutego obok kła.
1
@clyde To Ci ludzie nie wiedzą, co piszą
0
@clyde Są tacy?
2
@Prezes_sycylijczyk A jak nie? Wyciąga z rozporka małego i jazda :D
2
@clyde Bardziej niż Ciebie, lubię siebie. A w sumie to starszych użytkowników, których już tutaj nie ma jak Destro, Michel Corleone czy @MESSIah16 się tutaj kiedyś udzielał. Kiedyś to tutaj był poziom.
1
Ten Bednarek wygląda jak Valdes i broni podobnie...
0
@Rewolucja123 Akurat to jest bardzo słabe i nie da się bronić Messiego w sytuacji, gdzie zawodnik przebiega obok niego 4 metry. Przecież dobrze go widział i powinien ruszyć dupsko, żeby go zatrzymać.
2
Nie wiem co dziennikarze Marki biorą, ale niech biorą połowę.
8
@RomanHoffer Rura Xd...
2
@Chakalaka Widzę, że ban Ciebie nic nie nauczył.
0
@Janiama Trzeba podziękować tym, co tak ostatnio protestowali na ulicach. Te liczby zakażeń nie powiększyły się bez powodu.
0
@nitey Jeśli byś takie coś publicznie powiedział, to na pewno dostałbyś po gębie. Ty nie masz mózgu, skoro piszesz takie rzeczy.
3
Trump musi wygrać.
0
@SinMistico Sanchez był za dobry na rezerwowego, a Pedro akurat był w sam raz.
1
Co jak co. Może Alexis nie miał jakiejś super kariery u nas na miarę Neymara, ale Realowi potrafił strzelić i to nie raz.
1
Bayern ma przebogaty skład, ale Perisica mogli wykupić.
0
@Elosek Akurat to nie ma nic gorszego, grać dla Reprezentacji Niemiec i Realu. Do Portugali nic nie mam, no może poza tym, że nas właśnie 4 lata temu pozbawili Półfinału ME.
1
@DLFCB Magiczna liczba w tej LM!
0
@Zip I to takie dziadostwo przebija Despacito? Nigdy tej piosenki nawet nie słyszałem.
33
@NaFazieHitman A może wystarczy nie gadać głupot o jakiś krowach, czy nie powtarzać za każdym razem, że praca z Messim to marzenie i nie wchodzić mu w d*pę?
2
@Encore Gdzie tam 7 letnie dziecko może mieć rzeźbę? Ja tu widzę skórę i kości.
1
@Adamski69 Na tym zdjęciu Junior wygląda jakby był głodzony.
14
Borek wypity lepiej brzmi niż trzeźwy przynajmniej nie jest taki sztywny. Coś w stylu Jana Ciszewskiego, który komentował mecze Polski w stanie nietrzeźwym, ale wtedy była Komuna i można było przyjść do roboty nietrzeźwym, można było nawet pić w robocie.
1
Zastanawiam się jak to jest z tym VArem w lidze Hiszpańskiej. Niby jest, a jest jeszcze gorzej niż jak go nie było. Widać że sędziowie dużo bardziej kombinują.
41
Zastanawiam się skąd wiedzą, że Messi się akurat uśmiechnął ze wspólczuciem, a może akurat uśmiechnął się bez.
2
@barcelonaLM Otóż to :D.
6
@Kurkmen Aż mi się przypomniała ta łechtaczka Matki Boskiej...